بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در لواسان

بازدید: 591
  • تاریخ انتشار
  • 25 مرداد 1400

چه کسی است که با شنیدن اسم شمال تهران، نام شهر لواسان به ذهنش خطور نکند؟ این شهر به طور کلی دره ای ییلاقی بسیار خوش آب و هوا می باشد و چشم اندازهای زیبا از رودخانه جاجرود و دریاچه زیبای سد لتیان دارد که همین موجب شهرت بی اندازه آن شده است. این شهر از شمال به استان مازندران، از جنوب به شهرستان تهران و از شرق به دماوند و پردیس و از غرب به استان البرز منتهی می شود.

خرید چمن مصنوعی در لواسان

خرید چمن مصنوعی در لواسان

در این جا شاهد دو ناحیه هستیم:
1.ناحیه ای که در دامنه های جنوبی البرز قرار دارد
2. نواحی که در لابلای دره ها، کوه ها و قله های البرز مرکزی و در شمال شرقی قله توچال و جنوبی ترین رشته کوه البرز مرکزی که موجب جدا شدن دشت از مناطق کوهستانی شده است.


آب و هوای لواسان
شرایط آب و هوایی لواسان این شهرستان به دلیل واقع شدن در منطقه کوهستانی شمال تهران  و هم چنین در ارتفاعات البرز، آب و هوای نیمه مرطوب و مرطوب با زمستان های طولانی و سرد دارد. متوسط درجه حرارت در سردترین ماه سال تا پایین تر منفی 15 درجه سانتی گراد می رسد.
به طور کلی در این شهرستان می توانیم شش اقلیم آب و هوای متفاوت را ببینیم: اقلیم خشک سرد- مدیترانه ای سرد- نیمه مرطوب سرد- کوهستانی و مرطوب- کوهستانی بسیار مرطوب، فراسرد کوهستانی بسیار مرطوب


چرا باید به خرید چمن مصنوعی در لواسان فکر کرد؟
آب و هوای بسیار مطبوع این بخش از استان تهران موجب شده است تا افراد بسیاری در آن جا شروع به ویلاسازی کنند. واضح است که این ویلاها برای این که هارمونی زیبایی با طبیعت های بکر لواسان ایجاد کنند، باید شامل فضای سبزی در حیاط و باغ و بخش های دیگر باشند تا علاوه بر جذاب و رویایی شدن نمای بصری، محیط دلنشین و دلپذیری برای گذراندن تعطیلات و آخر هفته ها مهیا باشد.

شرکت آسیاچمن به عنوان مدرن ترین و نوین ترین شرکت تولیدکننده چمن مصنوعی در ایران و خاورمیانه، چمن های مصنوعی با جلوه ظاهری بسیار زیبا و طبیعی به هموطنان عزیز ارائه می نماید و تیم متخصص و کارشناسان با تجربه آسیاچمن نیز با مهارت هایی که در طی انجام پروژه های مختلف و متعدد به دست آورده اند، می توانند شما را برای انتخاب بهترین نوع این محصول مناسب با نیاز و خواسته های تان راهنمایی کنند.

اما خواهشا این داستان را با ما تصور کنید:
ساعت سه بعدازظهر است.
شما تمامی وسایل باغبانی و رسیدگی به چمن ها را جمع کرده اید و کارتان تمام شده است.
یک قدم به عقب برمی دارید تا نتیجه کار خود را ببینید.
شما بسیار گرم تان است و عرق از سر و روی تان می ریزد، اما چمن های حیاط بسیار بی نقص و عالی به نظر می رسند.
شما یک آخر هفته را به خاطر رسیدگی به حیاط خود هدر داده اید.
باید به بچه ها بگویید که نمی توانند با توپشان در حیاط بازی کنند.
هم چنین باید مهمانی ها و دورهمی ها دوستان و خانوادگی خود را کنسل کنید تا چمن‌هایتان در بهترین حالت ممکن قرار داشته باشند و زحمتتان به هدر نرود.

نظرتان چیست؟ آیا این همان چیزی است که می خواستید؟

اما با خرید چمن مصنوعی در لواسان این داستان روی دیگری به خود می گیرد:
ساعت سه بعدازظهر است. شما در حال لذت بردن از یک عصرانه زیبا با یک چای دل‌چسب در ایوان ویلای خود هستید.
حیاط شما به نظر بی عیب و نقص و عالی می آید و مجبور نیستید حتی یک قدم برای این این چشم انداز خارق العاده و تر و تمیز بردارید.
شما در حال تماشا کردن توپ بازی بچه ها در حیاط هستید.
مهمانی امشب خود را هماهنگ کردید و همه چیز برای دورهمی شاد و خانوادگی و دوستانه‌تان آماده است.


