بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

English العربیه

چمن مصنوعی برای باشگاه

  • تاریخ انتشار
  • 04 بهمن 1400

چمن مصنوعی یک سطح چندکاره است که می تواند هم برای کاربردهای داخلی و هم برای کاربردهای خارجی مورد استفاده قرار بگیرد و بهترین نتیجه ممکن را ارائه دهد.
کراس فیت از زمان تاسیس خود در سال 2000 توسط گرگ گلاسمن روز به روز محبوبیت بیشتری به دست آورد و حالا به طور تخمینی 500 شرکت وابسته در نیویورک و 13،000 شرکت در سراسر دنیا به نام خود به ثبت رسانده است.
این موسسه تمرینات پاورلیفتینگ، تمرینات ایروبیک، تمرینات بادی ویت، وزنه برداری المپیک و غیره را ترکیب می کند تا تمرینات با شدت بالا را برای علاقه مندان فیتنس و ورزشکاران مهیا نماید که همگی در یک باشگاه قابل اجرا می باشند.

چمن مصنوعی برای باشگاه

چمن مصنوعی برای باشگاه

از آنجا که آن ها می خواستند تا محیط ایده آلی برای اعضای باشگاه به وجود بیاورند تا هر یک از این تمرینات را به خوبی انجام دهند، بسیاری از مراکز کراس فیت و باشگاه های تجاری به سمت چمن مصنوعی رفتند تا تجهیزات خود را بهبود دهند و امکان انجام تمرینات متنوعی را برای اعضای خود امکانپذیر نمایند.

                                     

uploads/video/1606251565.mp4

چمن مصنوعی مناسب از کجا بخریم؟
شرکت آسیاچمن برترین و اولین و مدرن ترین تولیدکننده چمن مصنوعی در ایران و خاورمیانه نوع ویژه و بخصوصی از چمن مصنوعی برای باشگاه ارائه می نماید که می تواند هم در باشگاه های ورزشی حرفه ای، آماتور و عمومی و هم در باشگاه های خانگی به کار رود و محیط امن و راحتی را برای ورزشکاران مهیا نماید.
شما از این نوع چمن مصنوعی می توانید روی هر سطحی در داخل و یا بیرون به کار ببرید، بدون این که دغدغه و نگرانی بابت آن داشته باشید.

اما چرا چمن مصنوعی گزینه مناسبی برای باشگاه های ورزشی می باشد؟

1.سطح ایده آلی ایجاد می نماید
چمن مصنوعی می تواند سطح ایده آلی را برای انواع ورزش ها مهیا کند.
یکی از مزیت های کلیدی این محصول خارق العاده این است که الیاف آن می تواند در برابر اصطکاک مقاومت بالایی داشته باشد.
این امر چمن مصنوعی را تبدیل به یک سطح بسیار مناسب برای تمریناتی هم چون هل دادن و کشیدن سورتمه و غلتاندن لاستیک می نماید، زیرا هر چه مقاومت افزایش یابد، تمرین سخت و سخت تر می شود، این در حالی است که هنوز هم دستگاه سورتمه به راحتی می تواند روی سطح حرکت کند.

وجود چمن مصنوعی برای باشگاه زمینه را برای انجام هر تمرینی مهیا می نماید، مانند تمرین سبک تا متوسط با وزنه، فیتنس بوت کمپ، تمرینات سرعت و چابکی و البته جدیدترین تمرینات کراس فیت.

