بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در اهواز

  • تاریخ انتشار
  • 18 دی 1399

اگر می خواهید بدون این که از منزل خود خارج شوید، با باز کردن پنجره، از حیاط سرسبزی که رو به روی شما قرار دارد لذت ببرید و یا اگر تمایل دارید درست در محیطی که زندگی می کنید، فضای با نشاطی را مهیا نمایید، راه حل بی نظیری برای شما داریم.

خرید چمن مصنوعی در اهواز

خرید چمن مصنوعی در اهواز

با توسعه شهرها و افزایش زندگی شهرنشینی، انسان ها مجبور به کنار گذاشتن بسیاری از تمایلات درونی خود شده اند، یکی از مهم ترین آن ها فضای سبز و طبیعت است. 
این میل و ذات انسان است که همیشه به سبزی و طراوت تمایل دارد و از کوچک ترین فرصتی برای بودن چنین فضاهایی استفاده می کند. مطالعات و تحقیقات بسیاری انجام شده است که مشخص می نماید که انسان ها از طبیعت و فضاهای سرسبز یا به طورکلی از رنگ سبز، تأثیر می گیرند و احساس نشاط و شادی و سرزندگی می کنند. این اثرات مثبت ممکن است روی کیفیت زندگی آن ها تأثیر بسزایی بگذارد و آن ها را به داشتن زندگی شاد و مثبت اندیشی بیشتر سوق دهد.
اما لذت بردن از چنین محیط های سرسبز در شهرهایی هم چون اهواز با چالش های بسیاری رو به رو می باشد. 

 

 

آلودگی هوا و مشکلات اقلیمی در اهواز
سال ها است که افزایش حجم ریزگردها ساکنین این شهر را با مشکلات مختلفی مواجه کرده است. آلودگی هوا و گرد و غبار بیش از اندازه موجود در هوا موجب لغو پروازها و تعطیلی مدرسه ها و دانشگاه می شود و نفس کشیدن را سخت و دشوار می سازد. 
این هوا به قدری خطرناک است که توصیه می شود خانم های باردار، افراد مسن و مبتلایان به بیماری های تنفسی از رفت و آمد در سطح شهر ممانعت کنند. هوای شهر اهواز به قدری آلوده می شود که دستگاه های سنجش آلودگی محیط زیست به دلیل غلظت بالای گرد و غبار قادر به اندازه گیری میزان آلودگی نیستند.

 


چرا میزان فضای سبز در اهواز محدود است؟
این حجم از آلودگی هوا و وجود ریزگردها در هوا و از طرف دیگر افزایش زندگی شهر نشینی در این شهر موجب از بین رفتن بافت طبیعی شده است و مردم را از بودن در فضای سبز محروم نموده است. این امر می تواند صدمات جبران ناپذیری هم به جسم و روح ساکنین این مناطق وارد کند. 


بهترین راه حل چیست؟
پیشنهاد شرکت آسیاچمن به عنوان مرکز معتبر خرید چمن مصنوعی در اهواز که سال ها است در این زمینه فعالیت دارد و تجربه های ارزشمند گوناگونی را کسب کرده است، نصب چمن مصنوعی می باشد تا مردم بتوانند در این شرایط آب و هوای و اقلیمی نامناسب نیز از یک چشم انداز سبز و زیبا نهایت استفاده را ببرند و تمایل درونی خود را برای بودن در طبیعت تا حد زیادی تأمین نمایند.

چگونه چمن مصنوعی باکیفیتی را در اهواز خریداری کنیم؟
توجه به این نکته که تمامی چمن های مصنوعی به یک شکل ساخته نمی شوند موجب می شود تا تفاوت های میان آن ها را بیشتر درک کنید. هنگام خرید از یک مرکز خرید چمن مصنوعی در اهواز، به دو نکته توجه کنید: 
●    کیفیت مواد به کار رفته در چمن مصنوعی
●    مهارت تولیدکننده

هر دوی این موارد باید در سطح بالایی قرار داشته باشند. علاوه بر کیفیت چمن مصنوعی که ماندگاری و زیبایی ظاهری آن را در هر موقعیتی تضمین می کند، مهارت نصب آن نیز خیال مصرف کننده را در هر شرایط آب و هوایی سخت مطمئن می سازد که چمن مصنوعی هم چنان به وقت خود باقی می باشد.

 


چرا باید چمن مصنوعی را انتخاب کنم؟
یک چشم انداز طراحی شده با چمن مصنوعی می تواند توجه بسیاری را به خود جلب کند. چمن مصنوعی در تمام روزهای سال پرپشت و سرسبز باقی می ماند، بدون این که همانند همتای طبیعی خود یعنی چمن واقعی به مراقبت بسیاری نیاز داشته باشد. 
اگر نگران هزینه و زمان مورد نیاز برای نگهداری از چمن هستید باید بگوییم که با خرید چمن مصنوعی در اهواز می توانید با هرس کردن، آبیاری، کود دادن و علف های هرز خداحافظی کرده و به گذراندن اوقات بیشتر برای لذت بردن کنار خانواده و دوستان و مهمانان سلام بگویید. با خرید چمن مصنوعی در اهواز و نصب صحیح آن می توانید یک برنامه ساده ماهانه و یا هفتگی برای مرتب و تمیز کردن چمن خود ترتیب دهید تا همیشه در بهترین شرایط خود قرار داشته باشد. 

