بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

English العربیه

چمن مصنوعی تولید ایران

بازدید: 1,022
  • تاریخ انتشار
  • 06 آبان 1399

یکی از کشورهایی که هر چهار فصل را به خود می بیند، ایران است. بله کشور ما در موقعیت جغرافیایی بسیار عالی قرار دارد که هر فصل زیبای بهار، تابستان، پاییز و زمستان در جای جای آن قابل مشاهده می باشد.

 

چمن مصنوعی تولید ایران

لذت بردن از تمام روزهای سال با چمن مصنوعی تولید ایران

از طرف دیگر، میل انسان به سمت آرامش گرفتن از فضای سبز روز به روز بیشتر می شود و دلیل این امر هم به در دسترس نبودن طبیعت واقعی و خدادای در هر زمان و مکانی مربوط می گردد. این روزها هر زمان که احساس کردید نیاز دارید چشمان خود را به روی منظره سبز و زیبایی باز کنید، شاید با خلاء های بسیاری رو به رو شوید. این موضوع در ارتباط با ایران، مانند بسیاری از کشورهای دنیا، نیز صدق می کند.

در عصر و دوره کنونی، زندگی اکثریت مردم در سراسر دنیا ماشینی شده است، از طرف دیگر سال های سال است که درخت ها و چمن های طبیعی و فضاهای سرسبز جای خود را به ساختمان های سربه فلک کشیده داده اند.  پس این احساس نیاز به حس کردن طبیعت از اعماق وجود را چه کنیم؟ آیا باید برای همیشه با دنیای سبز در اطراف خود خداحافظی کنیم؟

همه این ها مقدمات ظهور چمن مصنوعی تولید ایران را فراهم کرده است. این نوع چمن مصنوعی مناسب با اقلیم آب و هوایی ایران ساخته شده است و می تواند در بخش های مختلف ایران عزیز از جمله سردترین تا گرمترین شهرها به کار رود.

شرکت آسیا چمن در صنعت چمن مصنوعی تولید ایران نقشی مهمی بر عهده دارد و سال ها است که در این زمینه به هموطنان عزیز خدمات رسانی می کند.

چمن مصنوعی برای برگزاری سرگرمی ها و دورهمی ها در فضای باز

آب و هوای پیش بینی نشده در ماه های تابستان و زمستان می تواند دورهمی ها و جشن ها و مراسم مختلف را تحت شعاع قرار بدهد. به طور مثال زمانی که باران شروع به باریدن کند، کاری خاصی نمی توانیم بکنیم تا جلوی به وجود آمدن گل و لای حیاط و بهم ریختگی ها را بگیریم. واقعا هیچ چیز بدتر از بارش باران نمی تواند دورهمی های دوستانه و خانوادگی در فضای باز را بر هم بریزد.

آب و هوای غیر منتظره و برهم ریخته شدن مهمانی ها چیزی نیست که بخواهید با آن کنار بیایید، اما روش دیگری وجود دارد تا از حیاط، بالکن، تراس و دیگر بخش های خانه خود نهایت استفاده را ببرید، بدون توجه به این که برف و باران می بارد یا هوا آفتابی و صاف است.

یک حیاط و فضای سبزی را تصور کنید که که نیاز به نگهداری خاصی ندارد و در تمام سال عالی دیده می شود. بله ما درباره چمن مصنوعی تولید ایران صحبت می کنیم که ضد آب بوده و نگاه کردن و حتی لمس کردن آن مانند چمن طبیعی به نظر می رسد.

از جایی که تنوع چمن مصنوعی برای باغ، حیاط، تراس، بالکن و پشت بام بسیار زیاد می باشد، شما انتخاب های بسیاری پیش روی خود دارید و می توانید آن طور که می خواهید مهمانی های خود را در بهترین مکان و فضای مناسب ترتیب بدهید.

نورپردازی و دکوراسیون در فضای سبزی که توسط چمن مصنوعی به وجود آورده اید نیز می تواند به شما را در ایجاد فضای لذت بخش و حیرت انگیز کمک کند. واقعا هارمونی رنگ سبز با نورپردازی و گلدان های رنگارنگ تاثیر بسیار زیادی روی روح و روان انسان ها دارد، تاثیری که تا مدت ها نیز پا بر جا می ماند.

چمن مصنوعی تولید ایران، بهترین میزبان مهمانی های شما

استفاده از چمن طبیعی برای ایجاد فضای سبز مناسب دورهمی ها و مراسم ها می تواند وقت گیر و دردسرساز باشد. چمن مصنوعی نیازی به هرس کردن کود دادن، استفاده از آفت کش ها و غیره ندارد و همیشه به نظر سبز و پرپشت و زیبا می رسد، گویی همه حالا آن ها را نصب کرده اید.  به این ترتیب شما می توانید وقت انرژی بیشتری را برای پخت غذاهای خوشمزه و طراحی فعالیت ها و بازی هایی کنید که می توانید به وسیله آن ها بهترین لحظات را کنار عزیزان خود رقم بزنید.

با استفاده از چمن مصنوعی تولید ایران مشاهده می کنید که آب باران به خوبی زهکشی و تخلیه می شود و این امر به لطف ساختار و مواد اولیه باکیفیتی است که در ساخت آن ها به کار می رود.

شرکت آسیا چمن با استفاده از بروزترین و تازه ترین فناوری های روز دنیا، چمن های مصنوعی با کیفیتی را در طرح ها، رنگ ها و بافت های مختلف به شما عزیزان ارائه می دارد.

