بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه

  • تاریخ انتشار
  • 25 بهمن 1399

یکی دیگر از شهرهایی که پروژه های فضای سبز تجاری و مسکونی آن با چمن مصنوعی رونق می گیرد، استان کرمانشاه می باشد. شاید کرمانشاه یکی از استان های با پوشش گیاهی فراوان و طبیعت بکر محسوب شود که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند.

فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه

فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه
 

امروزه چمن های سرسبز و پرپشت و بدون نیاز به رسیدگی خاصی که همیشه هرس شده و تازه و با نشاط به نظر می رسند، در بیشتر بخش های این استان به چشم می خورد. 

شرکت آسیاچمن به عنوان مرکز فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه نیز مدت ها است فعالیت خود را در این استان آغاز نموده و سعی در ارائه بهترین کیفیت و جلب رضایت مشتریان و رفع نیازهای آن ها دارد تا بتوانند از  سبز بودن لحظات زندگی خود لذت ببرند.


 

 

چرا باید از چمن مصنوعی در استان کرمانشاه استفاده کرد؟
دلیل استفاده از چمن مصنوعی به جای چمن های طبیعی در این استان به مسائل زیست محیطی که در بیشتر سال رایج و قابل پیش بینی است، باز می گردد.

این استان به دلیل موقعیت ویژه جغرافیایی خود، متحمل برخی از مخاطرات طبیعی می باشد. علاوه بر زلزله خیز بودن و بروز زلزله های شدید، مردم استان کرمانشاه با سیل و خشکسالی نیز دست و پنجه نرم می کنند:

●    سیل: این پدیده هر سال در بخش ها مختلف کرمانشاه روی می دهد و خسارات مالی بسیاری در زمینه کشاورزی، دامداری و حتی تخریب مناطق مسکونی به بار می آورد.
از جایی که خانه ها در دامنه کوه ها، کف دریاها و یا کوهپایه ساخته می شوند، بارش های شدید و طولانی و وجود دره هایی با شیب زیاد، موجب به وجود آمدن سیل می شود. 

●    خشکسالی: شاید بپرسید که میانگین بارش استان کرمانشاه نسبت به میانگین بارش کل کشور بیشتر است، پس چرا بحث خشکسالی در میان است؟
موضوع این است که کمترین کاهش در میزان بارندگی موجب می شود تا مشکلاتی در بخش کشاورزی به وجود بیاید، زیرا زمین های کشاورزی استان کرمانشاه دیم است. 
بر اساس گزارشات به دست آمده از استان هواشناسی، این استان از سال 1377 تا 1388 در خشکسالی به سر برده است.


چمن مصنوعی  و بارش باران
وجود خاصیت زهکشی چمن مصنوعی در استان های هم چون استان کرمانشاه که میانگین بارش سالانه آن بسیار بالا است، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و می تواند از بروز آبگرفتگی های بیشتر و شدیدتر جلوگیری نماید.
از این رو هنگام خرید از یک مرکز فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه باید نوعی را انتخاب کنید که خاصیت زهکشی و تخلیه آب مناسب و سطح بالایی داشته باشد و در این زمینه قدرتمند عمل کند. 


 

 

اما چمن مصنوعی چگونه آب را زهکشی می کند؟
این سؤال رایجی است که مشتریان از ما می پرسند، مخصوصا آن دسته افرادی که چمن خود را در بخش هایی نصب کرده اند که نور خورشید به آن ها نمی تابد. 
اما لازم نیست نگران تخلیه آب چمن مصنوعی باشید، زیرا گاهی اوقات حتی بهتر از چمن طبیعی این کار را انجام می دهد. 
در پروسه نصب چمن مصنوعی، زمین به میزان 60 تا 80 میلیمتر لایه برداری می شود، سپس یک لایه بیس و پایه شامل سنگ های آهک و یک لایه حاوی ذرات سنگ گرانیت روی سطح پخش می گردد.
(سنگ آهک متخلخل‌ترین انواع سنگدانه ها می باشد، زیرا از مواد نفوذ پذیر ساخته شده است.)
تمامی این ها زمین مورد نظر را پوشش می دهند  تا یک سطح یکدست و استوار به وجود بیاید که شرایط را برای  زهکشی مناسب آب باران در طول سال مهیا نماید.
شما می توانید به فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه اعتماد کنید که بکینگ مشبک با کیفیتی را می سازند که سراسر آن با الیافی که ارتفاع پایل مشخصی دارد، پوشانده می شود و از این رو زمانی که چمن را نصب کنید، بکینگ قابل رویت نخواهد بود.
 به این ترتیب است که آب باران از طریق سوراخ های این شبکه عبور کرده و وارد بیس زیر آن می شود که در بالا گفتیم از سنگریزه‌های مختلفی تشکیل شده است. 
در نهایت چمن مصنوعی در مدت زمان کوتاهی بعد از بارندگی، خشک احساس می شود و هم چنین قابل استفاده می باشد.


 

 

چمن مصنوعی چه تاثیری در بهبود خشکسالی دارد؟
زمانی که یک مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه را پیدا کردید که از هر جهت شناخته شده و بروز می باشد، می توانید مطمئن باشید که محصول باکیفیتی را از آن ها دریافت می کنید که از هر نظر قابل مقایسه با چمن طبیعی و واقعی بوده و مزیت های بسیاری دارد که آن را تبدیل به جایگزین مناسبی می نماید.