 


●    چمن مصنوعی اجازه رشد علف های هرز را نمی دهد
علف های هرز می توانند یک عامل مخرب به شمار بروند که مواد مغذی را از گیاهان و چمن های اطراف می گیرد. به این دلیل است زمانی که علف های هرز رشد می کنند، نمای زیبای چمن را بر هم می ریزند. با نصب چمن مصنوعی دیگری خبری از رشد علف های هرز و مزاحم نیست زیرا بکینگ به خوبی روی زمین قرار می گیرد و اطمینان ایجاد می کند که هیچ علف هرزی سر از خاک بیرون نمی آورد. 

●    چمن مصنوعی در کنار چمن طبیعی قابل تشخیص نیست
همین موضوع موجب می شود تا بتوانید از هر دو مورد بنا به دلخواه در مکان مورد نظر خود استفاده کنید. تنها دقت داشته باشید که همه چمن های مصنوعی نمی توانند از ظاهر یکسانی با چمن طبیعی برخوردار باشند. شرط لازم، خرید از یک مرکز معتبر خرید چمن مصنوعی در اهواز می باشد تا از کیفیت بالا و مرغوبیت چمن اطمینان حاصل شود. 
به این ترتیب به هیچ وجه لازم نیست نگران مصنوعی به نظر رسیدن چمن خود باشید. 

●    هیچ لبه زبر و برنده ای ندارد
چمن های طبیعی که در معرض تردد و شرایط آب و هوایی مختلف قرار می گیرند، ممکن است آسیب ببیند، به این ترتیب است که بخش های از آن خالی و قهوه ای رنگ یا زرد رنگ دیده می شود و همین امر راه رفتن را روی آن سخت می سازد. اما چمن مصنوعی باکیفیت ساختار و طراحی باشکوه خود راحتی بعد از استفاده مداوم حفظ می کند و بسیار زیر پاها نرم و لطیف احساس می گردد.
 دیگر در مورد میزبانی از مهمانان خود، ورزش کردن و قرار دادن وسایل سنگین روی چمن مصنوعی هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

●    به طور مؤثری آب را زهکشی می کند
این روزها تکنولوژی و فناوری ساخت چمن های مصنوعی به گونه ای پیشرفت کرده است که زهکشی و تخلیه آب بسیار مؤثر و مفیدی را انجام می دهند. این محصولات از بکینگ نفوذپذیر بسیار قدرتمندی برخوردار هستند. در واقع به این ترتیب آب از الیاف چمن مصنوعی عبور کرده و به لایه بیس و پایه چمن رسیده و از آن جا به زمین زیر چمن انتقال داده می شود. در نتیجه الیاف چمن زودتر از انتظار خشک احساس می گردد.
 این بکینگ ها دارای حفره هایی به اندازه نیم سانتی متر می باشند که همین امر موجب می شود که به بیش از 33 سانتی متر آب در هر ساعت زهکشی شود.
از جایی که شهر اهواز با گرد و غبار و طوفان خاک بسیاری رو به رو می باشد، تیره و تار به نظر رسیدن چمن مصنوعی مانند هر چیز دیگر خیلی دور از انتظار نیست. شما می توانید برای این که همیشه چمن سبز و زیبایی داشته باشد، هر از چندگاهی روی آن آبپاشی کنید تا مانند روز اول به نظر برسند. خاصیت زهکشی چمن مصنوعی نیز در این جا مفید واقع می شود، زیرا هیچ آب‌گرفتگی را به وجود نمی آورد.

 


 

نصب حرفه ای چمن مصنوعی
حالا که نسبت به استفاده از چمن مصنوعی در شهر اهواز قانع شده اید، یک مورد مهم دیگر وجود دارد که حتماً باید مورد ملاحظه قرار بگیرد: نصب چمن مصنوعی.
با نصب باکیفیت و اصولی چمن مصنوعی در شهر اهواز دیگر دل نگران این نباشید که به دلیل آلودگی هوا و عدم وجود بافت طبیعی کافی در این شهر، نمی توانید از منظره های سبز و دل انگیز لذت ببرید. با نصب درست و صحیح چمن در منزل و یا هر مکان تجاری و اداری که مد نظرتان است، می توانید چمن بی دردسر و بدون نیاز به نگهداری خاصی داشته باشید که با شرایط آب و هوای شهر اهواز بسیار هماهنگی دارد. 
مراکز معتبر خرید چمن مصنوعی در اهواز می توانند نصب حرفه ای و تمام عیاری را برای شما انجام دهند و خیال شما را بابت محکم بودن چمن راحت نمایند، به این ترتیب حتی در زمان هایی که وزش باد بسیار شدید است، از جای خود تکان نمی خورد و جابجا نمی گردد. 


حرف آخر

هیچ گاه اجازه ندهید تا شرایط آب و هوای استانی که در آن زندگی می کنید، شما را از آرامشی که می توانید از سبز بودن محیط اطراف خود کسب کنید، محروم نماید و دست شما را از دامان طبیعت کوتاه کند.
با خرید چمن مصنوعی در اهواز و نصب آن در حیاط، تراس و بالکن و غیره می توانید مطابق با سلیقه خود، چشم انداز سفارشی مهمان چشم‌هایتان کنید. به این ترتیب در چهار دیواری منزل خود از حس زیبای طبیعت بهره مند شوید و ساعاتی را به دور از آلودگی شهر و هیاهو و آب و هوای نامناسب بگذارید و خود را به دل طبیعت بسپارید. 

نظرات شما

میلاد کعبی
۰۰
پاسخسلام یه سوال داشتم گرمای خیلی زیاد اهواز باعث خرابی چمن مصنوعی نمیشه ؟
m-a2020
۰۰
پاسخبسیار عالی ممنون