بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در آبادان

  • تاریخ انتشار
  • 03 مرداد 1400

آبادان از مناطق آزاد بازرگانی (منطقه آزاد تجاری- صنعتی اروند) ایران به شمار می رود و در جنوب غربی ایران و در استان خوزستان واقع شده است. در این شهر پالایشگاه ها و تصفیه خانه های متعددی وجود دارد که موجب رونق یافتن صنعت این مرز و بوم شده است. هم چنین بزرگترین پالایشگاه‌های نفت جهان یعنی پالایشگاه آبادان در این شهر قرار دارد.

خرید چمن مصنوعی در آبادان

خرید چمن مصنوعی در آبادان


آبادان جزوی از استان خوزستان به شمار می رود که تاریخچه دور درازی دارد و جنگ‌های بسیاری را به خود دیده است که همین امر موجب وارد شدن خسارات زیادی به پیکر این شهر شده است.
آبادان بعد از اهواز مهم ترین شهر خوزستان محسوب می شود. از طرف دیگر به دلیل هم مرز بودن با عراق، از جنگ جهانی دوم یکی از مهم ترین شهرهای خاورمیانه و ایران بوده است.

 


اقلیم
آبادان در دشت واقع شده است و به علت همسایگی با صحراهای بزرگ و سوزان نظیر صحرای بزرگ عربستان و عراق، به طور کلی می توان آب و هوای این شهر را در رده گرم و بیابانی قرار داد.
روزهای یخبندان در سال در شهر آبادان به سختی به 9 روز می رسد.
حداکثر گرمای تابستان 50 درجه و شدت آن از تیر تا پایان شهریور ماه است. در آخر پاییز و آغاز زمستان نیز درجه گرما نزول پیدا می کند ولی در تابستان این درجه به اوج خود می رسد.


جاذبه های گردشگری آبادان
موزه آبادان، کلیسای ارامنه، مسجد رنگونی ها، سینمای شیرین، سینما تاج، بازار آبادان، پل کابلی آبادان، اروند رود و غیره.


وضعیت فضای سبز و پوشش گیاهی این منطقه
مسائل و شرایطی از جمله گرد و غبار، مسائل آلایندگی، بالا بودن دمای هوا در بیشتر ماه های سال، پایدار بودن مواد آلوده کننده در محیط، خشکی هوا، کمبود محیط مناسب، تخریب اکوسیستم های طبیعی و خیلی از موارد دیگر موجب محدود شدن سرانه فضای سبز و پوشش گیاهی منطقه شده است.

آیا راه حلی وجود دارد که بدون آسیب به محیط زیست و بدون هزینه های گزاف، بتوان فضای های سبز بیشتری در مناطق مسکونی، تجاری و حتی شهری در آبادان مشاهده کنیم؟  


خرید چمن مصنوعی در آبادان
برای این که دریابید چمن مصنوعی مناسب شما می باشد یا خیر، باید بیشتر به این موضوع بپردازید که دلیل شما از این تغییر از چمن طبیعی به سمت چمن مصنوعی چیست.
شمار دلایل بسیاری در این جا وجود دارد که صاحبخانه ها و تاجران و حتی شهرداری ها تصمیم می گیرند چمن مصنوعی را انتخاب کنند.
شرکت آسیاچمن برای هر شرایطی، چمن های مصنوعی مرغوب و باکیفیتی ارائه می کند. تنوع طرح، رنگ، شکل و اندازه این چمن های مصنوعی موجب شده است تا در هر پروژه ای و برای هر هدف و کاربردی، یک گزینه بسیار خوب و عالی وجود داشته باشد.
تیم متخصصان و کارشناسان آسیاچمن با تجربه و مهارتی که در طول سال های فعالیت در این عرصه به دست آورده اند می توانند نقطه اتکایی برای تصمیم گیری شما درباره چمن مصنوعی باشند.

