بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در رفسنجان

  • تاریخ انتشار
  • 03 مهر 1400

نام رفسنجان که به میان می آید همه به یاد پسته های خندان و خوشمزه آن می افتند. بزرگترین جنگل مصنوعی و باغ پسته جهان در این شهر واقع شده است، شاید به همین دلیل است لقب شهر طلای سبز به آن داده اند.
 

خرید چمن مصنوعی در رفسنجان

خرید چمن مصنوعی در رفسنجان

رفسنجان یکی از شهرهای مهم استان کرمان به شمار می رود و آب و هوای نیمه کویری دارد که به معنای تابستان های نسبتا گرم و زمستان های سرد می باشد.


وضعیت پوشش گیاهی رفسنجان
حدود 201 هزار و 690 هکتار معادل 30 درصد از مساحت شهرستان رفسنجان را بیابان تشکیل می دهد. به این ترکیب مساحت جنگل های مخروبه هم اضافه کنید که چیزی حدود 40 هزار هکتار است. به طور کلی می توان گفت که 413 هزار و 610 هکتار مراتع در شهر رفسنجان داریم که 80 درصد از آن ها وضعیت خوبی ندارند و 20 درصد در حد متوسط می باشند.
دلیل اصلی این بحران فضای سبز به میزان بارندگی باز می گردد که متاسفانه امسال به دلیل کمبود بارش در رفسنجان، صدمات جبران ناپذیری به پوشش گیاهی این خطه وارد می شود.


با این وجود چگونه می توان فضای سبزی در شهر رفسنجان داشت؟
اگر جزو آن دسته از صاحبخانه ها یا مالکان تجاری، مراکز تفریحی و سرگرمی هستید که هدفتان از ایجاد فضای سبز، خلق یک محیط آرامش بخش و هیجان انگیز است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب می کند و می تواند نقطه عطف دکوراسیون محوطه شما باشد، شاید با محدودیت های بسیاری در این شهر نیمه کویری مواجه باشید.

اما شرکت آسیا چمن پیشنهاد ویژه ای برای شما دارد: خرید چمن مصنوعی در رفسنجان. آسیا چمن به عنوان بهترین و معتبرترین تولیدکننده چمن های مصنوعی که تمام تمرکز و تلاش خود را روی ساخت بهترین و مرغوب ترین محصولات معطوف می کند تا بتواند نام خود را در ذهن و قلب هموطنان عزیزمان ماندگار نگاه دارد، از کادر مجرب و متخصصی از کارشناسان و نمایندگان فروشی برخوردار می باشد که می توانند اطلاعات شما را درباره این محصول بالا ببرند و تمامی شک و شبهاتتان را برطرف نمایند.
بنابراین، شما به راحتی می توانید در میان انواع رنگ ها، طرح ها، اندازه ها و اشکال مختلف و گوناگون چمن های مصنوعی این شرکت به انتخاب بپردازید و منتظر باشید تا طبیعت با پای خود وارد زندگی تان شود و آن را سبزتر از همیشه کند.

 

 

آیا چمن مصنوعی یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود که می توانید امیدوار باشید یک عمر برایتان ماندگاری دارد؟
در طول سال ها، پیشرفت های بیشمار و چشمگیر و بهبودهای بی نظیری  در ساخت چمن های مصنوعی به کار رفته است. یکی از مزیت های اصلی این چمن های مصنوعی مدرن و جدید ماندگاری بالای آن است که در مقایسه با نسل های گذشته بسیار قابل توجه می باشد.

دیگر روزهای چمن های زشت و زبری که موجب آبگرفتگی می شد، گذشته است.
چمن های مصنوعی امروزی می توانند تا بیش از 10 سال ماندگاری داشته باشند، اما این مدت زمان می تواند تا 25 سال نیز ادامه داشته باشد.
دو فاکتور مهم وجود دارد که هنگام خرید چمن مصنوعی در رفسنجان باید به یاد داشته باشید زیرا روی ماندگاری چمن ها تاثیر بسزایی می گذارد.


استهلاک  روی ماندگاری چمن تاثیرگذار است
چمن ها و دیگر سطوح به طور مداوم در معرض آسیب های مداوم ناشی از استهلاک (تاثیر استفاده) قرار دارند که به طور چشمگیری دوام و ماندگاری آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد.
هر صاحبخانه و یا کسب و کاری می تواند روی چمن مصنوعی حساب باز کند اما به شرط این که به خوبی میزان استفاده کودکان و حیوانات خانگی را مورد ملاحظه قرار دهد. زیرا در این شرایط چمن ها بیشتر در معرض استفاده قرار می گیرند و استهلاک بیشتری دارند و بنابراین، به توجه ویژه تری نیاز دارند.
به طورکلی چمن های مصنوعی به گونه ای ساخته نشده اند که تحت تاثیر عوامل آب و هوایی قرار بگیرند و می توانند در برابر حرارت  بالای روزهای داغ تابستان و سرمای استخوان شکن زمستان مقاومت بالایی داشته باشند.
میزان تردد پا نسبت به آب و هوای سخت، احتمالا آسیب بیشتری به چمن های شما وارد می کند. استهلاک نیز زمانی بیشتر روی می دهد که نگهداری و رسیدگی از چمن مصنوعی صورت نگیرد و به حال خود واگذار شده باشد.