این سناریو چیزی است چمن مصنوعی هر هفته برای شما به ارمغان می آورد. زمان این است که به هرس کردن چمن ها و کارهای طاقت فرسای دیگر آن ها خاتمه بدهید و به سبک جدیدی زندگی سلام کنید و عاشق چمن های خود باشید.


رنگ سبز رنگ آرامش است  سر سبزی و هوای ناب لواسان در کنار هم یعنی آرامش بنابراین حتما به مقاله ایده های جذاب برای نصب چمن مصنوعی سری بزنید تا زودتر به آرامش برسید.

مزیت های چمن مصنوعی چیست؟
چمن مصنوعی همان تکه پازلی است که تا به حال نمی دانستید که می تواند نقش و نگار خانه و ویلایتان را تکمیل کند.
روزهای سخت و طاقت فرسایی که باید برای داشتن حیاطی سبز  متحمل می شدید، متعلق به گذشته است، حالا شما زمان بیشتری دارید تا با اعضای خانواده و دوستانتان لذت ببرید.
تلاش برای مرتب و منظم کردن چمن ها دیگر شما را در آخر هفته تحت استرس و فشار قرار نمی دهد.
هم چنین حیوان خانگی تان با ردپاهای گلی خود خانه و کفپوش و اثاثیه را به ویرانه تبدیل نمی کند.
از جایی که چمن مصنوعی همیشه سبز و باطراوت به نظر می رسد، می توانید روی بهترین های کارهایی که می توانید انجام دهید، تمرکز کنید.
الیاف چمن مصنوعی حتی در نور خورشید محو نمی شوند و در معرض تردد مداوم سگ ها و بچه ها بدون تغییر باقی می ماند.

شما با خرید چمن مصنوعی در لواسان می توانید به تمامی این مزیت ها دست یابید، البته همراه با یک ضمانتنامه و گارانتی که ممکن است بین 8 تا 20 سال باشد و این آسودگی خیال را برای شما به همراه می آورد که چمن ها قرار نیست رنگ و رخ خود را بعد از چند سال و مدت زمان کوتاهی در معرض عوامل مختلف از دست بدهند.


1.نیاز به نگهداری کم
آخر هفته ها برای این است که استراحت و ریلکس کنید، نه این که به هرس کردن و مقابله با علف های هرز سر به فلک کشیده بگذرانید.
 تحقیقات در آمریکا نشان می دهد که به طور متوسط آمریکایی ها در هر سال 70 ساعت را مشغول هرس کردن چمن های خود هستند- این به معنی است که سه روز به طور 24 ساعته به این کار مشغول باشید، بدون این که به کوچک ترین کار دیگری بپردازید.
از طرف دیگر واقعا بذرپاشی، کود دادن و آبیاری چمن های طبیعی، شغل تمام وقت یا حتی پاره وقت در نظر گرفته می شود.
با نصب چمن مصنوعی شما می توانید آن ساعاتی که زیر نور خورشید سوزان سخت کار می کردید تا حیاطی با چمن های مرتب و زیبا داشته باشید را پس بگیرید. نگهداری از چمن مصنوعی که شما را به نفس نفس زدن بیاندازد، دیگر وجود خارجی ندارد.
هفته ای یکبار آبپاشی با شلنگ یا اسپری آب برای از بین بردن گرد و غبار و یا یک فرچه کشیدن ساده در بخش هایی از چمن مصنوعی که تردد زیاد است، برای این که فضای سبزتان زیبا و سبز و بدون نقص به نظر برسد، کافی است.
لیست کارهای که باید برای حیاط خود انجام دهید را کوتاه کنید و آخر هفته را آن گونه که دوست دارید، بگذرانید.

