بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

خرید و فروش چمن مصنوعی در کردستان

  • تاریخ انتشار
  • 10 بهمن 1399

اگر شما از یک مرکز معتبر خرید و فروش چمن مصنوعی در کردستان، خرید خود را انجام دهید، می توانید اطمینان حاصل کنید که از نظر کیفی در سطح بالایی قرار دارد و می تواند در هر شرایطی رنگ و حالت خود را حفظ کند. 
یکی از مشخصه های چمن مصنوعی مرغوب و سطح بالا این است که نباید رنگ آن با بارش باران و یخ زدگی، محو شود یا تغییر رنگ دهد. 

خرید و فروش چمن مصنوعی در کردستان

خرید و فروش چمن مصنوعی در کردستان
 

این روزها حتی اگر در سرسبزترین و خوش آب و هواترین شهرهای ایران زندگی کنید، باز هم تشنه طبیعت گردی و تماشای فضاهای سبز هستید تا بتوانید از آن ها انرژی بگیرید و امید به زندگی بیشتری داشته باشید. 
شاید حتی بخواهید هر روز صبح که چشم ها ی خود را باز می کنید و شب ها که می‌خواهید به خواب بروید، اولین و آخرین چیزی که می بینید یک‌چشم انداز سبز و دلنواز باشد که انگیزه ماندن در خانه را بیشتر می کند.
کردستان به عنوان یک استان سرسبز و خرم نیز از این امر مستثنا نیست. اگرچه آب و هوای سردسیر و کوهستانی و گاها معتدل این شهر موجب به وجود آمدن بافت گیاهی و سبز در استان کردستان شده است، اما این طبیعت های بکر فقط در همان جایی که وجود دارند زیبا و دل انگیز به نظر می رسند.

اگر بخواهید در محیط اطراف خود چنین طبیعت هایی را به وجود بیاورید، مطمئناً با مشکلاتی مواجه می شوید، از جمله آبیاری مداوم، هرس کردن، احیای مجدد آن ها در طول سال و خیلی از مراقبت ها و هزینه های دیگر. 
اما پیشنهاد شرکت آسیاچمن به عنوان مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در کردستان استفاده از چمن های مصنوعی مرغوب و باکیفیت است که بسیاری از دردسرها و هزینه های داشتن یک چشم انداز و منظره سبز را کاهش می دهد و این فرصت را به شما مهیا می کند تا اوقات بیشتری را به تفریح و استراحت بگذرانید.


 

 

آیا می توان از چمن مصنوعی در استان کردستان استفاده کرد؟
خوب همان طور که می دانیم آب و هوای شهر کردستان کوهستانی و سردسیر است، این بدان معنا است که بی شک بارش های برف سنگین و یخ زدگی معابر و خیابان ها را در این استان شاهد هستیم. 

این موضوع شرایط را برای نگهداری از چمن های طبیعی و سایر گیاهان مشابه سخت می سازد. 
اما خبر خوش این است که چمن های مصنوعی پیشرفته با تکنولوژی و فناوری بالایی که این روزها توسط شرکت ها و مراکز خرید و فروش چمن مصنوعی در کردستان مانند سایر شهرهای ایران روانه بازار می شوند، تمام نگرانی های شما را در این زمینه از بین می برند.


 

 

چگونه از چمن مصنوعی خود در آب و هوای سرد و یخی محافظت و مراقبت کنم؟
درست است که چمن های مصنوعی تحت تأثیر آب و هوای سرد قرار نمی گیرند، اما مراحلی وجود دارد که باید برای مراقبت و افزایش ماندگاری آن ها انجام دهید. به این ترتیب، این اطمینان به وجود می آید که چمن سبز شما تا زمانی که فصل بهار از راه برسد، وضعیت مناسب و مطلوبی دارد.

در هر صورت نگهداری از چمن مصنوعی نیاز به کار خاصی ندارد و به همین دلیل است که میزان خرید و فروش چمن مصنوعی در کردستان مانند شهرهای دیگر ایران بسیار قابل توجه بوده است. 

