بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

English العربیه

خرید چمن مصنوعی در مرکزی

بازدید: 513
  • تاریخ انتشار
  • 14 مهر 1400

پای محبوبیت چمن مصنوعی در استان مرکزی نه تنها به مناطق مسکونی، بلکه به مکان های تجاری، اداری، سازمانی، شهری و عمومی نیز باز شده است و به طور کلی این محصول تبدیل به یک ترند فراگیر شده است.از جمله مزیت های برتر خرید چمن مصنوعی در مرکزی این است که نسبت به چمن طبیعی وقت و انرژی زیادی از شما نمی گیرد. از این رو در مقایسه چمن طبیعی و چمن مصنوعی، همیشه برنده آن چمنی است که از هر جهت دردسرها و مسائل و مشکلات زندگی را کم می کند و برنامه روزانه و هفتگی را سنگین نمی کند و اوقات فراغت بیشتری برای مراقبت از خود و سلامت روان مهیا می نماید.

خرید چمن مصنوعی در مرکزی

خرید چمن مصنوعی در مرکزی
 

شرکت آسیا چمن به همین منظور بیش از دو دهه فعالیت خود را تنها روی تولید و عرضه چمن های مصنوعی معطوف نموده است که از نظر کیفیت، در سطح ممتازی قرار دارند. از همان آغاز فعالیت تا اکنون، تیم آسیاچمن مکان های مختلفی را سبز نمودند و خارق العاده ترین مناظر را به چشم های هموطنان عزیز هدیه نمودند.
شما نیز می توانید با یک تماس با تیم ما و یا بازدید از وب سایت ما نه تنها اطلاعات خود را از این محصول کامل کنید، بلکه با آگاهی بیشتر و دید بازتری به انتخاب بپردازید.

چمن مصنوعی در برابر چمن طبیعی
مزایا و مضرات واقعی در ارتباط با خرید چمن مصنوعی در مرکزی و حتی انتخاب چمن های طبیعی صدق می کند، اما واضح می باشد که شرایط، موقعیت اقلیمی و مکان های مختلفی وجود دارد که چمن مصنوعی را به انتخاب برنده و برتر تبدیل می کند. به همین دلیل در ادامه به مقایسه مفصلی از این دو می پردازیم تا راه تصمیم گیری عاقلانه و منطقی برای شما هموارتر شود.

 

چمن مصنوعی
چمن مصنوعی که این روزها مشاهده می کنیم، راه دور و درازی را طی کرده است تا به این جایگاه فعلی برسد.
تکنولوژی و پروسه ساخت این محصولات بسیار بهبود یافته است و حالا شما چمن هایی را مشاهده می کنید که از نظر ظاهر، احساس و کارایی به چمن های واقعی بسیار نزدیک می باشند.
هم چنین هم اکنون شما با طیف گسترده ای از چمن های مصنوعی رو به رو هستید که از نظر مواد به کار رفته در آن ها، ارتفاع پایل، رنگ و کاربرد با همدیگر فرق دارند.
اساسا بیشتر چمن های مصنوعی از این سه مواد پلیمری ساخته می شوند:
●    پلی پروپیلن
●    پلی اتیلن
●    نایلون

مواد مختلف و ویژگی های منحصر به فرد موجب می شود تا چمن مصنوعی برای هر کسی یک محصول شخصی سازی شده در نظر گرفته شود، همین موضوع موجب می شود تا کاربردهای بسیار زیادی داشته باشد، مانند:
●    چشم انداز و محوطه سازی مناطق مسکونی
●    ساختمان های تجاری
●    پارک و یا محل بازی و استراحت حیوانات خانگی
●    تجهیزات مراقبت از حیوانات خانگی و دامپزشکی
●    زمین گلف و فضای سبز در حیاط پشتی
●    مناطقی که چمن های طبیعی به سختی رشد می کنند
●    زمین بازی و تفریحی
●    روف گاردن
●    تراس و بالکن و پاسیو سبز
●    اطراف استخر
●    و غیره


مزیت های چمن مصنوعی
مزیت های خرید چمن مصنوعی در مرکزی برای هم مصرف کنندگان خانگی، تجاری و حتی برای محیط زیست بیشمار است.
نگهداری از چمن مصنوعی عملا وجود خارجی ندارد که به این معنی است که قرار است زمان شما دیگر صرف هرس کردن چمن ها نشود و به دلیل عدم نیاز به تجهیزات باغبانی بنزینی، آلودگی کمتری تولید می گردد.
چمن مصنوعی تنها به آبپاشی های ساده هر چند وقت یکبار نیاز دارد و این موضوع به معنای صرفه جویی چندین گالون آب در هر هفته می باشد.
از این رو می توانیم چمن مصنوعی را گزینه خوبی برای کاهش مصرف آب بدانیم که همین موضوع قبض مصرفی آب را نیز کاهش می دهد.


