بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در سمنان

بازدید: 688
  • تاریخ انتشار
  • 07 مرداد 1400

استان سمنان در جنوب رشته کوه البرز و شمال دشت کویر واقع شده است، به این ترتیب می توانید انواع آب و هوای مختلفی را در این خطه مشاهده کنید. در واقع در قسمت های شمالی سمنان جنگل و کوه وجود دارد و جنوب آن مناطق کویری بسیار جذابی دیده می شود. شما با سفر به این استان در کمال ناباوری می توانید در عرض چند ساعت از کوه و جنگل به کویر برسید.شاید سمنان هفتمین استان بزرگ در ایران باشد، اما از نظر تراکم جمعیت در سطح پایین قرار دارد.

خرید چمن مصنوعی در سمنان

خرید چمن مصنوعی در سمنان
 

آب و هوا
بخش های شمالی به دلیل قرارگیری در معرض کوه البرز آب و هوای سردتری دارند و بخش های جنوبی آن خشک و بیابانی و کویری هستند.


چگونه در استان سمنان فضای سبزی داشته باشیم؟
از جایی که خاک این استان برای کشاورزی و کاشت و رشد هر گیاهی مناسب نیست، انواع گونه های گیاهی خاصی در این منطقه رویت می گردند. به این ترتیب ممکن است آن‌گونه که باید و شاید نتوانید پوشش گیاهی بسیاری در این استان شاهد باشید.
همین امر صاحبخانه ها و مراکز تجاری و اداری را به سمت استفاده از چمن مصنوعی سوق داده است تا بتوانند هم چنان از طبیعت سبز بی دردسر بهره مند شوند.

شرکت آسیاچمن (گروه صنعتی کرمان موکت) با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه تولید انواع چمن های مصنوعی مرغوب و باکیفیت، حالا به عنوان مرکز خرید چمن مصنوعی در سمنان نیز آماده ارائه خدمت به مردم این مرز و بوم می باشد.
کافی است با تیم آسیاچمن تماس بگیرید و درباره این که می خواهید چه فضای سبزی داشته باشید با کارشناسان ما صحبت کنید، حالا ببینید که در عرض مدت کوتاهی طبیعت با پای خود به خانه تان می آید.

آیا چمن مصنوعی واقعا ارزش هزینه کردن را دارد؟
چمن مصنوعی از مواد مصنوعی ولی با شکل و شمایل چمن های واقعی ساخته شده است. در هر حال این محصول مزیت های بسیاری دارد. برای مثال هزینه های آن کمتر از چمن طبیعی است. شاید در ابتدا فکر کنید که محصول گران قیمتی است، اما از نظر نگهداری واقعا قابل مقایسه با چمن طبیعی نمی باشد.
همان طور که استادیوم ها و زمین های ورزشی از این محصول استقبال بالایی می‌کنند و بیش از پیش به دلیل ماندگاری بالا و مقاوم بودن در برابر استفاده مداوم و مکرر، آن را به جای چمن طبیعی ترجیح می دهند، حالا این محبوبیت پای خود را به مناطق مسکونی نیز باز کرده است.
در واقع شما با خرید چمن مصنوعی در سمنان به این مزیت های خارق العاده پی می برید:
●    بدون نیاز به آبیاری
●    بدون نیاز به بذرپاشی
●    بدون نیاز به هرس کردن
●    نیاز به نگهداری کم
●    مزیت های مربوط به کاهش هزینه در بخش های مختلف
●    طول عمر بالا
●    ساخته شده از مواد قابل بازیافت