همان طور که می دانید، الیاف چمن مصنوعی از نوعی پلاستیک ساخته می شوند که می تواند در شرایط آب و هوای سردسیر و یخی، سفت و منبسط شود. همین موضوع راه رفتن روی آن را سخت و ناخوشایند می سازد. 
به یاد داشته باشید که در شرایط آب و هوای سرد و یخی است که چمن مصنوعی به اندکی توجه نیاز دارد. تنها چند دقیقه مراقبت از چمن در آب و هوای سرد و یخی، می تواند موجب افزایش ماندگاری آن شود.

5 توصیه برای نگهداری از چمن مصنوعی در استان کردستان

 

 

1.وقتی برف می بارد، با دقت روی چمن راه بروید
همیشه به پیش بینی هوای استان کردستان دقت کنید و پیگیر اخبار هواشناسی باشید که آیا در چند روز آینده برف می بارد یا خیر. 
اگر برف روی چمن مصنوعی شما جمع شود، خیلی زود و راحت یخ می بندد و یک لایه ای روی چمن تشکیل می دهد که راه رفتن روی آن را سخت و دشوار و صد البته خطرناک می سازد، لازم نیست اشاره کنیم که الیاف چمن مصنوعی نیز از این موضوع آسیب می بینند؟
از این رو برف و یخ های انباشته شده روی چمن باید به هر طریق که شده از بین بروند.


 

 

2. اجازه دهید که برف روی چمن مصنوعی خود به خود و به طور طبیعی ذوب شود
اگر بارش برف بسیار ملایم باشد، به گونه ای که یخ نزند و متراکم نشود، شما می توانید صبر کنید تا به طور طبیعی ذوب شود.
اگر احساس می کنید که به مقداری نمک نیاز دارید، از کمترین میزان ممکن نمک استفاده کنید، زیرا استفاده بیش از اندازه موجب تجمع آن در میان الیاف چمن مصنوعی می شود و توانایی آن را برای اجازه عبور و تخلیه آب از دست می دهد. 
اگر اجازه دهید که سیستم تخلیه چمن مصنوعی مسدود شود، مشکلات بیشتری را بعد از آب شدن برف و یخ، تجربه خواهید کرد. 
آب و هوای سردسیر و کوهستان کردستان گاهی با خود باران های سیل آسایی را نیز به همراه می آورد که ممکن است موجب آبگرفتگی در چمن های طبیعی شود، اما تا زمانی که از یک مرکز معتبر خرید و فروش چمن مصنوعی در کردستان خرید خود را انجام دهید و آن را به روش صحیح و مناسبی نصب نمایید، هیچ گاه چنین مشکلی برایتان به وجود نمی آید.


 

 

3. از بیل های پلاستیکی استفاده کنید
شاید بارش برف در ابتدا بسیار زیبا و رؤیایی به نظر برسد، اما می تواند به سرعت به یک فاجعه تبدیل شود. 
اگر احساس می کنید نیاز دارید که خود را از پیش برای چنین موضوعی آماده کنید، پس مطمئن شوید که تجهیزات لازم مانند بیل پلاستیکی در اختیار دارید، زیرا بیل فلزی می تواند به الیاف پلاستیک یخ زده چمن مصنوعی آسیب وارد کند و یا حتی آن ها را به راحتی خراب کند.

4. چمن مصنوعی را بپیچید
اگر پیش بینی هوا و اخبار هواشناسی استان کردستان سامانه بارش برف را اعلام کرده است، پس همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. 
هنگامی که به مراکز خرید و فروش چمن مصنوعی در کردستان مراجعه می کنید، بی شک آن ها به شما می گویند که بهتر است در صورتی که اندازه الیاف چمن مصنوعی شما اجازه می دهد، آن را با یک لایه پلاستیک بپوشانید. به این ترتیب یک لایه محافظ روی چمن شکل می گیرد و مانع آسیب جدی به الیاف آن می شود. 
شما می توانید این لایه پلاستیکی را تا زمانی که سامانه هوای نامطلوب از فراز آسمان استان کردستان عبور کرد، هم چنان نگاه دارید.


