بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در زاهدان

بازدید: 609
  • تاریخ انتشار
  • 19 مرداد 1400

زاهدان یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز سیستان و بلوچستان می باشد. شمال این شهر به کویر لوت و شرق به کشور پاکستان و غرب به استان کرمان و از جنوب به شهرستان خاش منتهی می گردد. این شهر به دلیل مرزی بودن از موقعیت استراتژیک جغرافیایی و تجاری و نظامی و شرایط خاصی برخوردار است.

خرید چمن مصنوعی در زاهدان

خرید چمن مصنوعی در زاهدان
 

آب و هوا
در این شهر در بیشتر روزهای سال هوا گرم و خشک است. در فصل تابستان روزها دمای هوا بسیار بالا و شب ها حرارت نسبی کمی احساس می شود. معمولا در این شهر خبری از برف نیست. اما بیشتر نزولات جوی استان سیستان و بلوچستان نیز مربوط به زاهدان و خاش در فصل زمستان می باشد. در دی و بهمن آب و هوای این خطه خنک و شب ها سرد می باشد.


معضلات زیست محیطی زاهدان
کم آبی، ریزگرد، طوفان شن و ماسه، خشکسالی و غیره… شاید فکر کنید که این ها مشکلات یک کشور می باشند اما همگی منحصر به استان سیستان و بلوچستان هستند که به دنبال خود روی تجارت ها، کسب و کارها و زندگی مردم تاثیر سوئی گذاشته است.
رود هامون که  خشک شد، زندگی در این استان نیز از رونق افتاد. هر بادی که در این خطه می وزد با خود شن و ماسه هایی می آورد که در تمام سطح این استان پخش می گردد.
اگر بخواهیم اصلی ترین مشکل  را در میان موارد گفته شده با تاکید زیاد انتخاب کنیم، باید به کمبود آب و خشکسالی اشاره کرد که زنگ خطر آن مدت ها است به صدا درآمده است.


وضعیت فضای سبز و پوشش گیاهی در استان سیستان و بلوچستان
شاید زاهدان فقیرترین شهر نسبت به دیگر شهرهای کشور با داشتن کمتر از یک متر مربع سرانه فضای سبز به شمار بیاید. نبود منابع آبی مناسب و آب و هوای خشک و گرم این استان روی این مسئله نیز بی تاثیر نیست.
برای افزایش میزان پوشش گیاهی و مهیا کردن فضاهای سرسبز باید به دنبال روش ها و راه حل هایی بود که هم بتوانند آن میزان فضای سبز موردنیاز را فراهم نمایند و هم از هزینه های اضافه بکاهند تا بتوان روی گسترش این فضاهای خاص و تاثیرگذار برای احترام به سلامت روح و ذهن همشهریان بیشتر تمرکز کرد.


چاره چیست؟
آسیاچمن تیم متشکل از کارشناسان و متخصصان مجرب و کارآزموده با سابقه شرکت در پروژه های فضای سبز بزرگ و کوچک سازمانی و مسکونی و غیره، به عنوان مرکز خرید چمن مصنوعی در زاهدان نیز آماده ارائه انواع چمن های مصنوعی در هر طرح، شکل، رنگ و اندازه می باشد.
کافی است گوشی تلفن را بردارید و با شماره های آسیاچمن تماس بگیرید، آن وقت می بینید که در کمترین زمان ممکن به آرزوی سبز خود دست می یابید.

چرا باید به چمن مصنوعی در زاهدان فکر کنیم؟
یافتن شرکت و برند چمن مصنوعی که از هر نظر قابل اطمینان باشد، بسیار خسته کننده و کسل کننده می باشد.
از طرف دیگر، تقاضا برای چمن مصنوعی در ده سال گذشته به طرز قابل توجهی رشد داشته است. کیفیت چمن های مصنوعی در بازار به قدری بهبود یافته است که به سختی می توان تفاوت میان آن را با چمن های طبیعی تشخیص داد.

