بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در کرج

  • تاریخ انتشار
  • 29 خرداد 1400

آیا شما هم از تمام سخت کوشی های لازم برای مرتب و منظم نگه داشتن چمن های خود راضی نیستید؟ آیا به دنبال راهی هستید که کارهای هفتگی مراقبت از چمن را کنار بگذارید و از صدای سرسام آور دستگاه چمن زن خلاص شوید؟ آیا در طول هفته، وقت کافی برای این مراقبت های زمانبر ندارید؟

خرید چمن مصنوعی در کرج

خرید چمن مصنوعی در کرج

 

اگر در استان کرج زندگی می کنید و در تمام طول سال چمن های سرسبز و بدون نقصی می خواهید که اصلا و به هیچ وجه موجب آزار و اذیت و ناراحتی شما نشوند، بهترین راه حل ممکن "چمن مصنوعی" است.

شرکت آسیاچمن که به عنوان برترین و اولین کارخانه تولید چمن مصنوعی در ایران و خاورمیانه شناخته می شود، مدت ها است که مرکز خرید چمن مصنوعی در کرج را مانند سایر استان های ایران راه اندازی کرده است و همواره در تلاش است تا اطلاعات و دانش خود را تکمیل و بروزرسانی کند تا هر روز روی ارائه چمن های مصنوعی مجهز و پیشرفته تمرکز نماید.
شما با انتخاب آسیاچمن هر چه زودتر به آرزوهای سبز خود دست می یابید و طبیعت را بیش از هر زمان دیگر در پیرامون خود احساس خواهید کرد.

 

 

چرا چمن مصنوعی؟
زمانی که بحث چمن مصنوعی به میان می آید، مطمئنا با شایعات و تصورات غلط بسیاری احاطه شده اید که شما را از انتخاب کردن باز می دارند. اما این واقعیت های اشتباه چه چیزهایی هستند و حقیقت بی پرده چیست؟
قبل از این که به یکی از مراکز خرید چمن مصنوعی در کرج مراجعه کنید، بهتر است درباره این مواردی که در ادامه به آن ها می پردازیم، تحقیق کنید و یا از فروشندگان و مشاوران آن جا سوال کنید تا با ذهنیت شفاف و آگاهی کامل تصمیم بگیرید.

 

1.چمن مصنوعی هزینه های بسیاری می تراشد
بسیاری از مردم فکر می کنند که نمی توانند از عهده هزینه چمن مصنوعی بر بیایند. یا فکر می کنند که نصب آن بسیار گران قیمت است. اما شاید تعجب کنید اگر بگوییم که چمن مصنوعی در دراز مدت نسبت به چمن طبیعی هزینه های کمتری را به وجود می آورد.
شاید با خود بپرسید که چگونه؟
این واقعیت دارد که چمن مصنوعی در ابتدا نیاز به سرمایه گذاری بیشتری دارد. در هر صورت هزینه های بسیار بیشتری برای نگهداری از چمن طبیعی نیاز است که اصلا درباره چمن مصنوعی صدق نمی کند. شما با انتخاب این راه حل شگفت انگیز می توانید در این موارد صرفه جویی کنید:

●    نگهداری- شما به کودها، بذرها و یا سموم دفع آفات نیاز ندارید تا سلامت و سرسبزی چمن های خود را حفظ کنید.
●    مصرف آب- شما مجبور نیستید که چمن مصنوعی خود را آب بدهید که این امر هزینه های مصرفی آب را به شدت کاهش می دهد.
●    ابزارها- شما نیازی ندارید تا  دستگاه چمن زن و یا ابزارهای باغبانی گران قیمت دیگری را خریداری کنید، به این ترتیب در عرض چند سال می توانید به صرفه جویی در هزینه های قابل توجهی دست پیدا کنید.


همه این ها موجب می شود که پولتان را هدر ندهید. با تمام این وجود به این نتیجه می رسیم که نسبت به چمن طبیعی، چمن مصنوعی بسیار به صرفه تر می باشد. حدود 5 تا 7 سال پس از نصب چمن مصنوعی می توانید سود بازگشت از سرمایه‌تان را بیشتر احساس کنید.


 


2. اگر بچه کوچک دارید، چمن مصنوعی برای شما مناسب نیست
چمن های مصنوعی قدیمی بسیار سفت و سخت  زبر بودند و پوست را به راحتی خراش می دادند، اما از آن زمان تا به حال همه چیز تغییر کرده است. اگر سری به مراکز خرید چمن مصنوعی در کرج بزنید، می توانید به خوبی متوجه شوید که موادی در ساخت این محصولات به کار می رود که موجب می گردد تا آن ها از نظر بافت بسیار به چمن های طبیعی نزدیک باشند و از این رو برای بازی کودکان هیچ خطر و ناراحتی به همراه ندارند.
مطمئنا زمانی که به فروشندگان مرکز خرید چمن مصنوعی بگویید که می خواهید از چمن برای کودکان خود استفاده کنید، نرم و لطیف ترین نوع چمن را به شما پیشنهاد می کنند که اصلا پوست حساس بچه ها را ملتهب نمی کند. در ساخت این چمن ها نیز از هیچ ماده سمی و شیمیایی خطرناک به کار برده نشده است.


3. چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی امن نیست
تصور غلط دیگر درباره چمن مصنوعی این است که با حیوانات اصلا جور در نمی آید، اما ما به شما اطمینان می دهیم که چمن های ما هیچ خطری برای سگ دوست داشتنی، گربه نازنین و یا هر حیوان دیگری که در منزل نگهداری می کنید، ندارد. آن ها عاشق غلتیدن روی چمن ها درست مانند چمن های طبیعی می باشند.
اما چه تفاوتی میان این دو چمن برای حیوانات خانگی وجود دارد: نه خبری از کندن و چاله چوله های سطح حیاط است، نه ادرار زرد آن ها موجب لکه شدن چمن ها می شود و نه آن ها با پنجه های گل آلود وارد خانه شما می شوند. از همه مهمتر حشرات و حیوانات موذی حیوان دلبند شما را آزار نمی دهند.
این ها مزیت های ارزشمند برای کسانی است که از حیوانات خانگی نگهداری می کنند و دوست دارند به جای دغدغه و ناراحتی مداوم درباره تمیز و بهداشتی بودن محیط، به فکر خوشی و لذت آن ها روی چمن های پرپشت و زیبا باشند.

 

4. چمن مصنوعی به نظر غیر واقعی می آید
زمانی که چمن مصنوعی را انتخاب می کنید، می خواهید مطمئن شوید که مناسب ترین نوع، رنگ، ارتفاع پایل و تراکم را برای باغ و اهداف شخصی خود برمی گزینید.
البته اولین چیزی که هنگام مراجعه به مرکز خرید چمن مصنوعی در کرج نیز به آن توجه می کنید این است که آیا چمن ها واقعی به نظر می رسند یا خیر. خوب خبر خوشی برای شما داریم: تمامی چمن های ما با آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده اند و این بدان معنا است که واقعی به نظر می رسند و با زرق و برق زیادی موجب مصنوعی دیده شدن آن ها نمی شوند. خیلی طول می کشد تا فردی بتواند چنین چمن های مصنوعی را از چمن طبیعی تشخیص دهد.

 

5. چمن مصنوعی مستعد مشکلات زهکشی است
اگر می خواهید مدت های طولانی از چمن های زیبا و سبز خود لذت ببرید، اولویت اول و برتر هنگامی که می خواهید آن را نصب کنید این است که مطمئن شوید که سطح مورد نظر قابلیت زهکشی کافی دارد.
زمانی که نصب چمن مصنوعی طبق اصول و به درستی انجام بپذیرد، باغ و حیاط شما در برابر آبگرفتگی و بارش های سنگین باران محفوظ می ماند، فرقی هم ندارد که سطح زیر چمن مصنوعی بتونی باشد یا خاکی.
بیشتر مراکز خرید چمن مصنوعی در کرج دارای تیم متخصص و فنی هستند که از زیر و بم ماجرای نصب چمن مصنوعی باخبر هستند و می توانند بدون هیچ شک و شبه ای چمن های زیبا شما را در مکان موردنظرتان نصب کنند.
این افراد دوره های آموزشی تخصصی دیده اند و تجربه های زیادی در نصب چمن مصنوعی در مکان های مختلف دارند. از این رو می توانند بهترین نتیجه ممکن را برای شما به ارمغان بیاورند.

 

 

6. چمن مصنوعی برای محیط زیست خوب  نیست
همان طور که پیشتر بیان کردیم، چمن مصنوعی برخلاف چمن طبیعی اصلا نیاز به آبیاری ندارد. همین امر نه تنها در وقت و هزینه شما صرفه جویی می نماید، بلکه هم چنین ردپای اکولوژیکی شما را نیز کاهش می دهد.
به طور خلاصه، با انتخاب چمن مصنوعی در کرج و یا هر کجای این کره خاکی، بیشتر از محیط زیست مراقبت می کنید.
به آمار دقیق تری نیاز دارید؟ تخمین زده می شود که یک چمن مصنوعی ممکن است به شما کمک کند تا در مصرف آب حدود 2920 تا 3650 لیتر در سال صرفه جویی کنید. این رقم واقعا قابل توجه و چشمگیر است، این طور نیست؟
چمن مصنوعی نباید کود داده شود یا نباید سموم دفع آفات روی آن اسپری شود، دور نگه داشتن این مواد شیمیایی مضر از چمن ها تا راه خود را به خاک و آب های زیرزمینی پیدا نکنند، لطف  بزرگی به محیط زیست می باشد.
مهمتر از همه، چمن های مصنوعی باکیفیت و مرغوب، 100 درصد فاقد مواد سمی و سرب می باشند. به طور کلی با به حداقل رساندن مقدار آب و مواد افزودنی مضر در پروسه تولید چمن مصنوعی، سلامتی محیط زیست بیشتر حفظ می شود

 

حرف آخر
زمانی که می خواهید بهترین مرکز خرید چمن مصنوعی در کرج را پیدا کنید، مطمئن باشید که می توانید جواب تمام سوالات خود را بگیرید و شک و شبه شما درباره انتخاب چمن مصنوعی از هر لحاظ برطرف می گردد.
درست است که انواع مختلفی از چمن های مصنوعی در طرح ها، بافت ها، اندازه ها، شکل ها، رنگ ها و تراکم های مختلفی وجود دارد، اما شما باید با اطلاعات و آگاهی درست و کامل نوعی را انتخاب کنید که از هر جهت مناسب نیازهای شما و موقعیت و شرایط مکان موردنظرتان باشد.

چمن مصنوعی یکی از آن دسته محصولاتی است که باید با دقت کامل آن را انتخاب و خریداری کنید، زیرا قرار است که سال های سال از آن به عنوان فضای سبز خود بهره مند شوید. به این ترتیب انتخاب یک شرکت و مرکز معتبر و خوشنام از هر چیزی مهمتر است و شما را با یک نتیجه شگفت انگیز رو به رو می کند.

نظرات شما