بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

English العربیه

لایه ژئوممبران

لایه ژئوممبران
+ موارد بیشتر

مزایای استفاده از ژئوممبران

انواع مختلفی از لایه‌های ژئوممبران، سبک و سنگین وجود دارد. استفاده از لایه‌ ژئوممبران در صنایع مختلف فوایدی دارد که عبارتند از:

  1. طول عمر لایه‌های ژئوممبران: طول عمر یک لایه ژئوممبران، ممکن است تا 50 سال باشد که بستگی به کیفیت و شرایط محیطی دارد.
  2. تطبیق پذیری لایه‌های ژئوممبران: آسترهای ژئوممبران تطبیق‌پذیری طراحی را ارائه می‌دهند و به‌راحتی با خطوط و اشکال طرح‌های مختلف سازگار می‌شوند. آن‌ها از نفوذ آب و کود به داخل زمین جلوگیری می‌کنند. مواد انعطاف‌پذیر به‌راحتی و سریع نصب می‌شوند و پس از نصب، عملا نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند.
  3. مقاومت لایه‌های ژئوممبران: مقاومت بالا دربرابر اشعه ماورای بنفش، واکنش‌های شیمایی، سرما و گرمای بیش از حد، یخ‌زدگی، پوسیدگی، ترک‌خوردگی و پارگی از مزایای لایه‌های ژئوممبران محسوب می‌شود. رشد گیاهان در زیرلایه‌ها امکان‌پذیر نیست؛ چرا که نور آفتاب به‌هیچ عنوان در آن نفوذ نخواهد کرد.
  4. استفاده از ژئوممبران در چمن مصنوعی: در تاسیسات دارای چمن مصنوعی، از لایه‌های ژئوممبران در زیر سطح زمین برای تثبیت بستر و محافظت دربرابر رطوبت استفاده می‌شود. به‌کارگیری لایه‌های ژئوممبران، این اطمینان را می‌دهد که شرایط زمین برای استفاده بهینه خواهد بود.

نکته مهم استفاده از ژئوممبران

اندازه دانه و شکل مواد زهکشی، نباید به ژئوممبران آسیب برساند. بنابراین لازم است یک لایه محافظ بادوام و موثر بین ژئوممبران و لایه زهکشی ساخته شود.
لایه محافظ، شامل لایه ژئوتکستایل‌، مواد معدنی (ماسه و/یا شن ریز) یا ترکیبی از آن‌ها است. نفوذپذیری لایه محافظ، نباید به‌عنوان یک تابع زهکشی درنظر گرفته شود. در شرایط استفاده از لایه محافظ معدنی، باید پایداری فیلتر با لایه زهکشی ثابت گردد. درصورت لزوم، باید یک ژئوتکستایل با قابلیت جداسازی انتخاب شود.

قیمت ورق‌ لایه ژئوممبران 

عوامل زیادی همچون عدم ثبات بازارهای اقتصادی، برند و کیفیت محصول بر قیمت ژئوممبران اثر می‌گذارند. جهت استعلام قیمت می‌توانید با مشاوران آسیا چمن با شماره 09004112707 تماس بگیرید.
خرید از تیم ما به‌دلایل مختلف پیشنهاد می‌شود. این برند، بسیار باسابقه و اولین تولیدکننده چمن مصنوعی در خاورمیانه است.
20 سال است که آسیا چمن تحت لیسانس TENCATE هلند قرار دارد. TENCATE هلند مجموعه‌ای است که منسوجات صنعتی نظیر زیره‌های صنعتی و نخ‌های صنعتی تولید می‌کند. چمن مصنوعی نیز زیرمجموعه این محصولات است. آسیاچمن با همکاری این مجموعه، محصولاتی تولید می‌کند که با محصولات اروپایی رقابت می‌کنند.

هیچ خصوصیاتی برای این محصول ثبت نشده است

نظرات شما

محصولات مشابه