با ظهور تکنولوژی های نوآورانه مانند Instant Recovery (بازگشت سریع الیاف سر جای خود)، FeelGood (خنک ماندن چمن در روزها گرم سال) و Natural Look (ظاهر بسیار طبیعی)، کیفیت چمن مصنوعی به حد بسیار بالایی رسیده است.
مزیت های بیشمار چمن مصنوعی نظر بسیاری از صاحبخانه ها را چه پیر و چه جوان جلب نموده است.
هم چنین از جایی که زندگی پر مشغله روز به روز بیشتر گریبان ما را می گیرد و تمام وقت ما را در طول روز پر می کند، وجود یک فضای سبز بی دردسر و نیاز به نگهداری کم برای کودکان و حیوانات خانگی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.


هنگام انتخاب مرکز خرید چمن مصنوعی در زاهدان باید به چه چیزهایی توجه کنیم؟


1.آیا دارای پیش فاکتور کتبی می باشند؟
اول و بیشتر از هر چیزی، باید مطمئن شوید که شرکت مورد نظر شما می تواند استعلام قیمت کتبی به شما بدهد، بدون این که از جانب شما پولی دریافت کند.
استعلام قیمت های لفظی ارزشی ندارند زیرا نمی توان روی آن خیلی حساب باز کرد و ممکن است همه چیز اشتباه گرفته شوند و در نهایت آن چیزی که مورد انتظار شما است تحقق نمی یابد.
پیش فاکتور و یا استعلام قیمت کتبی باید به طور کلی تمام کارهای که از جانب شرکت انجام می شود را توضیح دهد، از ویژگی های محصولی که ارائه می دارند گرفته تا ابزارهایی که تیم نصب با خود به همراه دارند.
اصلا به قیمت های کلی و تخمین ها اعتماد نکنید، مخصوصا اگر از پشت تلفن باشد. زیرا تا زمانی که تیم متخصص شرکت چمن مصنوعی شما از محل مورد نظرتان بازدید نکنند، نمی توانند قیمت واقعی را اعلام کنند.


2. آیا بیمه دارند؟
قبل از این که بخواهید به یک مرکز خرید چمن مصنوعی در زاهدان اعتماد کنید، همیشه از آن ها بخواهید تا شما را بابت بیمه داشتن اعضای تیم نصبشان مطمئن سازند. زیرا در صورتی که هنگام کار در پروژه شما، اتفاق ناگهانی و غیر قابل پیش بینی افتاد، بتوانند به سراغ شرکت بیمه مورد نظر بروند.

 

حتی می توانید با شرکت بیمه شان تماس بگیرید تا مطمئن شوید که بیمه‌نامه‌شان اعتبار دارد یا خیر.


3. آیا نمونه کار دارند؟
برای اطمینان از این که خرید چمن مصنوعی در زاهدان مطابق با میل شما پیش می رود و همان منظره و چشم اندازی را جلو چشم های خود شاهد خواهید بود که در نمونه کارهای شرکت موردنظرتان مشاهده کرده اید، پس حتما قبل از پرداخت وجه از آن ها بخواهید چند عکس به عنوان نمونه به شما نشان بدهند.
این روزها بیشتر برندهای چمن مصنوعی دارای وب سایت معتبری هستند که عکس هایی از نمونه کار خود را به همراه توضیحات لازم در آنجا درج می نمایند.
به این ترتیب می توانید با بررسی پروژه های فضای سبز مشتریان قبلی از استانداردهایی که هنگام نصب رعایت می کنند، اطمینان یابید.


4. آیا می توانند شما را به منابع مناسبی ارجاع دهند؟
تنها به قول و ادعای لفظی شرکت مورد نظر درباره این که چقدر خوب و عالی هستند، اعتماد نکنید، هر شرکت و برند خرید چمن مصنوعی در زاهدان باید منابعی داشته باشند که برای صحت اعتبار خود به شما نشان دهند.

جدا از موارد بالا، همیشه ایده خوبی است که از فروشندگان مورد نظر خود بخواهید درباره مشتریان قبلی جزئیات بیشتری در اختیار شما قرار دهند.
قبل از این که با هر مشتری تماس بگیرید، باید مطمئن شوید که از قبل اجازه این را دارید تا با آن ها صحبت کنید. به این ترتیب می توانید نظر آن ها را جویا شوید و سوالات خود را درباره نحوه نصب و خریداری و انتخاب چمن مصنوعی بپرسید.

