بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

English العربیه

خرید چمن مصنوعی برای تراس خانه

  • تاریخ انتشار
  • 01 مهر 1399

چمن مصنوعی یک محصول چند منظوره است و زمانی که به طور صحیحی نصب شود، قابل استفاده در هر مکانی می باشد، از کفپوش ها گرفته تا پشت بام ها و حتی تراس و بالکن خانه شما.

خرید چمن مصنوعی برای تراس خانه

خرید چمن مصنوعی برای تراس خانه

با خرید چمن مصنوعی برای تراس خانه خود را سبز کنید:

این روزها افراد بسیاری در جستجوی پاسخ این سوال خود می باشند که "آیا می توانند در آپارتمان های خود از چمن مصنوعی استفاده کنند؟" خوب جواب این سوال بسیار ساده می باشد، بخش هایی مثل تراس وب الکن بهترین مکان برای این هدف می باشند. در واقع برای افرادی که در آپارتمان ها زندگی می کنند

اهمیت داشتن یک محیط شاد و سرسبز بیشتر است، زیرا به این ترتیب می توانند از هوای آزاد و تماشای نور خورشید لذت ببرند. علاوه بر قرار دادن گلدان های رنگی و زیبا، با خرید چمن مصنوعی در تراس خانه خود می توانید همه چیز را روشن و زیبا کنید و آن جا را به محیطی تبدیل کنید که احساس طراوت و شادابی به شما می دهد.

به طور کلی پروسه نصب چمن مصنوعی در تراس و بالکن واقعا کار ساده ای است. بیشتر بالکن ها و تراس ها سطح سیمانی و مسطحی دارند و از  همه طرف دارای سیستم تخلیه آب مناسبی می باشند. همه این ها نصب چمن مصنوعی را برای شما بی دردسر می سازد.

موضوعی که باید بیش از خرید چمن مصنوعی و استفاده آن در تراس خانه خود دقت کنید، کیفیت است.

در ادامه شما را با نکاتی آشنا می کنیم که باید هنگام نصب چمن مصنوعی در این بخش از خانه خود به یاد داشته باشید.

1.سطحی که می خواهید چمن مصنوعی را روی آن نصب کنید را ارزیابی کنید:

چمن مصنوعی قرار است روی چه سطحی نصب شود؟

از جایی که چمن مصنوعی چند منظوره است، می تواند روی سطوح سیمانی، آجری، سنگ فرش، چوبی و یا هر سطح سخت و سفت دیگری به کار برود. اگر می خواهید چمن مصنوعی را روی کفپوش چوبی نصب کنید، مطمئن شوید که فاصله کافی بین تخت ها وجود دارد، در غیر این صورت امکان پوسیده شدن و کپک زدن آن وجود دارد.

آیا سطح تراس و بالکن شما مسطح است؟

چمن مصنوعی نباید روی سطوح ناهموار نصب گردد، زیرا وجود هوا در میان آن ها ظاهر نامناسبی به چمن می دهد. اگر سطح مورد نظر شما ناهموار است، پیشنهاد می کنیم که از فوم 6 میلی متری زیر آن به کار ببرید. اگر هم سطح مورد نظر صاف و هموار است، پس دیگر مشکلی وجود ندارد.

اندازه تراس و بالکن شما به چه ترتیب است؟

اگر بالکن و تراس بزرگی دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که چمن مصنوعی را به صورت مربعی یا دایره ای ببرید و تنها روی بخشی از تراس خود قرار دهید. این امر موجب می شود در استفاده از رنگ سبز اغراق نکنید و هم چنین فضای متفاوت بیشتری در اختیار دارید. به طور مثال می توانید در بخش هایی که چمن مصنوعی قرار ندارد، از گلدان های بزرگ و کوچک و رنگارنگ استفاده کنید و یا میز و صندلی کوچکی قرار دهید و خود را به صرف چای و قهوه در یک مکان زیبا و سرسبز دعوت کنید.

آیا تراس شما دارای سیستم تخلیه مناسبی است؟

اگر سیستم تخلیه تراس شما ضعیف است و به طور مناسبی کار نمی کند، مطمئن باشید که وضعیت چمن مصنوعی شما اصلا آن طور که انتظار دارید، نخواهد بود. تنها راه حل این موضوع این است که قبل از نصب، از سیستم تخلیه تراس و بالکن خود مطمئن شوید. البته که الیاف چمن مصنوعی آب را از خود عبور می دهند، اما باید سیستمی وجود داشته باشد که این حجم آب تخلیه شده را از تراس خارج نماید.

همچنین برای خرید با اطمینان به مطالعه مقاله قیمت چمن مصنوعی برای تراس سری بزنید.

2. بعد از خرید چمن مصنوعی برای تراس، حالا باید به فکر نصب آن باشید

پروسه نصب بسیار ساده است، زیرا شما نیازی ندارید تا روی زیر سازی کار کنید. شما یک سطح حاضر و آماده در اختیار دارید و تنها کاری که باید انجام دهید، قرار دادن چمن مصنوعی روی آن است.

شرکت کرمان موکت علاوه بر تولید چمن مصنوعی مرغوب و با کیفیت، پروسه نصب را بسیار ساده می سازد. در واقع برای نصب، چسب تنها در حاشیه و اطراف چمن به کار می رود و برای بخش های میانی از اتصالات دیگری استفاده می شود، به این ترتیب اطمینان حاصل می گردد که فاصله مناسبی میان آن ها وجود دارد تا تخلیه آب و رطوبت به خوبی صورت بگیرد.