2. دوستدار حیوانات خانگی
این روزها اغلب مشاهده می کنیم که خانواده حداقل یک سگ به عنوان اعضای خانواده خود دارند. تقریبا هیچ کدام از آن ها عاشق تمیز کردن پنجه های گلی سگ شان بعد از بارش باران و یا مشاهده لکه های زرد و قهوه یا نشانی از ادرار آن ها روی چمن های حیاط نیستند.
با خرید چمن مصنوعی در لواسان می توانید خیال خود را بابت امنیت و سلامت سگ تان و هم چنین بهداشتی و تمیز بودن محیط راحت بسازید. سیستم زهکشی قدرتمند این چمن ها موجب تخلیه سریع و راحت مایعات می شود.
بکینگ چمن های مصنوعی حیوانات خانگی نیز به طور کامل نفوذ پذیر است، از این رو هیچ آبگرفتگی بعد از بارش باران روی نمی دهد.
به دلیل نصب حرفه ای و اصولی چمن مصنوعی و ایجاد یک بیس و پایه قدرتمند و مناسب برای چمن مصنوعی، آبی که تخلیه و زهکشی می شود هیچ کثیفی و گل و لای را به وجود نمی آورد. این موضوع به این معنا است که حتی بعد از بارش های طولانی، حیوان خانگی نازنین شما در تمیز ترین حالت ممکن تحویل شما می باشد.
از طرف دیگر چمن مصنوعی نه به دلیل ادرار حیوانات خانگی تغییر رنگ می دهد و نه اجازه کندن زمین را به آن می دهد.  ادرار درست مانند آب باران زهکشی می شود و هیچ کثیفی بر جای نمی گذارد و فضولات جامد نیز بالای الیاف چمن قرار می گیرند که کافی است آن ها را با جارو جمع آوری کنید.
بهتر است هنگام خرید چمن مصنوعی در لواسان برای حیوانات خانگی خود نوعی را انتخاب کنید که دارای عوامل ضد میکروبی می باشد. از این رو لازم نیست نگران بو و کثیف شدن محیط حیاط توسط فضولات حیوانات خود نگران نباشید.

 

3. در تمام طول سال عالی و بی نظیر می باشد
فرقی ندارد که آب و هوای لواسان چگونه باشد چمن مصنوعی شما نه رنگ پریدگی پیدا می کند و نه از بین می رود.
برای تمام 365 روز سال، شما چمن های مرتب و منظم و سبزی دارید که مکمل نمای زیبای ویلای شما خواهند بود.
چمن مصنوعی به بهبود نمای ظاهری منزل و افزایش ارزش ملک تان نیز منجر می شود.
در صورت کثیف شدن چمن ها تنها در سه مرحله کوتاه می توانید نمای ظاهر منزل تان را ارتقاء دهید و ارزش ملک تان را بالا ببرید.

این سه مرحله چه چیزهایی هستند؟
1.جمع کردن شغال ها مانند شاخه و برگ ها با یک جارو، فرچه یا جارو برقی باغبانی
2. آبپاشی کردن چمن مصنوعی با شلنگ برای از بین بردن گرد و غبار و مایعات کثیف روی چمن
3. استفاده از فرچه برای شانه زدن الیاف به منظور کمک به حفظ حالت ایستاده و قائم آن ها

4. امن برای کودکان
سگ ها نه تنها می توانند با رد پای گلی خود وارد خانه شوند بلکه کودکان نیز می توانند به همان اندازه خود را گل مالی کنند.
با خرید چمن مصنوعی در لواسان به طور کلی کثیف کاری های این چنینی را به فراموشی بسپارید. زیرا این محصول اجازه تماس مستقیم پاها را با خاکی که موجب ایجاد گل می شود را نمی دهد و این را مدیون بکینگ و لایه بیس قدرتمند خود می باشد.
هم چنین برخلاف چمن طبیعی، چمن مصنوعی لباس های بچه ها را لکه نمی کند.
بچه می توانند در امنیت کامل بپرند، بدوند، بیفتند، غلت بخورند و حتی سر بخورند، بدون اینکه لباس‌هایشان خراب شود.
چمن مصنوعی یک سطح مناسب و اطمینان خاطری ایجاد می کند که بچه ها می توانند روی آن بازی کنند، بدون اینکه متحمل جراحت هایی بابت افتادن و زمین خوردن شوند.
هم چنین خرید چمن مصنوعی با خاصیت ضدمیکروبی نیز موجب جلوگیری از انباشته شدن باکتری های مضر می شود که سلامت کودکان را تحت الشعاع قرار می دهد.
با خرید چمن مصنوعی در لواسان که از کیفیت بالایی برخودار است و بسیار مقاوم می باشد، هیچ وقت سلامتی خود و کودکان حتی حیوانات خانگی تان را در معرض خطر قرار نمی دهید.


کلام آخر
تقابل چمن مصنوعی و چمن طبیعی آنگونه که فکر می کنید سخت و دشوار نیست و نمی تواند ذهنتان را درگیر خود کند. همه چیز واضح و مشخص است کافی است این تفکر که هر چیز طبیعی، خوب و عالی است را دور بریزید و به راحتی و آسایش خود فکر کنید، این در حالی است که فضای سبز شما چیزی از چمنزارهای طبیعی کم ندارد و کمتر کسی می تواند با نگاه دقیق و ریزبینانه خود متوجه مصنوعی بودن آن شود.
همه چیز مهیا است تا از روزهای زندگی خود نهایت لذت را ببرید و خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنید.

نظرات شما