بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

English العربیه
چمن مصنوعی-آسیاچمن محصولات چسب دو جزئی چمن مصنوعی

چسب دو جزئی چمن مصنوعی

چسب دو جزئی چمن مصنوعی
+ موارد بیشتر

ویژگی چسب دو جزئی چمن مصنوعی 

این نوع چسب شامل دو جزء است. یک جزء، ماده‌ای سبز یا آبی رنگ است و جزء دیگر را هاردنر می‌نامند. هاردنر چسب مصنوعی، ماده‌ای است که برای سفت کردن مولکول‌های چسب استفاده می‌شود.
چسب مناسب نصب چمن مصنوعی، باید چسبندگی بسیار زیادی داشته باشد. این نوع چسب، پس از خشک‌شدن سبب می‌شود تا چمن مصنوعی در جای خود فیکس گردد و رفت‌و آمد و تردد روی چمن سبب جابه‌جایی آن نشود.
انعطاف‌پذیری بالا، از دیگر ویژگی‌های چسب دو جزئی چمن مصنوعی است. همچنین، چسب چمن مصنوعی در مقابل تغییرات آب‌و هوایی و رطوبت نیز بسیار مقاوم است.

راهنمای استفاده از چسب چمن مصنوعی

چسب چمن مصنوعی، دارای دو جزء مجزا است. جزء دوم در قوطی کوچک‌تر را باید درون قوطی اصلی بریزید و هم بزنید تا ترکیب، یکنواخت و قابل‌استفاده شود. پس از آن، در عرض نیم ساعت از این چسب استفاده کنید تا خشک نشود.

  1. ترکیب: نحوه ترکیب این دو ماده نیز مهم است. تمامی چسب یکباره با هاردنر ترکیب نمی‌شود. با جدا کردن مقدار کمی از چسب، آن را با هاردنر ترکیب کنید. هاردنر، سفت‌کننده چسب است و اگر ابتدا تمامی مواد چسب با هاردنر مخلوط شود، به‌دلیل روند کند سرعت نصب چمن مصنوعی، چسب چمن سفت و غیرقابل‌استفاده می‌شود. 
    این دو ماده، باید به‌آرامی ترکیب شوند؛ چرا که اگر نصاب سرعت عمل نداشته باشد یا کار او طول بکشد، ترکیب حاوی هاردنر به‌سرعت خشک و غیرقابل استفاده می‌شود.
  2. ژل تایم: پس از ترکیب چسب دوجزئی و هاردنر، نباید چسب فورا مورد استفاده قرار گیرد. بلکه باید صبر کرد تا چسب قابل استفاده شود؛ یعنی حالتی که چسب خیلی رقیق یا سفت نباشد. این مدت زمان را ژل‌تایم می‌نامند. پس از این‌که چسب به حالت آدامسی درآمد، می‌توان از آن استفاده کرد.
  3. مرحله چسب کاری: در این مرحله از نصب چمن مصنوعی، حدودا 20 سانت از هر طرف رول برگردانده خواهد شد، به‌شکلی که زیرسازی چمن قابل مشاهده باشد. باید از جابه‌جایی لبه‌های برگردانده‌شده چمن مصنوعی، جلوگیری کنید تا چسب‌کاری به‌راحتی انجام شود.

 خرید چسب دو جزئی چمن مصنوعی 

آسیاچمن، یک برند بسیار باسابقه و اولین تولیدکننده چمن مصنوعی در خاورمیانه است. کارشناسان تیم نصب آسیاچمن، در طول سال‌های فعالیت خود هزاران پروژه فضای سبز، دکوراسیون، طراحی و ورزشی را در مکان‌های مختلف و با نیازهای گوناگون انجام داده‌اند. ازاین‌رو، کارشناسان این مجموعه می‌توانند بهترین نتیجه را برای شما به‌ارمغان بیاورند.
تیم آسیا چمن، با نصب بهینه، درست و اصولی چمن مصنوعی اطمینان می‌دهد که چمن‌های شما تا سال‌های سال ثابت باقی بمانند. درنتیجه، برای خرید بهترین و مناسب‌ترین چسب دو جزئی چمن مصنوعی، از کارشناسان این مجموعه مشاوره بگیرید.
 

هیچ خصوصیاتی برای این محصول ثبت نشده است

نظرات شما

محصولات مشابه