 

 

5. مواد اضافه و شاخ و برگ ها را از روی چمن مصنوعی جمع کنید
بسیار اهمیت دارد تا به طور مداوم برگ ها، آشغال ها و دیگر انواع مواد اضافه را جمع آوری کنید و یا حتی اگر لازم است از جاروبرقی های باغبانی و یا جاروهای مخصوص جمع آوری برگ ها به کار ببرید.
اما برای جمع آوری شاخه های بزرگتر، خودتان باید دست به کار شوید. 
اگر هم متوجه شدید در بخش هایی که خیلی نور خورشید نمی تابد، خزه هایی رشد کرده است، استفاده از محصولات ضد رویش خزه می تواند کمک کننده باشد، مخصوصاً در طول بهار و پاییز. 
از یک محصول زیست پذیر استفاده کنید، زیرا انواع مایعات اسیدی مانند وایتکس و یا سفید کننده ها می توانند به دلیل مواد شیمیایی که دارند، موجب آسیب به الیاف چمن مصنوعی شوند، مخصوصاً اگر غلظت بسیار بالایی داشته باشند.


 

 

چمن مصنوعی چه واکنشی در برابر برف از خود نشان می دهد؟
برف نباید تأثیر زیادی روی چمن مصنوعی بگذارد و راه رفتن و بازی کردن روی آن هنگامی که برف هنوز روی آن نشسته است، موردی ندارد. تنها به یاد داشته باشید که زمانی که برف ذوب شد، چمن مصنوعی به طور موقت لغزنده خواهد بود.
چمن شما ممکن است بعد از بارش برف، خوابیده و مسطح شود، اما در هر صورت باید خود به خود به حالت قبل باز گردد . برای کمک به این موضوع می توانید از شانه های مخصوص چمن استفاده کنید. 
نکته کلیدی در اینجا یافتن بهترین مرکز خرید و فروش چمن مصنوعی در کردستان می باشد تا بتوانید محصولی را دریافت کنید که کیفیت بالایی دارد و در برابر آب و هوای سردی هم چون استان کردستان بسیار مقاوم و قدرتمند باشد.

توصیه مهم این است که تا جایی که می توانید اجازه ندهید برف روی چمن شما جمع شود. زمانی که این اتفاق بیفتد، به مرور تبدیل به یخ می شود و از این رو حتی راه رفتن روی آن با دشواری همراه خواهد بود و احتمال شکسته شدن الیاف نیز وجود دارد. 
بهترین روش برای جمع کردن برف، با دست یا حتی همان بیل لاستیکی می باشد.


 

 

آیا رنگ چمن مصنوعی در اثر تماس با برف و یخ زدگی تغییر می کند؟
اگر شما از یک مرکز معتبر خرید و فروش چمن مصنوعی در کردستان، خرید خود را انجام دهید، می توانید اطمینان حاصل کنید که از نظر کیفی در سطح بالایی قرار دارد و می تواند در هر شرایطی رنگ و حالت خود را حفظ کند. 
یکی از مشخصه های چمن مصنوعی مرغوب و سطح بالا این است که نباید رنگ آن با بارش باران و یخ زدگی، محو شود یا تغییر رنگ دهد. 


توصیه مهم از متخصصان چمن مصنوعی
لازم نیست خیلی نگران چمن مصنوعی خود در آب و هوای سرد و کوهستانی هم چون استان کردستان باشید. 
مشتریان ما در استان کردستان هیچ گونه شکایتی درباره عدم سازگاری چمن مصنوعی با آب و هوای سرد و کوهستانی شهر و استان خود گزارش نداده‌اند. فقط کافی است تا توصیه های مراقبتی که در این مقاله عرض کردیم را رعایت کنید تا بتوانید سال های سال از وجود این چمن سبز بهره مند شوید.


حرف آخر
در نهایت، چمن مصنوعی نسبت به سایر سطوح ممکن است در آب و هوای یخی و مرطوب، سطح لغزنده بیشتری را به وجود بیاورد، اما نگهداری از چمن مصنوعی ساده است  و این یکی از بهترین و برجسته ترین مزیت های آن است.
در هر صورت، توصیه هایی که در این مقاله خدمتتان عرض نمودیم می توانند موجب شوند چمن مصنوعی شما در هر زمان و در هر شرایطی، شگفت انگیز و سرسبز و زیبا به نظر برسد.


 

نظرات شما