بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

English العربیه
چمن مصنوعی-آسیاچمن محصولات سیلیس و گرانول چمن مصنوعی

سیلیس و گرانول چمن مصنوعی

سیلیس و گرانول چمن مصنوعی
+ موارد بیشتر

ویژگی های سیلیس و گرانول

شن سیلیس، یکی از مواد پرکننده است که به‌طور گسترده در چمن‌های مصنوعی، به‌ویژه چمن‌های ورزشی مانند چمن مصنوعی فوتبال، استفاده می‌شود. این ماده، به‌صورت دانه‌های زرد و سفید رنگ در میان نخ‌های چمن‌های مصنوعی قرار می‌گیرد و باعث افزایش استحکام و مقاومت چمن می‌شود. هر متر مربع از چمن مصنوعی، نیازمند حدود 20 تا 25 کیلوگرم شن سیلیس است. آسیاچمن برای هر متر مربع 26 کیلو سیلیس و 6 کیلو گرانول میریزد.
از سوی دیگر، مواد تشکیل‌دهنده گرانول ترکیبات نفتی است. این گرانول‌ها، عمدتا از لاستیک ساخته شده‌اند و به‌دلیل خواص خاص خود، در افزایش کیفیت و عمر مفید چمن مصنوعی تأثیرگذار هستند. از طرف دیگر، با وجود مزایای آن‌ها، باید به این نکته‌ توجه داشت که انتخاب سیلیس و گرانول مناسب و باکیفیت مهم است. 

شرایط نگهداری سیلیس و گرانول

شرایط نگهداری سیلیس و گرانول، بستگی به نوع و شرایط محیطی دارد. اما در کل برای حفظ کیفیت و عملکرد بهتر این مواد، می‌توان از موارد زیر پیروی کرد:

  • محافظت در برابر رطوبت: گرانول و سیلیس، به‌طور کلی حساس به رطوبت هستند. بنابراین، باید آن‌ها را از تماس با آب و رطوبت محافظت کرد.
  • جلوگیری از آلودگی: گرانول و سیلیس، باید دور از آلودگی‌های مختلفی مانند گرد و غبار، خاک و سایر ذرات باشند.
  • نگهداری در محیط مناسب دمایی: برای حفظ کیفیت، محیط نگهداری باید دمای مناسبی داشته باشد. دمای بین 10- و 30+ درجه سانتی‌گراد معمولا مناسب برای نگهداری این مواد است.

با رعایت این موارد، می‌توان در طولانی‌ مدتی از کیفیت و عملکرد بهتر سیلیس و گرانول در زمین‌های ورزشی و سایر صنایع بهره‌مند شد. برای خرید سیلیس و گرانول با آسیا چمن همراه باشید.

چرا باید آسیاچمن را انتخاب کنیم؟

ما در آسیاچمن، برندی باسابقه هستیم که به‌عنوان اولین تولیدکننده چمن مصنوعی شناخته می‌شویم. این شرکت 20 ساله، تحت لیسانس TENCATE هلند است که از مجموعه‌های تولیدکننده منسوجات صنعتی نظیر زیره‌ها و نخ‌های صنعتی به‌شمار می‌رود. چمن مصنوعی زیرمجموعه‌ای از این محصولات است. لازم به ذکر است که این مجموعه، توانایی تولید و عرضه محصولاتی را دارد که دارای قابلیت رقابت با محصولات اروپایی هستند.
پیش از خرید محصول موردنظر خود، با مشورت با متخصصان آسیاچمن، به خرید آن بپردازید.

هیچ خصوصیاتی برای این محصول ثبت نشده است

نظرات شما

محصولات مشابه