کیفیت و دوام چمن مصنوعی بشما اطمینان خرید می دهد و تمامی اینها به کمک یک مرکز خرید معتبر بدست می آید بنابراین حتما مقاله اولین کارخانه چمن مصنوعی در ایران را مطالعه کنید.

5. آیا نمونه هایی در اختیار دارند تا به شما نشان دهند؟
درست است که برای خرید چمن مصنوعی در زاهدان تصمیم خود را گرفته اید و می دانید که باید چه چیزی را بخرید اما دیدن چند نمونه واقعی از چمن ها اصلا خالی از لطف نیست.
متصدیان شرکت و برند مورد نظر شما باید دقیقا بتوانند تفاوت های بین هر چمن مصنوعی را به خوبی توضیح دهند و بگویند که چه مزیت هایی دارند، هم چنین باید به خوبی بتوانند شما را راهنمایی کنند که کدام نوع چمن مصنوعی مناسب نیازهای شما می باشد.
اگر می خواهید چمن مصنوعی را در محوطه های بیرونی نصب کنید، هرگز نمونه ها را در داخل خانه مشاهده نکنید زیرا میزان و نوع منبع نور در داخل و خارج از خانه متفاوت است.


6. آیا خودشان تولیدکننده چمن مصنوعی هستند؟
همیشه وب سایت مرکز خرید چمن مصنوعی در زاهدان خود را چک کنید تا اطلاعات بیشتری درباره نوع چمن مصنوعی مورد نظر خود به دست بیاورید.
برای تشخیص کیفیت بد و خوب چمن باید به این چک لیست دقت نمایید:
●    چمن مصنوعی کجا تولید شده است؟
●    چه الیاف پلاستیکی در ساختار چمن مصنوعی شما به کار رفته است؟ پلی پروپیلن، پلی اتیلن و نایلونی. نایلونی سخت ترین و قدرتمندترین الیاف چمن مصنوعی محسوب می شود و حدود 33 برابر پلی اتیلن و 26 برابر پلی پروپیلن مقاومت دارد.
پلی پروپیلن و پلی اتیلن الیاف های نرم و لطیف تری دارند، اما به یاد داشته باشید که هر چه الیاف نرم تر باشند، ضعیف تر خواهند بود.
●    چقدر ضمانت دارد؟ به دنبال ضمانتنامه تا حدود 8 سال باشید.
●    آیا از نظر مواد تشکیل دهنده مضر تست و بررسی شده اند؟ برخی از چمن های مصنوعی دارای مواد مضری مانند سرب می باشند. همیشه چمن های مصنوعی موردنظرتان را از نظر دارا بودن گواهینامه های معتبر بررسی کنید.


7. آیا شرکت مورد نظر پروسه نصب را به طور کامل  برعهده می گیرد؟
روش های نصب متعددی برای نصب این محصول وجود دارد.
بهترین روش نصب به این بستگی دارد که نحوه استفاده و هدف شما از خرید و نصب آن چه باشد.
برای مثال روش هایی که برای نصب چمن مصنوعی روی سطوح سیمانی  بتنی به کار می رود با روش هایی که برای نصب چمن مصنوعی روی زمینی که از قبل چمن طبیعی وجود داشته است، در نظر گرفته می شود، فرق می کند.
یک تیم متخصص نصب باید به خوبی گزینه های موجود را به طور کامل به شما توضیح دهند و تمامی اطلاعات مربوط به آن را با جزئیات برای شما بازگو نمایند.


کلام آخر
خرید چمن مصنوعی در زاهدان مانند سایر شهرها و استان های ایران باید مطابق با اصول و رعایت نکات کلیدی خود انجام شود تا بتواند در نهایت همان نتیجه را مهیا کند و به تصویر بکشد که از آن انتظار می رود.
با چمن مصنوعی زندگی را به شیرینی و خوشی سپری کنید و به روزهای خوش و پر از شادابی و طراوت خود سلام بگویید.

نظرات شما