چمن طبیعی
چمن طبیعی رایج ترین چمن هایی است که قرن ها وجود داشته است. چمن های طبیعی نیز از نظر عرض و رنگ الیاف، موقعیت های رشد و نیاز به آب متفاوت می باشند.
برخلاف چمن مصنوعی، شما باید صد درصد از نوع چمنی که در موقعیت اقلیمی و جغرافیایی محل زندگی خود می کارید، مطمئن باشید.
نگهداری و حفظ سلامت چمن های طبیعی سبز به معنای صرف وقت، صبر و شکیبایی و اراده کافی برای تداوم آن ها می باشد:
●    هرس کردن
●    هوادهی
●    کود دادن
●    مقابله با علف های هرز
●    مقابله با آفات
●    آبیاری
●    توجه به میزان دریافت نور خورشید


تاثیرات زیست محیطی
از جایی که اهمیت صرفه جویی در مصرف آب روز به روز افزایش می یابد، خرید چمن مصنوعی در مرکزی می تواند حرف اول و آخر را بزند.
مردم از این که ساعات بسیاری را برای هرس کردن، کندن علف های هرز و کود شیمیایی به خود زحمت بدهند و روزهای خوش تابستان و آخر هفته را به خود حرام کنند، خسته شده اند. این ها همه در حالی است که ممکن است باز هم نتیجه نهایی، چمن های خشک و قهوه ای باشد که واقعا چنگی به دل نمی زنند.

چمن مصنوعی برای این که همیشه زیبایی و طراوت خود را به رخ بکشد، نیازی به آب ندارد- اگر هم توصیه می شود که هر یک یا دو هفته در میان روی آن را آبپاشی کنید، تنها به منظور زدودن گرد و غبار، ادرار حیوانات خانگی و یا آشغال های ریز و درشت می باشد.
شما می توانید به طور کلی کمد و کابینت مملو از کودهای شیمیایی، علف کش ها و آفت کش های خطرناک را فراموش کنید، این در حالی است که همه این ها برای چمن های طبیعی الزامی و ضروری می باشد.
هم چنین با حذف دستگاه های چمن زن،  علف زن و غیره، شما آلودگی کمتری را به وسیله کاهش تولید و استفاده از این دستگاه ها باعث می شوید.
از همه مهمتر زمان، پول و فضای بیشتری در انباری و گاراژ در اختیار خواهید داشت.

زیبایی
بیشتر مردم چمن های یکدست، سبز و زیبا می خواهند تا روی آن راه بروند، بازی کنند و به استراحت بپردازند.
بیایید به زیبایی های چمن مصنوعی در برابر چمن طبیعی و کارهایی که باید برای دستیابی به هر یک از این چمن های دوست داشتنی متحمل شوید، نگاهی بیاندازیم.


زیبایی های چمن مصنوعی
شما تنوع رنگ، طول، تراکم و غیره بسیار زیادی را در مرکز و وب سایت خرید چمن مصنوعی در مرکزی مشاهده می کنید که به این معنی است که مردم می توانند چمن های مصنوعی داشته باشند که به معنای واقعی کلمه عالی به نظر می رسند و از نظر ظاهری، با چمن های طبیعی همسایه به هیچ وجه فرقی نمی کنند.
اگر فکر می کنید که چمن های مصنوعی مانند نسخه های قبلی و ابتدایی خود سخت و زبر و خشک هستند، باید بگوییم که این تنها به چمن های مصنوعی دهه 1960 ارتباط دارد.
حالا تکنولوژی و فناوری بسیار پیشرفته ای در عرصه تولید چمن های مصنوعی به وجود آمده است که دقیقا با نمونه های واقعی مو نمی زنند.
این امر موجب کاهش بخش های خالی و یا الیاف سوخته و قهوه ای چمن ناشی از نور خورشید و یا ادرار حیوانات خانگی می شود و از این رو جذابیت ظاهری چمن ها و به طور کلی چشم انداز حیاط بسیار شیک تر، زیباتر و طبیعی تر به نظر می رسد.

 

زیبایی چمن های طبیعی
چمن های طبیعی واقعا بسیار زیبا و لطیف می باشند و هیچ شکی در این باره نیست. اما بدون ساعت ها زمان در آخر هفته ها برای رسیدگی به چمن ها و کارهای باغبانی، حفظ این نمای زیبا، بدون علف های هرز، همیشه سبز و سلامت، یک چالش بزرگ به شمار می آید.
در واقع غیر ممکن است که بدون صرف پول و زمان قابل توجهی- مخصوصا در بخش هایی از استان مرکزی که آب و هوا نیمه بیابانی است- چمن های سبز و سالمی داشته باشید.