2. ایجاد سطح امن و بی خطر برای مراقبت از مفاصل
شما با استفاده از چمن مصنوعی می توانید سطح امن و پایداری در باشگاه خود ایجاد کنید که می تواند تمرینات با وزنه و یا خود سنگینی وزنه ها را به خوبی تحمل کند.
هم چنین چمن مصنوعی خاصیت جاذب ضربه و لرزش بسیار عالی دارد که به محافظت از مفاصل ورزشکاران کمک می کند و مانع این می شود که تحت تاثیر تمرینات و ورزش ها با هر شدتی قرار بگیرند.
چمن مصنوعی باشگاه ها واقعا زیر پا بی نظیر احساس می شوند و موجب می گردند تا تمریناتی که انجام می پذیرد، روی بدن فشار زیادی وارد نکنند. این موضوع به این معنا است که احتمال آسیب دیدگی به مفاصل بسیار کاهش می یابد و هم چنین از بروز جراحت ها و آسیب های جسمی نیز جلوگیری به عمل می آید.

3. هم چنین موجب جذب اعضای بیشتری به باشگاه شما می شود
برای صاحبان باشگاه ها، بسیار اهمیت دارد تا تمامی تجهیزات را برای اجرای انواع تمرینات فراهم آورند تا اعضایشان از انجام دادن آن ها با تمامی امکانات لذت ببرند.
هرچه تنوع باشگاه نیز بیشتر باشد اعضای بیشتری به آن جذب می شوند و آوازه آن بیشتر می چرخد.
همان طور که از پروژه های ورزشی مختلفی متوجه شده ایم، چمن مصنوعی در باشگاه می تواند برای بسیاری از انواع تمرینات مناسب باشد و هرکس با هر هدفی که می خواهد در باشگاه شما عضو شود می تواند از این موضوع نفع ببرد.
این موضوع به این معنی است که فرقی ندارد که ورزشکار حرفه ای و نخبه و یا یک فرد ساده که تمرینات سبکی انجام می دهد در باشگاه شما عضویت یابد، در هر صورت وجود چمن مصنوعی موجب جلب رضایت هر دو گروه این ورزشکاران می شود.
از طرف دیگر نصب و استفاده از این کفپوش سبز موجب ایجاد تفاوت چشمگیر و زیبایی خارق العاده در محیط باشگاه شده و علاقه اعضا را برای انجام تمرینات با لذت بیشتر بر می انگیزد. این موضوع مخصوصا کسانی که می خواهند ورزش و تمرین را جزو روتین زندگی خود قرار دهند و نیاز به انگیزه دارند، بسیار اهمیت دارد.


 4. نصب سریع و ساده
چمن مصنوعی برای باشگاه خیلی ساده و به سرعت نصب می گردد و اغلب اوقات هم بدون کمک افراد حرفه ای امکان پذیر نیست. بهتر است از تیم متخصص نصب شرکتی که از آن چمن مصنوعی را می خرید بخواهید تا آن را به طور اصولی و مطابق با قواعد خاص خود نصب کنند.

شما می توانید این نوع چمن مصنوعی را در عرض 1 تا 4 متر و به طول تا 25 متر خریداری کنید.
طول رول چمن مصنوعی می تواند مطابق با نیاز شما از قبل برش داده شود، از این رو نیاز نیست در همان محل و در باشگاه آن را ببرید. این موضوع به این معنا است که می توانید به محض دریافت چمن مصنوعی آن را در محل مورد نظر قرار دهید و در صورت نیاز گوشه های برش خورده را چسب بزنید.
همان طور که می بینید نصب این محصول نه وقتی از شما می گیرد و نه موجب وقفه فعالیت باشگاه و تمرینات اعضا می شود.


5. نگهداری از آن ساده است
چمن مصنوعی برای استفاده در باشگاه های خانگی و عمومی نیازی به مواد پرکننده ندارد. این موضوع به این معنی است که به شن و ماسه و خرده لاستیک به عنوان پرکننده نیاز نخواهید داشت و از این رو در باشگاه کثیف کاری ایجاد نمی شود و از طرف دیگر این امر موجب می گردد تا چمن برای دست ها و زانوها بسیار نرم و راحت باشد.
تمیز کردن چمن مصنوعی برای باشگاه به سادگی جاروبرقی کشیدن به منظور جمع کردن آشغال ها و مواد زاید می باشد.
مایعات نیز با یک دستمال به سادگی پاک می گردند. شما هم چنین می توانید از ضد عفونی کننده روی آن استفاده کنید.

