بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در رشت

  • تاریخ انتشار
  • 16 شهريور 1400

رشت کلانشهر شمال ایران است که به دلیل بارش های شدید باران، لقب شهر باران های نقره ای یا شهر باران به آن داده اند که الحق به درستی هم انتخاب شده‌اند. زیبایی های طبیعی رشت موجب شده است که سومین شهر گردشگر پذیر ایران به شمار بیاید.

خرید چمن مصنوعی در رشت

خرید چمن مصنوعی در رشت
 

این باران های شدید در اکثر روزهای سال شاید چالش هایی را برای مردم این خطه فراهم کند. به طور مثال خیلی زود حیاط و محوطه منزل و حتی محل کار گلی و کثیف می شود. چمن های سبز از بین می روند و غرق در آب می شوند.

همه این ها امکان قدم زدن در حیاط روی چمن های سبز را از شما می گیرد و اجازه نمی دهد تا چند وقت بعد از باران (البته اگر باران قطع شود) بتوانید از حیاط و فضای سبز خود استفاده کنید تا همه چیز به  حالت عادی برگردد.

چاره چیست؟
خیلی از مردم با وجود محبوبیت چمن مصنوعی در سراسر ایران هنوز هم با مزیت های آن به طور کامل آشنا نشده اند و هنوز در ذهن خود از این محصول یک موکت سبز با الیاف خشک و زبر را تصور می کنند.
اما چمن های مصنوعی نسل سوم که وارد بازار شده اند با نمای فوق العاده طبیعی که دارند و کارایی بسیار قدرتمندی که شامل می شوند، شما را متعجب می کنند.
شرکت آسیا چمن به عنوان اولین و بهترین کارخانه چمن مصنوعی در ایران و خاورمیانه، پروژه های فضای سبز بسیاری در سراسر ایران و هم چنین استان گیلان و شهر رشت انجام داده است و به خوبی نیازهای مشتریان این مرز و بوم و شرایط و موقعیت محلی آن ها را درک می کند.
تنوع، کیفیت، ماندگاری بالا، ظاهر بسیار طبیعی، عملکرد فوق العاده قدرتمند و خیلی از مزیت های دیگر چمن های مصنوعی آسیا چمن می تواند خیال شما را از هر جهت راحت بسازد و نتیجه شگفت انگیزی را به زندگی تان هدیه دهد.


آیا خرید چمن مصنوعی در رشت مزیت هایی را برای سلامتی به همراه دارد؟
 
شاید این موضوع هنوز برای خیلی از مردم آشکار نشده باشد، اما چمن مصنوعی می تواند برای سلامتی خانواده بسیار مفید باشد. این تنها یکی از دلایلی است که افراد بسیاری برای حیاط و محوطه منزل و ویلای خود در رشت، به سراغ چمن های مصنوعی می روند. مزیت های این محصول سبز فراتر از زیبایی ظاهری و نگهداری بسیار اندک آن می باشد.

پنج دلیل برای این که چمن مصنوعی موجب سلامت خانواده می شود؟


1.موجب کاهش حشرات و آفات می گردد
حشرات می توانند مایه مزاحمت و اذیت و آزار باشند. برخی از آن ها مانند پشه ها و یا حتی عنکبوت ها یک مسئله اساسی برای بسیاری از خانواده های گیلانی (مخصوصا به دلیل رطوبت بالای این استان) به شمار می روند.
وجود چمن های طبیعی که مطمئنا سطح ناهموار و پستی و بلندی های آن ها هنگام بارش باران، گودال هایی از آب را شکل می دهند، شرایط را برای رشد هر چه بیشتر پشه ها فراهم می سازد.
اما با خرید چمن مصنوعی در رشت، نه‌تنها سطح هموار و بدون هیچ پستی‌وبلندی در حیاط خواهید داشت، بلکه هر چند ساعت هم که باران ببارد، تمام این حجم از آب از چمن مصنوعی با سیستم زهکشی قدرتمند آن تخلیه می گردد.
موضوع مهم دیگر این است که حشرات عاشق گل و لای و خاک می باشند که منبع اصلی غذا و محلی برای رشد آن ها به شمار می رود. چمن مصنوعی دارای بکینگ مشبک است و از این که حشرات به خاک و گل و لای دسترسی داشته باشند، ممانعت به عمل می آورد، از این رو دیگر به حیاط و محوطه خانه و ویلای شما جذب نمی شوند.

 

2. موجب کاهش آلرژی و حساسیت می شود
گرده ها در سه فصل از چهار فصل سال در همه جا وجود دارند. این گرده ها می توانند ناشی از درخت ها، چمن ها و گیاهان باشند. در حالی که امکان ندارد جلوی گرده هایی که باد به حیاط می آورد را بگیرید، اما با خرید چمن مصنوعی در رشت و نصب آن در حیاط و محوطه، میزان گرده های چمن در اطراف محیط زندگی تان کاهش چشمگیری می یابد.
این موضوع به این معناست که کودکان و حیوانات خانگی می توانند در تمام روزهای سال در حیاط بدوند و بازی کنند و روی چمن ها غلت بخورند، بدون این که خبر از عطسه و سرفه های آزاردهنده در میان باشد. نتیجه این امر کاهش نیاز به مصرف داروهای آلرژی می باشد.