فرق چمن مصنوعی فوتبالی با تزئینی
اما نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که چمن مصنوعی که در زمین های فوتبال به کار می رود یک دنیا با چمن مصنوعی که برای مناطق مسکونی یا بخش های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد، تفاوت دارد. ضخامت چمن و شمار الیافی که در هر متر مربع از این محصول وجود دارد، بر اساس مکانی که مورد استفاده قرار می گیرد، به گونه خاصی طراحی و ساخته می شود.
به طور مثال برای چشم انداز باغ، ضخامت چمن مصنوعی کمتر است. اما این ضخامت برای زمین های فوتبال بیشتر می باشد.
به طور مثال 10 میلیمتر و 18 میلیمتر برای محوطه سازی و 30 میلیمتر، 40 میلیمتر و 50 میلیمتری برای استادیوم های ورزشی حرفه ای پیشنهاد می شود. شاید فکر کنید که فقط چمن های فوتبالی از کیفیت بالایی برخوردار هستند، چون ضخامت بیشتری دارند اما این موضوع کاملا اشتباه است و هر چمن مصنوعی برای هر هدفی که به کار می رود، می تواند ماندگاری و دوام بالایی داشته باشد و بهترین نتیجه را ارائه نماید.

برای اینکه بیشتر با انواع چمن های ورزشی آشنا شوید میتوانید به مقاله چمن مصنوعی ورزشی هم سری بزنید.

چرا کیفیت چمن مصنوعی اهمیت دارد؟
هنگام خرید چمن مصنوعی در سمنان باید به عامل کیفیت توجه کنید و این موضوع واقعا جدی است و روی نتیجه نهایی و رضایت شما از محصول تاثیر می گذارد. برای مثال اگر چمن مصنوعی بی کیفیت و یا ضعیفی را خریداری کنید، سرمایه گذاری‌تان را روی محصول اشتباهی انجام داده اید، زیرا نمی تواند آن مزیت های مورد انتظار را برای شما محقق کند.

مضرات خرید چمن مصنوعی ارزان و بی کیفیت چیست؟

1.مقاوم نبودن
اگر بخواهیم واضح تر بگوییم چمن مصنوعی همان چمن طبیعی است، تنها به نگهداری روزانه کمتری نیاز دارد. این یکی از دلایلی است که چمن مصنوعی در این حجم گسترده مورد استقبال قرار گرفته است. در هر صورت زمانی که برخی افراد چمن مصنوعی ارزان و بی کیفیت چینی را ترجیح می دهند، واقعا از این که مدت زمان خراب شدن و از بین رفتن آن سریع تر از چیزی است که فکرش را می کنند، متعجب می شوند و به این ترتیب باید خود را برای هزینه مجدد آماده نمایند.


2. طول عمر کوتاه
زمانی که اصول نگهداری ساده ولی بسیار تاثیرگذار چمن مصنوعی را رعایت کنید، طول عمر آن بیشتر و بیشتر می شود. شما با خرید چمن مصنوعی در سمنان می توانید با مراقبت صحیح از آن تا 10 سال فضای سبزی را تجربه کنید که هیچ روزی به دلیل از دست رفتن حالت و رنگ و روی آن، ناامید نمی شوید.
اما چمن مصنوعی ارزان قیمت فرقی ندارد که چگونه و چقدر برای آن وقت بگذارید، در هر صورت طول عمر کوتاه و از دست رفتن حالت و رنگ آن حتی بعد از چند بار استفاده شما را غافلگیر می کند.

3. مقاوم نبودن در برابر آب و هوا
اصولا چمن مصنوعی در مکان های باز مانند بالکن، تراس، باغ، حیاط، زمین های بازی و زمین های ورزشی مثل فوتبال به کار می رود. از این رو باید در برابر شرایط آب و هوای بد نیز مقاومت بالایی داشته باشد.
اگر چمن مصنوعی را خریداری یا انتخاب کرده باشید که کیفیت آن بسیار بالا بوده و مطابق با استاندارد های جهانی می باشد، می توانید اطمینان داشته باشید که چه در برابر سرمای شدید و چه در برای خشکی بیش از حد استان سمنان بسیار ایستادگی و مقاومت می کند.
چمن های مصنوعی چینی بی کیفیت به هیچ وجه در برابر تغییرات آب و هوایی شدید نمی توانند شرایط متعادلی داشته باشند و زود از بین می روند.

4. بهداشتی نبودن
از طرف دیگر تحقیقات نشان می دهد که اگر چمن مصنوعی با مواد باکیفیت و مرغوب ساخته شده باشد، بسیار بهداشتی تر از چمن طبیعی است. این امر به این معنا است که چمن مصنوعی مرغوب برای سلامتی بهتر است. اما این موضوع زمانی که در ساخت و تولید چمن های مصنوعی، از به کار بردن موادی که می توانند محیط بهداشتی را ایجاد کنند صرفه نظر می شود، نتیجه عکس می دهد.