6. دوام و ماندگاری بی نظیر
بهترین چمن مصنوعی که می خواهید در باشگاه استفاده کنید، نوع نایلونی آن می باشد.
چمن مصنوعی نایلونی قدرتمند ترین و مقاوم ترین الیاف را دارد و می تواند در برابر استفاده سنگین و هر روزه مقاومت خود را حفظ کند، دلیل این امر هم فقط به ارتجاعی بودن الیاف آن باز می گردد.

هم چنین شما می توانید روی چمن مصنوعی خود سرمایه گذاری کنید تا سال های سال برایتان ماندگاری داشته باشد، بدون این که نیاز داشته باشید آن را جایگزین کنید، از این رو خیلی زود سود بازگشت از سرمایه آن را احساس خواهید کرد.


7. ایجاد سطح پایدار بدون لغزندگی
بسیار اهمیت دارد که محیط امنی را برای اعضای باشگاه خود فراهم آورید تا با حداقل ترین احتمال آسیب  و جراحت تمرینات خود را بدون وقفه پیش ببرند.
یکی از مزیت های بسیار قابل توجه چمن مصنوعی برای باشگاه این است که سطح پایدار و بدون لغزشی را برای اعضای باشگاه ایجاد می نماید تا به راحتی به تمرینات و فعالیت موردنظر خود بپردازند.
الیاف چمن مصنوعی زیر پاها محکم و بدون حرکت قرار می گیرد و همین امر مانع لیز خوردن و افتادن در حین انجام تمرینات ورزشی می شود، از این رو اعضای باشگاه در کمال آرامش و اطمینان خاطر می توانند تمرینات مد نظر خود را انجام دهند.


8. می تواند به سادگی شخصی سازی شود تا سطح منحصر به فردی را به وجود آورد
این که چمن مصنوعی را در الگو و رنگ خاصی سفارش دهید، کاملا امکانپذیر است، به طورمثال شاید بخواهید چمن مصنوعی شما دارای طرح لوگو باشگاهتان باشد. این امر موجب افزایش آگاهی برند شما می گردد و یک سطح منحصر به فرد را در باشگاه و یا زمین ورزشی شما اضافه می نماید.
هم چنین می توانید روی چمن مصنوعی باشگاه خود علامت گذاری هایی انجام دهید تا به طور مثال فاصله یا لاین ها را مشخص نمایید.

اگر شما بعد از مطالعه این مقاله علاقه مند شدید که در مورد چمن ورزشی بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم حتما به مطالعه مقاله چمن مصنوعی ورزشی چیست ؟ بپردازید.

نتیجه گیری
چمن مصنوعی می تواند یک ویژگی اساسی و شگفت انگیز باشد که می تواند به باشگاه ها، مراکز آموزشی، باشگاه های ورزشی و مراکز کراس فیت اضافه شود.
اعضای شما مطمئنا از این که تا این حد به رفاه و آرامششان فکر می کنید از شما متشکر خواهند بود و همین امر مقدمات وفاداری آن ها به باشگاهتان را مهیا می نماید. هم چنین ترغیب می شوند تا با انگیزه و هدف بیشتری تمرینات خود را ادامه دهند و ورزش را به طور جدی دنبال کنند.

این شما هستید که با استفاده از چمن مصنوعی برای باشگاه باید شاهد سیل عظیم از اعضایی باشید که ترجیح می دهند در محیط بی نظیر و منحصر به فرد باشگاه شما ورزش کنند.


اگر شما هم ترغیب شدید تا از چمن سبز برای باشگاه عمومی و حتی خانگی خود استفاده کنید، کافی است تلفن را بردارید و مشاهده کنید که در کمترین زمان ممکن چمن خود را در اختیار دارید.
روزهای پر انرژی را با چمن مصنوعی برایتان آرزومندیم.

نظرات شما