هم چنین دور تا دور چمن مصنوعی به گونه ای محکم و مهر و موم شده است که دیگر خبری از جدا شدن الیاف آن نیست. به یاد داشته باشید که استفاده بیش از اندازه از چسب زیر چمن مصنوعی موجب جلوگیری از تخلیه آب و رطوبت می شود و به این ترتیب مشکلاتی را به وجود می آورد.

3. نصب چمن مصنوعی روی تراس چقدر به طول می انجامد؟

برای بالکن و تراس های با اندازه متوسط، ممکن است نصب چمن مصنوعی حدود نیم روز به طول بیانجامد. اگر هم بالکن و تراس خانه شما کوچک است، خودتان به راحتی می توانید این کار را نیز انجام دهید.

4. مهم ترین مورد برای خرید چمن مصنوعی برای تراس چیست؟

مانند هر چیزی دیگری، انتخاب و خرید چمن مصنوعی برای تراس و بالکن خانه، به میزان استفاده از آن بستگی دارد. مطمئنا می خواهید تراس خانه خود را با چمن مصنوعی تبدیل به یک مکان سبز و مفرح کنید تا خود و اعضای خانواده و حتی مهمانان عزیزان تان اوقات خوشی را تجربه کنید. پس به این ترتیب امکان تردد و رفت و آمد روی آن بسیار زیاد است. همه این ها باعث می شود تا نیاز شما به چمن مصنوعی با کیفیت بالاتر برود.

5. ماندگاری چمن مصنوعی در تراس و بالکن چقدر است؟

با خرید چمن مصنوعی تراس  ماندگاری آن چیزی حدود10 سال یا حتی بیشتر می باشد، زیرا کیفیت بالایی دارد و از مواد مرغوبی ساخته شده است. اگر چمن مصنوعی با کیفیتی انتخاب شود و با گونه صحیحی نیز نصب گردد، بعد از گذشت چندین سال نیز مانند روز اول به نظر می رسد. البته این که چقدر از چمن مصنوعی تراس خود استفاده می کنید نیز موضوع مهمی به شمار می رود. در هر صورت اگر به کیفیت و نصب صحیح چمن مصنوعی دقت کرده باشید و میزان استفاده شما از آن متوسط است،  مطمئنا حدود 15 سال ماندگاری دارد.

6. آیا چمن مصنوعی هنگام باران و یا خیس شدن لغزنده می شود؟

از جایی که چمن مصنوعی خاصیت زهکشی و تخلیه آب دارد یا به عبارت دیگر آب را به خوبی از خود عبور می دهد، به سرعت خشک می گردد و از این رو سطح لغزنده ای را به وجود نمی آورد. به این ترتیب می توانید با خیال راحتی روی آن راه بروید.

و اما مزیت های خرید چمن مصنوعی برای تراس و بالکن:

هزینه نگهداری و رسیدگی اندک: شما با نصب چمن مصنوعی دیگر نیاز به آبیاری و هرس آن ها ندارید. از طرف دیگر، تمیز کردن و جمع کردن برگ و آشغال های دیگر روی آن ساده است و همچنین می توانید روی آن جاروبرقی بکشید. 

امنیت: چمن مصنوعی مرغوب و باکیفیت از مواد سمی و مضر تشکیل نشده است، بنابراین نیازی نیست نگران این که حیوانات خانگی تان و کودکان دلبندتان روی آن بازی کنند، باشید.

ظاهر: چمن مصنوعی می تواند نمای تراس خانه شما را مجلل تر و زیبا تر نشان دهد. فضای سرسبزی که با چمن مصنوعی در این بخش از خانه خود به وجود آورده اید، می تواند تبدیل به یک مکانی برای استراحت و خوشگذرانی شما در کنار عزیزان تان شود.

تنوع بالا: طرح، بافت و رنگ چمن مصنوعی بسیار زیاد است، از این رو می توانید مطابق با سلیقه خود و با توجه به حال و هوای تراس خانه تان، به انتخاب بپردازید. هم چنین به راحتی می توانید چمن مصنوعی را برش دهید تا با شکل و اندازه تراس خانه شما هم خوانی داشته باشد. از این رو اگر در شهر زندگی می کنید و دسترسی به فضای سبز ندارید، طبیعت را با چمن مصنوعی به خانه خود دعوت کنید.

موجب صرفه جویی در منابع انرژی می شود: با خرید چمن مصنوعی برای تراس خانه خود نیازی به آبیاری آن ندارید، از این رو میزان مصرف آب و برق نیز کاهش می یابد. این درست برعکس چیزی است که در ارتباط با چمن طبیعی صدق می کند. اگر هم احساس کردید که چمن مصنوعی شما نیاز به تمیز شدن دارد، محلول آب و صابون می تواند مشکل را برطرف کند.

با این اطلاعات حالا با خیال راحتی می توانید خرید چمن مصنوعی برای تراس و بالکن خود را انجام دهید. اگر می خواهید انجام این کار را به ما بسپارید، بی شک با شماره تلفن های ما تماس بگیرید. مشاوران و متخصصان ما منتظر پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. ما می خواهیم در لحظه لحظه زندگی خود سبزی و طراوت را احساس کنید.

نظرات شما

ناسر محمدی
۰۰
پاسخباسلام.ازچمن مص...بالکن یاتراس خوشم امد