 

امنیت و بهداشت
حتی اگر اهمیتی ندهید که چمن‌هایتان بی عیب و نقص به نظر برسند، اما داشتن چمن های امن و تمیز مخصوصا اگر کودک و حیوان خانگی در منزل دارید، اولین و برترین اولویت است.

 

امنیت و بهداشت چمن مصنوعی
تصورات غلطی پیرامون امنیت چمن مصنوعی وجود دارد. به عنوان مثال برخی به اشتباه اعتقاد دارند که مواد پرکننده لاستیکی که از لاستیک های بازیافت شده به دست می آید و در کاربردهای مختلفی از چمن مصنوعی به کار می رود، برای کودکان مضر است. اما این موضوع واقعیت ندارد- مگر این که مقدار زیادی از آن بلعیده شود.
هم چنین مواد پرکننده لاستیکی در اکثر مواقع در مصارف و پروژه های فضای سبز خانگی به کار نمی رود. در واقع همیشه به شما پیشنهاد می شود که مواد پرکننده شنی گرد و یا مواد پرکننده Tcool یا خنک کننده برای حیاط و محوطه خانه خود انتخاب کنید. حقیقت این است که چمن مصنوعی هم موجب امنیت کودکان می شود و هم محیط تمیزی را برای آن ها مهیا می نماید.
شما با خرید چمن مصنوعی در مرکزی، مطمئنا از این مزیت ها بهره مند می شوید:
●    ایجاد یک سطح هموار و یکدست و یکنواخت برای بازی کردن که از جراحت های وارده هنگام افتادن جلوگیری می نماید
●    موجب کاهش گل و لای و کثیفی می شود که اصلا برای بچه ها و حیوانات خانگی بهداشتی نیست
●    به مایعات و ادرار حیوانات خانگی اجازه عبور از بکینگ و سپس به سیستم بیس و ساب بیس و در نهایت زمین زیر چمن می دهد
●    دارای عوامل ضد میکروبی است که در طول پروسه ساخت به ترکیب چمن مصنوعی افزوده می شوند و از انباشته شدن باکتری و بوی بد جلوگیری می نمایند.

این ویژگی های مختلف موجب حفظ امنیت و بهداشت کوچولوهای نازنین و موجودات عزیز دلبندتان می شوند.
 

بهداشت و امنیت چمن طبیعی
در حالی که کودکان عاشق چمن های تازه زیر پاهای خود هستند، اما لازم است بدانید که چمن های طبیعی امنیت کودکان و حیوانات خانگی را به خطر می اندازند.
بخش های خالی و پستی و بلندی های زمین زیر چمن طبیعی همگی خطر افتادن و آسیب دیدن هنگام بازی کردن و دویدن کودکان را به همراه دارد.
مواد شیمیایی و کودهایی که برای حفظ سلامت چمن ها به کار می رود نیز برای کودکان نوپا و خردسال، گربه ها و سگ هایی که ممکن است بر حسب تصادف و اتفاق آن ها را ببلعند، خطرناک می باشند.
چمن های طبیعی هم چنین موجب آبگرفتگی و گل و لای مخصوصا هنگام بارش باران و برف و یا حتی آبیاری چمن ها می شود که شرایط را برای لیز و یا سرخوردن مهیا می نماید.
از طرف دیگر چمن های مصنوعی لباس های کودکان را لکه می کنند.

اگر بعد از مطالعه این مقاله همچنان دوست دارید بیشتر راجع به چمن مصنوعی بدانید و خرید بهتری در استان مرکزی داشته باشید به مقاله خرید چمن مصنوعی در اراک سری بزنید .


کلام آخر
اگر عاشق چمن های خنک  و بهاره لابلای انگشتان پای خود هستید، هیچ کس جلوی شما را نمی گیرد، اما این را به یاد داشته باشید که مبلغ هنگفتی را باید برای مصرف آب و خرید تجهیزات و محصولات نگهداری از آن ها بپردازید.
در هر صورت اگر این موضوع و این که ممکن است بسیاری از آخر هفته ها و تعطیلات شما هدر بروند،  مشکلی برای شما ایجاد نمی کند، پس شما آزاد هستید.
اما اگر جزو آن دسته کسانی هستید که به وقت و اوقات فراغت خود ارزش می نهید و دوست دارید و می خواهید پول‌هایتان را صرف علاقه مندی های خود کنید، خرید چمن مصنوعی در مرکزی یک گزینه تمام عیار و همه چیز تمام است که بیش از هر چیزی به نفع شما عمل می کند.

نظرات شما

آرشیو مقالات