چرا باید به جای چمن طبیعی به چمن مصنوعی روی آورد؟
 زیرا این محصول نیازی به هرس کردن و کوتاه کردن ندارد و از همه مهمتر برای این که سرسبز و زیبا و باطراوت به نظر برسد، نیاز نیست آن را به طور مداوم آبیاری کنید. 
شاید لازم و ضرروی نباشد، اما تنها شرایطی که باید چمن خود را آب بدهید، زمان هایی است که احساس می کنید گرد و غبار ، رنگ سبز چمن شما را مات و کدر کرده است. حالا می توانید با یک آبپاشی سریع دوباره از تمیز بودن چمن خود مطمئن شوید. 
در طول دوره خشکسالی، هر قطره آب باید دقیق و حساب شده مصرف شود. استفاده از مواد شیمیایی از هر نوعی برای مراقبت از چمن طبیعی می تواند صدها هزار لیتر آب را در هر روز از سال هدر بدهد. 
اما با انتخاب بهترین نوع این محصول و اعتماد به یک مرکز فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه می توانید در مصرف آب صرفه جویبی کرده و از آلوده شدن آب های زیر زمینی نیز خودداری به عمل آورید. 


چند ایده برای استفاده چمن مصنوعی در مناطق مسکونی


 

 

1.بالکن و تراس خانه خود را متحول کنید
شاید پوشش گیاهی و طبیعت سبز استان کرمانشاه زبانزد خاص و عام باشد، اما نگهداری و استفاده از چنین طبیعت های واقعی در محدوده منزل و چهار دیواری خانه دشوار و حتی امکان ناپذیر است، علاوه بر این که موجب نم گرفتن کف و دیوار منزل می گردد، بلکه ممکن است حشرات مزاحمی همراه آن وارد منزل شود و در آخر نیاز به نگهداری و آبیاری مداوم و وقت گیری دارد. 
اما شما با نصب چمن مصنوعی در کف تراس و بالکن و همراه کردن آن با هر وسیله که می توانید روی آن بنشیند و یا حتی دراز بکشید، می توانید ساعاتی را فراغ از دل مشغولی ها و خستگی های روزمره بگذارنید. 
هم چنین می توانید دورهمی های خانوادگی و دوستانه خود را در چنین محیط سرسبزی برپا کنید و خاطرات بی نظیری را برای خود به یادگار بگذارید. 


 

 

2. سبز کردن مسیر ماشین رو حیاط و پارکینگ خانه
 کافی است از چمن مصنوعی به تنهایی و یا لا به لای موزاییک ها و سنگ فرش ها در مسیر ماشین رو حیاط استفاده کنید تا حتی پارک کردن ماشین برایتان جذابیت و هیجان خاصی به همراه داشته باشد. 
استفاده از چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگفرش گزینه بهتری برای این بخش از خانه به شمار می رود زیرا سنگینی لاستیک و وزن ماشین بیشتر روی سنگ ها وارد شده و از این رو الیاف چمن تخت و خوابیده نمی گردد و ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهد. 


 

 

3. حیاط پشتی خود را به یک پارک کوچک خانگی تبدیل کنید
 این مورد مخصوصا اگر فرزندان کم سن وسال و صد البته حیوانات خانگی بازیگوش داشته باشید، بسیار مهم و ارزشمند است و حسابی به کارتان می آید.

با خرید از یک مرکز معتبر فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه که محصول مرغوب و پیشرفته ای را  ارائه می نماید که در برابر استفاده مداوم و قرار گیری در معرض نور خورشید مقاومت بالایی دارد، می توانید فضایی را در خانه خود به وجود بیاورید که نه تنها جان می دهد برای غذا خوردن در دل طبیعت و لذت بردن از رنگ سبزی که روبرویتان قرار دارد، بلکه این فرصت را به کودکان و حیوانات خانگی عزیزتان می دهد تا بیشتر ساعات روز را سرگرم بازی و تفریح باشند.


در نهایت
استفاده از چمن مصنوعی برای بخش های مختلف خانه و بر اساس اهداف متفاوتی که در ذهن خود دارید، نامحدود است و هر کسی بر اساس خلاقیت و ایده های نابی که دارد  می تواند از این محصول کاربردی به نحو احسنت استفاده کند و چشم های هر ببینده ای را به چشم اندازی سبزی که به وجود آورده است، جلب نماید. 

مراکز فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه همانند دیگر شهرها و استان ها، انواع مختلفی از این محصول را ارائه می دارند  که هر یک از آن ها متناسب با نیازها و اهداف خاص مشتریان می باشند. 
از این رو فرقی ندارد که می خواهید از این چمن به چه منظوری و در کجا استفاده کنید، در هر صورت با مشورت متخصصان و کارشناسان مراکز و شرکت های معتبری که بسیار شناخته شده و مجرب هستند و سابقه درخشانی در این زمینه دارند، سعی کنید بهترین نوع چمن مصنوعی را برای خود و شرایط مکانی مورد نظرتان بیابید. 

از همه مهم تر، فرق ندارد در کجای ایران عزیز زندگی می کنید، چمن مصنوعی تحت تاثیر آب و هوای محل سکونت شما قرار نمی گیرد و می تواند در هر جایی و تحت هر شرایطی نصب شود، پس شما  هموطنان خوب استان کرمانشاه نیز می توانید سبزی را نه تنها در شهر خود بلکه در اطراف و منزل خود نیز تجربه کنید.

نظرات شما