بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در مازندران

  • تاریخ انتشار
  • 27 خرداد 1400

تابستان از راه می رسد و با خود هوای گرم و سوزان را می آورد. این گرما در سواحل دریای خزر و در استان هایی مانند مازندران با آن هوای شرجی خود می تواند واقعا طاقت فرسا و سخت باشد.

خرید چمن مصنوعی در مازندران

خرید چمن مصنوعی در مازندران
 

همین امر موجب می شود تا بسیاری از فضاهای سرسبز و چمن ها تحت تاثیر قرار گرفته و از بین بروند شاید به همین دلیل است که مردم به فکر خرید چمن مصنوعی در مازندران برای خانه و ویلای خود افتاده اند تا در فصل تعطیلات نیز بتوانند از سرسبزی محوطه خود نهایت استفاده را ببرند.

 

چمن مصنوعی از کجا بخریم؟
چمن های مصنوعی ساخت شرکت آسیاچمن به عنوان اولین و برترین کارخانه چمن مصنوعی در ایران و خاورمیانه با بیش از 20 سال سابقه فعالیت، نه تنها حال و هوای ظاهری خانه شما را تغییر می دهند، بلکه محل مناسبی برای تفریح و گذراندن تعطیلات در حیاط و باغ را به بهترین وجه ممکن برای شما فراهم می آورند.
ناظران کیفی متخصص و مجرب، استفاده از دستگاه های پیشرفته و جدید، دقت در انتخاب مواد اولیه و تمرکز روی ارائه محصول استاندارد و باکیفیت، همه جزو واجبات و اساس و پایه پروسه تولید چمن های مصنوعی آسیاچمن می باشد.

 

هنگام خرید چمن مصنوعی در مازندران باید به چه نکاتی دقت کنیم؟
قبل از انتخاب بهترین نوع این محصول برای خانه و ویلای خود، مواردی وجود دارد که باید با دقت مورد ملاحظه قرار بگیرد. در ادامه همراه ما باشید تا این نکات را به طور مفصل برایتان توضیح دهیم تا نتیجه کار به یک چشم انداز فوق العاده و بی نهایت زیبا ختم شود که حال و هوای روزهای زندگی تان را به شدت متحول می نماید.

 


1.چه نوع ترافیکی روی چمن صورت می گیرد؟
اگر چمن مصنوعی بدون نقص و همیشه جذاب می خواهید که مدت زمان طولانی بدون هیچ مشکلی برایتان کار کند، باید نگاه کنید که چه کسانی بیشتر از آن استفاده می کنند. آیا تردد افراد آنجا زیاد خواهد بود یا کم؟ آیا حیوانات خانگی و کودکان خردسالی دارید که روی چمن ها بازی و ورزش می کنند یا خیر؟
بسته به این که به این سوالات چگونه پاسخ می دهید، باید نوعی از چمن مصنوعی را خریداری کنید که دارای ضخامت مناسبی می باشد.
اگر قصد دارید تا چمن مصنوعی ضعیف و بسیار بی کیفیت را برای خانواده پرجمعیت خود نصب کنید، مطمئن باشید که نسبت به یک نوع مقاوم و ضخیم، دوام چندانی نخواهد داشت. در نتیجه خیلی زود باید به فکر جایگزین کردن آن باشید.


2. چه فعالیت هایی روی چمن صورت خواهد گرفت؟
زمین گلف، زمین تنیس، زمین بازی متفرقه و یا باغ- این ها تنها تعداد اندکی از فعالیت های بیرونی می باشند که می توانید روی چمن مصنوعی انجام داده و از بودن کنار اعضای خانواده و دوستانتان لذت ببرید. اما هر فعالیتی از نظر فشار و سنگینی که روی چمن ها وارد می کند، یکسان نیست.

برخی از فعالیت ها شدت بیشتری دارد (مانند بازی های گروهی و دویدن).از این رو هنگام خرید چمن مصنوعی در مازندران در این باره برنامه ریزی کنید که چگونه چمن مصنوعی شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. به این ترتیب می توانید متوجه شوید که چه سطح از مقاومت چمن مصنوعی مناسب شما بوده و به کارتان می آید.

 

3. چه سایه رنگی از چمن مصنوعی را مد نظر دارید؟
آیا می دانستید که انواع مختلف رنگ سبز داریم که هر یک برای شرایط و منطقه خاصی مناسب می باشد؟ به همین دلیل شما می توانید چمن های مصنوعی را نیز در سایه های مختلف رنگ سبز مشاهده کنید که شاید حتی فکرش را هم نمی کردید، از سبز تیره گرفته تا سبز لیمویی؛ شما باید سایه رنگی را انتخاب کنید که علاوه بر این که با سلیقه شما جور در می آید، با شرایط مکانی موردنظرتان نیز به خوبی مطابقت می یابد.
اگر در نظر دارید تا چمن مصنوعی را فقط به منظور دکور و تزئین استفاده کنید، پس باید دقت بیشتری کنید که رنگ زیبایی داشته باشد و هم این که با سایر اجزای موجود در مکان مورد نظر شما هماهنگی زیبایی را در معرض نمایش بگذارد.

 


4. هزینه های نگهداری
اگرچه با خرید چمن مصنوعی در مازندران، از بسیاری از دردسرها و خرجکردها نسبت به چمن طبیعی خلاص می شوید، اما هنوز هم باید از آن نگهداری و مراقب کرده و چمن های تان را به خوبی مدیریت کنید.

