بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

فروش چمن مصنوعی در شیراز

  • تاریخ انتشار
  • 12 تير 1400

اگر طبیعت بکر شیراز شما را به خود جذب کرده است و می خواهید چنین چشم انداز زیبا و روح نوازی را در منزل و محیط کار خود نیز داشته باشید، پس اول از هر چیزی باید به چمن های سبز زیر پاهایتان فکر کنید. شاید اولین چیزی که به ذهنتان برسد، خرید بذر و کاشتن چمن‌های طبیعی باشد. اما دست نگه دارید.

فروش چمن مصنوعی در شیراز

فروش چمن مصنوعی در شیراز
 


آیا به این فکر کرده اید که می توانید از پس نگهداری این چمن ها بربیایید یا خیر؟ آیا به خرید تجهیزاتی مانند دستگاه چمن، آبپاش، فواره، و مواد مورد نیازی مانند کود، علف کش ها، سموم دفع آفات و غیره فکر کرده اید؟ آیا می دانستید که این ها مواردی هستند که همیشه باید برای شارژ کردن آن ها هزینه کنید؟

حتی فکرش را هم نمی کردید که چمن طبیعی اینقدر دردسر داشته باشد، این طور نیست؟


راه حل چیست؟
شرکت آسیاچمن به عنوان مرکز معتبر و شناخته شده فروش چمن مصنوعی در شیراز با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید چمن های مصنوعی مرغوب و باکیفیت و مشارکت در انواع پروژه های فضای سبز مسکونی و تجاری، استفاده از چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی را به شما پیشنهاد می کند تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خود، وقت بیشتری برای کارهای مهم زندگی خود داشته باشید.


چرا باید چمن مصنوعی را در استان شیراز انتخاب کنم؟
یکی از بزرگترین دلایلی که صاحبخانه ها و یا مالکان مراکز تجاری به سراغ چمن مصنوعی می روند، قابلیت زهکشی و تخلیه آب باورنکردنی آن است. فرقی ندارد که چقدر در محل زندگی شما باران ببارد و چقدر آب از طریق چمن مصنوعی تخلیه شود، شما همیشه با چمن های سبز و پر پشت رو به رو هستید که بلافاصله بعد از باران نیز خشک و آماده استفاده می باشند.
همه این ها به وجود سیستم تخلیه و زهکشی نوآورانه و مدرنی به نام AirDrain یا هواکش و تهویه هوای چمن های مصنوعی باز می گردد.
اگر می خواهید در ملک تجاری و مسکونی خود در استان شیراز، چمن مصنوعی را نصب کنید و هرگز با مشکلاتی نظیر آب‌گرفتگی رو به رو نشوید، بهتر است با تیم متخصص شرکت مورد نظر خود درباره این هواکش ها  و تهویه ها و مزیت های آن ها صحبت کنید.


 

هواکش یا تهویه هوا (AirDrain) چیست؟
زمانی که به مرکز فروش چمن مصنوعی در شیراز مراجعه می کنید، آن ها تمامی اجزای یک چمن مصنوعی را برای شما شرح می دهند. حتی می توانید از آن ها بخواهید تا نمونه هایی از تهویه هوای چمن را به شما نشان دهند.
در واقع این هواکش ها یک شبکه زهکشی ژئوسل است و کارایی بی نظیری در میزان تخلیه آب چمن مصنوعی دارد.
استفاده از این هواکش ها موجب می شود تا حدود یک اینچ یا 2.54 سانتی متر زیر چمن مصنوعی خالی بماند که به خوبی هوا در این بخش جریان می یابد و آب سریعا زهکشی می گردد.
این هواکش ها 100 درصد از کوپلیمرهای بازیافت شده ساخته شده اند که به این معنا است در برابر حرارت های شدید مقاومت می کنند، بدون این کارایی خود را از دست بدهند.
با ایجاد فضای خالی بین چمن مصنوعی و سطح سیمانی و بتنی زیر آن، سیستم تخلیه می تواند حتی فضولات و ادرار حیوانات خانگی و باکتری های دیگر را با عملکرد بی نظیر خود از سطح چمن دور کند.