5. آسیب های جسمی
یکی از دلایل خرید چمن مصنوعی برای زمین های ورزشی برای جلوگیری از آسیب دیدن مفاصل بازیکنان و جلوگیری از اتفاقات ناگوار می باشد، اما اگر در انتخاب چمن مصنوعی دقت لازم را نداشته باشید، مشاهده می کنید که امنیت بازیکنان در خطر می افتد  و سطح چمن مصنوعی که خیلی زود تخت و هموار و زبر شده است،و همه چیز را بر هم می ریزد.
از همه مهم‌تر حتما روی قدرت و کارایی بکینگ چمن های مصنوعی ارزان قیمت نیز سرمایه گذاری نشده است و این موضوع سطح ناامن و خطرناکی را برای بازی کردن روی آن مهیا می نماید.

 


چرا باید به خرید چمن مصنوعی در سمنان فکر کرد؟

1.نیاز به نگهداری بی دردسر
نگهداری از چمن مصنوعی مانند چمن طبیعی سخت و هزینه بردار نیست. نه نیاز است که در این بحران کم آبی و خشکی این استان برای حفظ چمن های خود آب زیادی را هدر دهید و نه از کودهای شیمیایی استفاده کنید که روی سلامت خاک منطقه تاثیر می گذارد.
هم چنین چمن طبیعی موجب جذب آفات و حشرات می شود که این امر نیاز به استفاده از سموم دفع آفات و مواد شیمیایی را ضروری جلوه می دهد که بلای جان محیط زیست می باشد.
شما می توانید با چمن مصنوعی از محوطه سبز بی نظیر خود لذت ببرید، بدون اینکه بخواهید لیست بلندبالایی از نحوه مراقبت از چمن های خود تهیه کنید.  اگر در منطقه ای از استان سمنان نیز زندگی می کنید که شرایط آب و هوا اجازه رشد چمن های طبیعی را نمی دهد، اهمیت چمن مصنوعی دو چندان می شود.

2. امنیت
با خرید چمن مصنوعی مطمئن می شوید که سطح باغ و حیاط شما از هر نظر امنیت کافی را دارد، مخصوصا در برابر آتش سوزی که مانع گسترش حریق می گردد. هم چنین شما می توانید از چمن مصنوعی در هر فصلی از سال با اطمینان خاطر استفاده کنید.


3. دوام بسیار بالا
چمن طبیعی در زمستان کدر و بی رنگ و رو می شود. اما شما با خرید چمن مصنوعی در سمنان در هر 365 روز سال از چمن های سرسبز و زیبا برخوردار هستید که نه تنها اشعه های UV به آن آسیبی نمی زنند و رنگ آن را تحت تاثیر قرار نمی دهند، بلکه عدم آبیاری و یا وجود آب و هوای خشک و بیابانی، موجب خشک شدن چمن ها نمی شود.
شما حالا با چمن مصنوعی می توانید به هر آرزویی که داشتید برسید، حال این آرزو داشتن چمن های سبز و زیبا برای طراحی دکوراسیون حیاط و تراس و بالکن باشد یا ایجاد یک زمین ورزشی مانند فوتبال والیبال، گلف و غیره، فرقی ندارد.


کلام آخر
دیگر هیچ فصلی از سال نمی تواند دست و پای شما را ببندد و مانع از این شود که از طبیعت سبز اطراف خود محروم بمانید.
چمن مصنوعی اینجا است که طراوت و سرزندگی را در هر بخشی از این استان که سکونت دارید، برایتان به زیباترین شکل ممکن فراهم کند و زندگی تان را با عطر طبیعت و لطافت زمین عجین نماید.
کاری که شما تنها برای دستیابی به این رویای شیرین باید انجام دهید این است که از همان ابتدا شرکت معتبری را برای خرید چمن مصنوعی در سمنان پیدا کنید که می توانید به محصولاتشان و این که چقدر به کیفیت آن ها اهمیت می دهند، اعتماد کنید.

نظرات شما