در این جا نیز انتخاب با شما است. اگر می توانید وقت بیشتری برای نگهداری و زیبا به نظر رسیدن هر چه بیشتر چمن های خود اختصاص دهید، پس نوعی از چمن مصنوعی را در نظر بگیرید که اندکی به مراقبت های بیشتری نیاز دارد. در غیر این صورت بهتر است از بین مجموعه چمن هایی دست به انتخاب بزنید که تمیز کردن و مراقبت از آن ساده تر از انواع چمن های دیگر می باشد.

 

چرا باید از چمن مصنوعی در استان های سرسبزی مانند مازندران استفاده کنیم؟
چمن جزو جدانشدنی ویلاها و خانه ها در استان های شمالی می باشد. از طرف دیگر هیچ چیز نمی تواند جای چمن های سبز و زیبا را بگیرد و واقعا روشنی بخش هر خانه و ساختمانی می باشد. چمن طبیعی دردسر زیادی دارد و نگهداری و رسیدگی از آن سخت بوده و نیاز به زمان و انرژی و سرمایه بالایی دارد.


خوشبختانه با خرید چمن مصنوعی در مازندران می توانید بر تمامی مشکلات فائق بیایید. شاید با خود بگویید که استان مازندران معدن اصلی طبیعت های بی نظیر و جذاب است، چرا باید به سراغ چمن مصنوعی بروم؟ آیا این موضوع اندکی عجیب و غریب به نظر نمی آید؟
با چهار دلیل به این سوال شما پاسخ می دهیم:

 

1.زیبایی بی دغدغه
اگرچه وجود چمن طبیعی در حیاط زیبا است، اما انرژی زیادی می طلبد تا همیشه سالم و سبز بماند. بیشتر مردم وقت کافی برای این کارهای اضافه ندارند، مخصوصا اگر کار و زندگی و مسئولیت های زیاد زندگی، فرصت نفس کشیدن را از آن ها گرفته باشد و یا به اصطلاح وقت سر خاراندن هم نداشته باشند.
اگر چمن طبیعی دارید، باید این کارها را در لیست و برنامه های کاری روزانه و هفتگی خود قرار دهید:
●    بریدن و هرس کردن مداوم چمن ها
●    اسپری چمن ها با سموم دفع آفات به منظور جلوگیری از تجمع حشرات و رشد قارچ و کپک
●    حفظ شکل و حالت چمن ها
●    آبیاری منظم چمن ها
●    اطمینان از دریافت نور خورشید کافی چمن ها
●    و غیره

این جا است که چمن مصنوعی وارد می شود. اگر چمن مصنوعی داشته باشید، فقط مجبور هستید به این موارد فکر کنید:
●    به طور منظم چمن ها را هر چند هفته در میان تمیز کنید
●    همین!☺

اگر چشم اندازی مملو از چمن های پر پشت و دل انگیز می خواهید، بدون این که خیلی به زحمت بیفتید، چمن مصنوعی برای شما ساخته شده است.


2. بدون مخارج اضافه
نگهداری از چمن های طبیعی و واقعی نیازمند این است تا بخشی از درآمدتان را به آن اختصاص دهید. دستگاه چمن زن، تجهیزاتی برای بریدن و هرس کردن علف ها، سموم دفع آفات، بذرپاشی چمن ها و غیره، این ها همه هزینه های پایان ناپذیری می باشند که هیچ وقت شما را رها نمی کنند.

اگر فکر خرید چمن مصنوعی در مازندران ذهنتان را به خود مشغول کرده است، بدانید که دیگر نیازی به این مخارج نخواهید داشت. شاید مواردی وجود داشته باشد که حتما باید آن را خریداری کنید، اما اصلا قابل مقایسه با هزینه هایی که برای چمن طبیعی می پردازید، نیست.
زمانی که چمن را خرید و نصب کردید، باید کارهای مراقبت از چمن و باغبانی را فراموش کنید، شاید شما تنها به تعدادی از وسایل برای تمیز کردن چمن مصنوعی نیاز داشته باشید و بس.

 

3. چمن مصنوعی دوست دار کودکان و حیوانات خانگی
از جایی که برای چمن مصنوعی نیاز به هیچ سموم دفع آفاتی ندارید، پس کودکان و حیوانات خانگی شما با هیچ ماده سمی و شیمیایی مضر مواجه نمی شوند تا سلامتی‌شان به خطر بیافتد. از این رو اگر مکان امنی برای آن ها می خواهید تا روزها و حتی شب ها بازی کنند و انرژی خود را تخلیه کنند، چمن مصنوعی راه حل عالی برای شما می باشد.


4. طول عمر بالایی دارد
خرید چمن مصنوعی در مازندران مساوی است با حیاطی مملو از عطر و نمای طبیعت که شاید یک عمر ماندگاری نداشته باشد، اما حداقل بیش از چمن طبیعی دوام می آورد و در هر لحظه از طول عمر خود طراوت و شادابی خود را حفظ می کند. شاید بعد از 15 تا 20 سال به این نتیجه برسید که باید چمن های تان را عوض کنید. آیا این دلیل به تنهایی برای خداحافظی با چمن های طبیعی کافی نیست؟

 

کلام آخر
تکنولوژی پیشرفته و پروسه تولید مجهز و مدرن چمن های مصنوعی موجب تحول در دکوراسیون های فضای سبز داخلی و خارجی شده است. شما با هزینه کردن برای چمن مصنوعی نه تنها می توانید از بسیاری از مسئولیت های سنگین نگهداری و هزینه های گران بار آن خلاص شوید، بلکه همیشه و در هر زمان و هر شرایطی فضای سبز همیشه آماده و حاضری دارید که می توانید از آن آرامش و انرژی بگیرید.
پس شما هم برای زندگی بی دردسر و ساده و مملو از سرسبزی و آرامش، به خانواده بزرگ چمن مصنوعی بپیوندید.

 

نظرات شما