 


آیا چمن مصنوعی واقعا ارزش هزینه کردن را دارد؟
رایج ترین دلایل نصب چمن مصنوعی به این ترتیب می باشد:
1.ساخت حیاط بهتر با محیط دلنشین تر
2. صرفه جویی در هزینه و وقت برای نگهداری از چمن ها
3. افزایش ارزش ملک
4. صرفه جویی در مصرف آب و کمک به محیط زیست

 

1.ایجاد حیاط بهتر با طراحی دلنشین تر
مطمئنا زمانی که تصمیم به خرید چمن مصنوعی در آبادان می گیرید، تصاویر بسیاری در اینستاگرام و پینترست مشاهده می کنید. خانه های لوکس و زیبا با حیاط های پوشیده از چمن مصنوعی، چمن مصنوعی بین موزاییک، آلاچیق و بهترین چشم اندازها مطمئنا تصاویر رویایی در ذهنتان نقش می بندند و شما را نیز به وسوسه می اندازند تا خانه و حیاط خود را این چنین شگفت انگیز بسازید و لذت ببرید.
هر حیاط با طراحی مدرن تلفیقی از چمن مصنوعی و عوامل دیگر می باشد که شگفتی خاص و منحصر به فرد خود را دارد. این موضوع به این معنا است که شما برای حیاط خود می توانید از آن ها الهام بگیرید و حتی چند گام جلوتر بروید و چشم انداز شیک و لوکس تری را در معرض نمایش بگذارید.

اگر می خواهید روی بازسازی حیاط خود سرمایه گذاری کنید، چمن مصنوعی واقعا ارزش هزینه کردن را دارد. آیا می دانستید که بازسازی حیاط شما می تواند ارزش ملک و خانه تان را تا 11 برابر افزایش دهد؟
می خواهید حتی در روزهای سرد و گرم سال از داشتن فضای سبز در حیاط خود لذت ببرید؟ چمن مصنوعی هوای شما را دارد. این محصول کار خود را به خوبی انجام می دهد و با قابلیت زهکشی قدرتمندی که دارد، فرقی ندارد که باران یا برف ببارد یا رو به روی نور خورشید قرار داشته باشد، در هر صورت نمایی از یک طبیعت خارق العاده را به تصویر می کشد.

و اما اگر میخواهید اطلاعاتتون در مورد چمن مصنوعی بیشتر باشه لطفا به مقاله تاریخچه چمن مصنوعی سری بزنید.

 

 

2. صرفه جویی در هزینه و وقت برای نگهداری از چمن ها
آیا تا به حال فکر کرده اید که هزینه نگهداری از چمن های طبیعی، چقدر برای شما هزینه بر می دارد؟
اگر طاقت شنیدن خبر بد را دارید، پس خود را آماده کنید:
چمن مصنوعی به شدت هزینه تراشی می کند. حال فرقی ندارد که به صورت هفتگی از تیم خدماتی کمک بگیرید و یا خودتان مسئولیت نگهداری از چمن را بر عهده بگیرید، در هر صورت میزان آبی که برای سالم به نظر رسیدن چمن ها مصرف می کنید، مواد و محصولاتی که باید خریداری کنید و از همه مهمتر وقت گرانبهایی که باید به پای چمن طبیعی هدر دهید، همگی جزو موارد قابل توجه هستند که شاید حتی فکرش را هم نمی کردید.
اما شما با خرید چمن مصنوعی در آبادان و جایگزین کردن آن با چمن طبیعی می توانید شاهد باشید که چه حجم از هزینه هایی برایتان تبدیل به پس انداز می شود.
نه نیاز است که به هزینه قبض آب خود فکر کنید، چون چمن مصنوعی به آبیاری نیاز ندارد، نه نیاز است که به کود شیمیایی و سموم دفع آفات بیاندیشید، زیرا چمن مصنوعی برای سالم و باطراوت ماندن نیازی به این موارد ندارد و نه نیاز است که به بریدن و هرس کردن الیاف آن بپردازید، به این دلیل که چمن مصنوعی اصلا رشد نمی کند.