 
3. موجب کاهش قرارگیری اعضای خانواده در معرض باکتری می شود
چمن های طبیعی مملو از باکتری ها هستند. از خاک و گل و لای گرفته تا گیاهان و حیوانات خانگی، همه جا میکروب ها به وفور یافت می شوند.
اما شما با خرید چمن مصنوعی در رشت به همراه مواد پرکننده مخصوص می توانید جلوی انتشار این باکتری ها را بگیرید.
سلیس یک نوع ماده پرکننده ساخته شده از شن است که دارای یک پوشش میکروبی می باشد و به عنوان یک ترکیب ضد باکتری عمل می کند.
از این رو حیوانات خانگی شما می توانند حتی روی چمن های مصنوعی دستشویی کنند؛ مواد پرکننده جلوی گسترش باکتری ها را می گیرد، حتی قبل از این که آن جا را با آب تمیز کنید.
این ترکیب چمن مصنوعی در برابر تمامی انواع باکتری ها کار می کند، از این رو کودکان و حیوانات خانگی شما می توانند در محیطی با میکروب و باکتری های کمتری به بازی و تفریح بپردازند.


4. موجب کاهش نیاز به مواد سمی و شیمیایی می شود
مردم شهر رشت و گیلان به خوبی می دانند که برای این که چمن های حیاط شان مرتب و منظم و زیبا باقی بماند، به طیف گسترده ای از مواد شیمیایی نیاز دارند که باید در تمام طول سال آن ها را شارژ کنند. این مواد شیمیایی شامل کودها، علف کش ها و آفت کش ها و خیلی از موارد دیگر می شود.
شاید برخی از آن ها به خوبی موجب سلامت چمن های حیاط تان شوند، اما فاجعه بزرگی برای اعضای خانواده و محیط زیستتان به شمار می رود. این امر مخصوصا درباره حیوانات خانگی و کودکان صدق می کند، زیرا نسبت به بزرگسالان بیشتر با زمین در تماس هستند و بیشتر تمایل دارند نزدیک به سطح زمین بازی کنند.
در حقیقت، مطالعات اخیر مشخص کرده است که در بدن کودکان امروزی مواد سمی بیشتری نسبت به گذشته یافت می شود. این موضوع بیشتر به قرارگیری این کودکان در معرض مواد شیمیایی باز می گردد که برای تغذیه و رشد و حفظ سلامت چمن ها به کار می رود.
خرید چمن مصنوعی در رشت یک راه حل عالی برای کاهش مصرف مواد شیمیایی سمی می باشد. این محصول بدون نیاز به این مواد خطرناک هم چنان عالی به نظر می رسد، از این رو دیگر نیاز ندارید حتی به خریدن آن ها نیز فکر کنید.
همین امر مقدمات کاهش تماس کودکان و حیوانات خانگی را با مواد سمی فراهم می سازد و از طرف دیگر موجب می شود تا هزینه ها و مخارج شما در طول سال نیز کاهش یابد.

 

5. استفاده از دستگاه ها و ابزارهای تیز و برنده خطرناک را نیز فراموش کنید
از جایی که چمن های مصنوعی مانند چمن های طبیعی رشد نمی کنند و الیاف آن ها بلند نمی شوند، لازم نیست به خرید و نگهداری دستگاه هایی هم چون دستگاه چمن زن و یا ابزارهای دیگر برای بریدن چمن ها فکر کنید.
شاید این وسایل از دید شما بزرگسالان خیلی خطرناک نباشند و بدانید که چه طور از آن ها استفاده کنید تا آسیبی به خود وارد نکنید، اما با حس کنجکاوی کودکان و حیوانات خانگی چه می کنید؟ آیا می توانید مطمئن باشید که آن ها همیشه در جایی نگهداری می شوند که به هیچ وجه در دسترس کودکان قرار نگیرند و یا نمی توانند با این ابزارهای تیز و برنده تماس داشته باشند؟
یادتان باشد که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. بهتر است با خرید چمن مصنوعی در رشت، به طور کلی این ابزارهای خطرناک را کنار بگذارید و هر جا هستید مطمئن باشید خطری عزیزانتان را تهدید نمی کند. این محصول به گونه ای ساخته و طراحی شده است که همیشه و در هر شرایطی حالت و اندازه و رنگ خود را ثابت و بدون تغییر نگه می دارد.

پس از مطالعه مزایای چمن مصنوعی در رشت احتمالا به فکر خرید این محصول افتاده اید اما اگر هنوز دوست دارید بیشتر راجع به آن بدانید حتما سری به مقاله خرید چمن مصنوعی در گیلان بزنید.


کلام آخر
مطمئنا تا الان متوجه شده اید که چمن مصنوعی در رشت و گیلان می تواند از جهات بسیاری موجب رفاه و آرامش سلامتی اعضای خانواده شود. هم چنین موجب می گردد تا زمان بیشتری در اختیار داشته باشید تا کنار عزیزان و دوستانتان سپری کنید. این سبک زندگی باکیفیت همان چیز ی است که عشق و انگیزه شما به زندگی را دو چندان می کند.
برای این که شما هم سبک زندگی خود را ارتقاء دهید، بیشتر از محیط پیرامون خود و کنار عزیزانتان لذت ببرید، فقط کافی است به خرید بهترین نوع چمن مصنوعی از یک برند معتبر فکر کنید و شاهد باشید که روزهای زندگی تان هر روز بهتر از دیروز می شود. یک دنیا سرسبزی را نه تنها در کوچه وخیابان ها و طبیعت های بکر استان گیلان، بلکه در هر جایی که هر روز نفس می کشید و صبح را به شب و شب را به صبح می رسانید، احساس کنید و زندگی را به کام خود شیرین تر کنید.

 

نظرات شما