 

مزیت های این تهویه هوا و هواکش چمن مصنوعی چیست؟

1.برای استفاده حیوانات خانگی بسیار بهداشتی است
تخلیه عمودی 100 درصد چمن مصنوعی موجب می شود تا راه حل مناسبی برای استفاده در لانه، پارک، کلینیک های دامپزشکی حیوانات خانگی و یا حیاط خانه هایی باشد که از این موجودات نازنین نگهداری می کنند.
این فضای خالی یک اینچی موجب تخلیه و زهکشی سریع ادرار و فضولات حیوانات خانگی می شود، به این ترتیب سطح چمن شما همیشه تمیز و بدون بو باقی می ماند.
اگر می خواهید تا قابلیت زهکشی چندین برابر شود، وجود سیستم سیفون و تخلیه اتوماتیک نیز می تواند بسیار موثر باشد. این مورد مخصوصا اگر مرکز تجاری دارید و سطح چمن ها می بایست به طور منظم تمیز و مرتب شوند، از اهمیت بالای برخوردار است. این سیستم ها می توانند از هر منبع آب و یا لوله کشی های PVC ارزان قیمت استفاده کنند، بنابراین راه حل ساده و راحتی برای بسیاری از مراکز تجاری در نظر گرفته می شود.
سعی کنید تا این سیستم های مجهز را از مرکز معتبر و شناخته شده فروش چمن مصنوعی در شیراز بخواهید تا از کیفیت آن ها اطمینان حاصل کنید.

 

2. گزینه امنی برای زمین های بازی کودکان به شمار می رود
اگر می خواهید در شهر شیراز و در ملک تجاری و مسکونی خود زمین های بازی برای کودکان ایجاد کنید، مانند پارک ها و حتی در مدارس و مهدکودک ها، استفاده از چمن مصنوعی به همراه این هواکش ها بسیار حائز اهمیت می باشد.
در زمین های بازی، این لایه زهکشی در بالای فوم محافظ که به جلوگیری از آسیب به کودکان حین افتادن کمک می کند، نصب می شود.

در مرحله بعد چمن مصنوعی به همراه مواد پرکننده خود در بالای سیستم زهکشی قرار می گیرد تا پروسه نصب با دقت و به طور اصولی به پایان برسد.
از طرف دیگر، وجود این لایه هواکش و تهویه موجب ایجاد سطح پایدار و مقاوم می شود که از این رو شرایط برای بازی کودکان امن و بی خطر می گردد.

 

3. سطح مقاوم برای استفاده در زمین های ورزشی
حدود 20 سال است که این تهویه هوا برای زمین های ورزشی چمنی، محصول پرکاربردی به شمار می رود. اگر هدف شما هم از مراجعه و خرید از مراکز فروش چمن مصنوعی در شیراز، مهیا کردن زمین ورزشی سبز و مقاوم و صد البته امن برای ورزشکاران است، نباید وجود این سیستم تهویه هوا را نادیده بگیرید.
ضخامت و بافت این تهویه هوا مانند جاذب ضربه عمل می کند و به همین ترتیب مانع کشش و فشار به مفاصل و رباط های ورزشکاران می شود.
اگر شما به عنوان یک مسئول زمین ورزشی در شیراز می خواهید از چمن مصنوعی همراه با این لایه تهویه هوا استفاده کنید، مطمئن باشید که ریسک و خطر آسیب های جسمی ورزشکاران خود را به شدت کاهش می دهید.
وجود چنین سیستم مجهزی موجب می شود تا آب در هر ساعت 171 اینچ (2.5 لیتر) تخلیه شود، از این رو هیچ آب باران و یا آب و هوای نامناسبی نمی تواند در مسابقات و بازی های ورزشی مهم تاخیر بیاندازد.