 


3. افزایش ارزش ملکتان
اگر به خرید چمن مصنوعی در آبادان در ملک و خانه مورد علاقه خود فکر می کنید، شانس به شما روی آورده است. چمن مصنوعی یک سرمایه گذاری درخشان است.
وقتی خانه و ملکی مجهز به فضای سبزی باشد که همیشه در طول سال سرسبز و با نشاط باقی می ماند و هیچ دردسری برای نگهداری از آن وجود ندارد، از جمله تلاش برای جلوگیری از زرد و قهوه ای و خشک شدن الیاف، آبیاری و جلوگیری از آفت زدن و خیلی از موارد دیگر، مطمئنا قیمت هر متر آن بیشتر از خانه های معمولی و عادی است.
به این ترتیب چمن مصنوعی یک آپشن پیشرفته برای خانه محسوب می شود و این یک برگ برنده برای فروشنده به شمار می رود که به راحتی و با قیمت خوبی می تواند ملک خود را به فروش برساند.

 

 

4. صرفه جویی در مصرف آب و کمک به محیط زیست
همین میزان مصرف بالای آب چمن های طبیعی موجب شده است که برخی از شهرداری ها محدودیت هایی را برای این که چه زمانی و چگونه به چمن های طبیعی‌تان آب دهید، مشخص نمایند. دلیل این امر هم فقط یک چیز است، چمن های طبیعی به آب بسیار زیادی در طول سال نیاز دارند تا سالم باقی بمانند و همان نما و چشم اندازی را داشته باشند که از آن ها انتظار می رود.
مطمئنا زمانی که متوجه شوید که چه مبلغ هنگفتی را در طول تمام سال های زندگی خود برای مصرف آب پرداخته اید، اشکتان در می‌آید☻:
آبیاری 100 متر مربع چمن طبیعی می تواند حدودا بالای 200 لیتر آب مصرف کند، واقعا سرسام آور است، این طور نیست؟
هم چنین می دانید که دستگاه چمن زن شما جز ضرر برای محیط زیست چیز دیگری به همراه ندارد؟ مگر این که دستگاه چمن زن الکتریکی داشته باشید، در غیر این صورت با استفاده از دستگاه چمن زنی بنزینی خود فقط به محیط زیست آسیب می رسانید.
سوختی که این دستگاه ها به مدت یک ساعت استفاده می کنند، می تواند به اندازه رانندگی 550 کیلومتر با ماشین، آلودگی ایجاد کند.

اگر محیط زیست برای شما دغدغه اصلی است، پس بهتر است به خرید چمن مصنوعی در آبادان فکر کنید که از مواد دست دوم و لاستیک های بازیافت شده ماشین ساخته شده است. از همه مهمتر چمن های مصنوعی مجددا می توانند بازیافت شوند اما نه برای تولید چمن های جدید، بلکه برای محصولات دیگر.

 

پس آیا واقعا چمن مصنوعی ارزش هزینه کردن را دارد یا خیر؟
با توجه به مواردی که در بالا برای خرید چمن مصنوعی در آبادان ذکر شد، واقعا ارزش دارد که برای چنین محصولی هزینه کنید. اگر فکر می کنید که حالا نیاز به چمن هایی دارید که کارهای رسیدگی به حیاط را برایتان سبک کند و دیگر لازم نباشد که بودجه قابل توجهی در سال به آن ها اختصاص دهید و از همه مهمتر دوست دارید سهم خود را در نگهداری و حفظ محیط زیست انجام دهید، چمن مصنوعی بهترین انتخاب برای شما است.

هر چه زودتر چمن های طبیعی را از حیاط خود حذف کنید و با چمن مصنوعی، نمای سبز و همیشه باطراوتی را در منزل خود تجربه کنید که دنیایتان را رنگی می کند و حال و هوایتان را تغییر می دهد.

 

نظرات شما