به این ترتیب، حتی اگر در اواسط مهمانی و دورهمی تان باران شروع به باریدن کند، نیازی نیست نگران کثیفی ها و گل لای باشید که همه چیز را بر هم می ریزند.  چمن مصنوعی به خوبی آب را به زمین زیر خود تخلیه می کند و از این رو همیشه خشک احساس می گردد.

از طرف دیگر چمن مصنوعی تولید ایران در برابر تردد و رفت و آمد بسیار بسیار مقاوم می باشد، زیرا ساییده نمی شود و الیاف آن خوابیده نمی گردند. این موضوع می تواند برای طرفداران بازی های پر جنب و جوش خانوادگی بسیار خبر خوبی به نظر برسد. و هم چنین می تواند به معنای ایجاد یک محیط امن و شاد برای کودکان و حتی حیوانات خانگی تان باشد.

نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است: ایرانی ها به رسم همیشگی در بیشتر مواقع از مهمانان خود به صرف جوجه و کباب پذیرایی می کنند. همین امر موجب می شود تا با ایجاد فضای سبز توسط چمن مصنوعی به فکر به راه انداختن باربیکیو نیز باشند.

تنها دقت داشته باشید که الیاف چمن مصنوعی در برابر حرارت و گرمای بیش از اندازه آسیب می بینند، اگر چه در هنگام آتش سوزی موجب گسترش آتش نمی شوند، اما در هر صورت الیاف آن ذوب می گردند. از این رو بهتر است باربیکیو را به مکانی اندکی دورتر از جایی که چمن مصنوعی را نصب کرده اید، منتقل کنید.

نکته دیگری که شاید همین حال به ذهن تان خطور کند این است که آیا می توانید از مبل و نیمکت و صندلی  و یا هر وسیله دیگر روی چمن مصنوعی استفاده کنید تا بتوانید در این فضای سبز بیشتر و بهتر از مهمانان خود پذیرایی نمایید؟ جواب شما مثبت است.

شاید اگر از این وسایل روی چمن طبیعی استفاده کنید، به مرور زمان به آن آسیب وارد می شود و یا حتی ممکن است بخشی های خالی در میان چمن طبیعی خود مشاهده نمایید، اما دوام و کیفیت بالای چمن مصنوعی تولید ایران هیچ نگرانی را بابت ساییده شدن و از بین رفتن الیاف به دلیل قرارگیری پایه میز و صندلی روی آن به وجود نمی آورد.

اگر هم این موضوع موجب خوابیده شدن الیاف چمن مصنوعی شود، خبر خوش این است که شما فقط نیاز دارید تا آن قسمت را شانه کنید تا الیاف آن دوباره در حالت ایستاده قرار بگیرند.

بالکن و تراس خانه خود را با نقشی از طبیعت، سبز کنید

تراس و بالکن و حتی پشت بام می تواند مکان ایده آلی برای برگزاری مهمانی های شما باشد، مخصوصا در شهرهایی که خیلی از خانه ها دارای حیاط نمی باشند. چمن مصنوعی تولید ایران چند کاره و تطابق پذیر می باشد و می تواند برای بخش های مختلف خانه چه به صورت تزیینی و چه به صورت کف پوش و یا برای مصارف دیگر، به سادگی به کار رود.

به این ترتیب است که گزینه اول برای تبدیل کردن بخش های کسل کننده و بی روح خانه به مکان های شاداب وبا طراوات می باشد که جان می دهد تا همراه مهمانان عزیز خود غذا میل کنید و نوشیدنی بنوشید و به تفریح بپردازید. چه چیزی از این بهتر؟

مطمئن باشید که وجود محیط سبزی که حس طبیعت واقعی به آدم منتقل می کند، روی مهمانان شما نیز تاثیر می گذارد و فضا را شاد و فرح بخش می نماید. اگر این فضای سبز را روی پشت بام خانه خود مهیا کنید (روف گاردن)، آن هم زیر آسمان تیره شب با ستاره های چشمک زن و ماه بسیار زیبا، واقعا به نظر می رسد که مهمانی و دورهمی شما چیزی از مراسم سلطنتی و اشرافی کم ندارد.

همچنین برای کسب ایده های جذابتر برای تراس به مطالعه  مقاله کفپوش تراس با چمن مصنوعی  بپردازید.

مشاوره و پاسخگویی به مشتریان

هر لحظه که احساس می کنید نیاز دارید به سوال شما پاسخ داده شود و یا می خواهید درباره خرید چمن مصنوعی تولید ایران مشورت بگیرید، بدون تردید گوشی تلفن را بردارید و با شماره های ما تماس حاصل کنید. آسیا چمن از تیم تخصصی و مجربی برخوردار است که همواره در هر ساعت از شبانه روز و هر روز از هفته در کنار شما عزیزان می باشد.

اجازه دهید دست در دست هم محیطی را در اطراف شما به وجود آوریم که نه تنها از سبز بودن آن می توانید انرژی بگیرید، بلکه می توانید به دور از مشغله ها و درگیری های ذهنی، لحظاتی را با عزیزان تان به خوشی بگذرانید.

با یک بار هزینه و یک بار نصب چمن مصنوعی، فضای سبز و شادابی را در تمام فصل های زیبای ایران تجربه کنید و خاطرات تان را به زیباترین شکل ممکن بسازید. خوشحال هستیم که در خاطره های بی نظیر شما هم وطن های گرامی نقش هر چند کوچکی داریم.

نظرات شما

آرشیو مقالات