 

نگهدارهای مداوم ولی اندکی که برای ماندگاری بالای چمن مصنوعی لازم است
چمن های مصنوعی به کارهای ساده و راحتی نیاز دارند تا طول عمرشان بیشتر شود. این چیزی است که هر نماینده و کارشناس فروش مرکز خرید چمن مصنوعی در رفسنجان نیز به درستی به شما توضیح می دهد:
1.جارو کردن و شانه کشیدن با فرچه های غیر فلزی می تواند به خوبی مواد پرکننده را به طور یکسان پراکنده کند، به این ترتیب تمامی سطح به یک اندازه دارای مواد پرکننده می باشد
از طرف دیگر، شانه کشیدن های منظم می تواند موجب صاف و ایستاده قرار گرفتن الیاف شود و به این ترتیب ظاهر طبیعی تر و شاداب تری به خود می گیرند.

2. روش دیگر مراقبت از چمن ها، آبپاشی روزانه یا هفتگی است. بستگی به شرایط منحصر به فرد شما، برخی از چمن ها تنها به یک بار شستشو با آب نیاز دارند. شستن چمن ها با وایتکس و سرکه هم می تواند موجب بوی بد و تغییر رنگ چمن ها شود.

3. انجام ترمیم ها کوچک در طول سال نیز به طول عمر بیشتر چمن های شما کمک می کند.
بهتر است بخش های که لکه شده است را رنگ کنید و درزهای چمن ها و پارگی های کوچک را قبل از این که به مشکل بزرگی تبدیل شوند، برطرف کنید. این نگهداری های اندکی که چمن مصنوعی نیاز دارد واقعا ارزش این را دارد که محیط سبز بی دردسری در طول 10 تا 25 سال داشته باشید.

 


طول عمر چمن مصنوعی
نگهداری های سالانه چمن های واقعی و طبیعی بین 2000 تا 5000 دلار هزینه بر می دارد. این در حالی است که برای چمن های مصنوعی به هزینه نگهداری 200 دلار نیاز دارید.
با رعایت مراقبت های ناچیز و اندک و هم چنین خرید چمن مصنوعی در رفسنجان که کیفیت بالایی دارد، می توانید  تا 25 سال از فضای سبز و چمن های شاداب خود بهره مند شوید. به دلیل این تفاوت در هزینه ها، 10 تا 15 سال چمن های بدون هزینه ای خواهید داشت، زیرا چمن ها می توانند هزینه ابتدایی خود را در مدت کوتاهی جبران کنند. بین ماندگاری چمن مصنوعی و بازگشت سرمایه، سرمایه گذاری روی چمن مصنوعی واقعا ایده آل به نظر می رسد.

چمن مصنوعی از موادی به نام پروپیلن یا نایلون ساخته شده است که می تواند سال ها در برابر استهلاک مقاومت کند. با مراقبت های صحیح و انتخاب درست مواد پرکننده و بهترین نوع چمن مصنوعی مناسب نیازها و اهداف خود می توانید خیالتان را بابت داشتن چمن های سبز و باطراوت و محیط دل انگیز پیرامون خود راحت بسازید.


مزیت های چمن های مصنوعی نسل جدید
نسل های قدیمی چمن های مصنوعی دارای لیست مواد تشکیل دهنده بسیار مضری بودند، از جمله سرب که ماده بسیار خطرناکی محسوب می شود. از طرف دیگر، در ابتدا چمن های مصنوعی تنها برای زمین های ورزشی و استادیوم ها و تجهیزات تفریحی، آن هم به دلیل وجود الیاف بادوام و خاصیت دوست دار محیط زیست بودن خود به کار می رفتند.
زمانی که گزارشاتی از خطرناک بودن موادی هم چون سرب مشخص گردید، تولیدکنندگان تمام سعی خود را برای بهبود ساخت و کارایی و دوام چمن های مصنوعی کردند.
بسیاری از چمن های مصنوعی که این روزها در بازار وجود دارند، ساخته شده از الیاف نایلونی، پلی پروپیلن و یا پلی اتیلن به همراه مواد پرکننده مانند خرده لاستیک، شن سلیس و غیره می باشند.
این ترکیب موجب نرمی و لطافت چمن ها و نمای بسیاری طبیعی آن ها نسبت به گذشته شده است.
شما حالا با خرید چمن مصنوعی در رفسنجان به محصولی دست می یابید که مواد شیمیایی و سمی خطرناکی ندارد و هم چنین حتی بکینگ آن نیز بسیار مقاوم و ضخیم می باشد و می تواند فشار و سنگینی بسیاری را تحمل کند.

به طور کلی مزیت های چمن های مصنوعی جدید به این ترتیب می باشد:
●    رنگ پریدگی کمتر
●    دوام و ماندگاری بیشتر
●    قابلیت ارتجاعی
●    نما و احساس طبیعی بودن
●    به صرفه بودن
●    نیاز به نگهداری کمتر
●    طول عمر بیشتر

اگر مایل هستید بیشتر در مورد خرید چمن مصنوعی در شهر خود بدانید و با خیال راحت خرید کنید به مطالعه مقاله  خرید و فروش چمن مصنوعی در کرمان بپردازید.

 

کلام آخر
هنگام مراجعه به مراکز خرید چمن مصنوعی در رفسنجان و یا حتی با مراجعه به وب سایت آن ها، می توانید متوجه تغییر شگرف این چمن های مدرن نسبت به انواع نسخه های قدیمی خود بشوید.

پیشرفت در تکنولوژی موجب شده است تا این امکان را داشته باشید تا حیاط و محوطه منزل و محل کار و یا مراکز تفریحی و تجاری و اداری خود را مملو از چمن های سبز و سرشار از روح زندگی کنید، بدون این که ذره ای مصنوعی دیده شوند و یا چنین احساسی را به شما بدهند.
چمن های مصنوعی نسل جدید به گونه ای طراحی شده اند تا در هر لحظه از زندگی تان نمایی از طبیعت را به رخ بکشند و تاثیر آرامش بخشی بر روی روح و روان شما داشته باشند.

نظرات شما