آیا باید از لایه تهویه هوای چمن مصنوعی استفاده کنیم؟
اگر به دنبال راه حل مقاوم برای محوطه سازی در استان شیراز هستید که در برابر آب و هوای مرطوب به خوبی مقاومت می کند و در تمام طول سال نیز سبز و زیبا به نظر می رسد، چمن مصنوعی می تواند همان گزینه ای باشد که به آن نیاز دارید.
بهتر است با کمک متخصصان و مشاوران مراکز فروش چمن مصنوعی در شیراز نوعی از چمن مصنوعی را به همراه لایه تهویه و هواکش آن تهیه کنید و پروسه نصب را به عهده آن ها بسپارید تا همه چیز مطابق با قواعد خاص خود پیش برود، به این ترتیب شاهد یک چشم انداز سبز و بی نظیر خواهید بود که در برابر عوامل بسیاری مقاوم است و می تواند در سخت ترین شرایط آب و هوایی هم حالت زیبای خود را حفظ کند.

 


چگونه به تولیدکننده و شرکت چمن مصنوعی اعتماد کنم؟
اگر به دنبال تولیدکنندگان با سابقه و شرکت های متخصص فروش چمن مصنوعی در شیراز هستید، بهتر است به نشانه هایی که صحت اعتبار و تجربه شان را اثبات می کنند، دقت داشته باشید.

1.آیا شماره تماس هایی آن ها همیشه فعال است و سریعا پاسخگو می باشند؟
2. آیا کادر متخصصان آن ها از آگاهی بالایی درباره چمن مصنوعی و متعلقات آن برخوردار می باشند؟
3. آیا از توضیح مشخصات چمن های مصنوعی خود از هیچ چیز دریغ نمی کنند؟
4. آیا آماده این هستند تا نمونه هایی از چمن مصنوعی خود را برای شما ارسال کنند و یا از شما دعوت کنند که نمونه هایی از محصولاتشان را از نزدیک مشاهده کنید؟
5. آیا دارای وب سایت مشخص و واضح با لوگوی های استاندارد و تایید شده توسط سازمان های ذیربط می باشند؟
6. آیا کاربران در فضای مجازی از آن ها تعریف و تمجید می کنند؟
7. آیا دارای اکانت های تجاری در فضای مجازی با فالوورهای تقریبا بالایی می باشند؟
8. آیا می توانید به درستی متوجه شوید که زیر مجموعه چه شرکتی هستند و آیا به طور مستقل کار می کنند یا خیر؟
9. آیا می توانید آدرس کارخانه و دفتر مرکزی آن ها را بیابید؟
10. آیا درباره فرمول و مواد به کار رفته در چمن های مصنوعی و متعلقات آن پنهان کاری نمی کنند؟

 11. آیا برای محصولات خود گارانتی طولانی مدتی در نظر می گیرند؟

با پاسخ دادن به این سوالات و در نظر گرفتن آن مانند یک چک لیست، می توانید خرید مطمئنی داشته باشید و از چمن مصنوعی که خریداری کرده اید، فراتر از حد انتظار خود بهره مند شوید.


کلام آخر
این روزها به دلیل محبوبیت روزافزون این محصول سبز و شگفت انگیز، مراکز فروش چمن مصنوعی در شیراز روز به روز بیشتر و بیشتر می شوند. این خود دلیلی برای فراگیر شدن این محصول به جای چمن های طبیعی می باشد.
هر هدفی از استفاده از چمن مصنوعی دارید فرقی ندارد، استفاده از چمن در حیاط، بالکن، تراس، روف گاردن، زمین ورزشی، زمین بازی و یا هر چیز دیگر، این شما هستید که باید سیستم مدرن چمن مصنوعی را به طور تمام و کمال مهیا کرده و از کیفیت آن مطمئن شوید و سپس سال های سال آسوده خاطر باشید که زمین چمنی شما همیشه در بهترین حالت خود قرار دارد.

 

نظرات شما