بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

ویژگیهای چمن مصنوعی مناسب در باغ تالار

  • تاریخ انتشار
  • 08 دی 1399

یکی از بزرگ ترین تصمیماتی که عروس و دامادها  باید بگیرند این است که مراسم عروسی خود را در داخل سالن یا در یک باغ تالار برگزار کنند. هر کدام از این ها زیبایی های خاص خود را دارد. 

ویژگیهای چمن مصنوعی مناسب در باغ تالار

ثبت شیرین ترین لحظات زندگی با چمن مصنوعی در باغ تالار
 

این شما هستید که باید جوانب کار را بسنجید و انتخابی کنید که در آینده برای شما آه و حسرت به دنبال نداشته باشد.
چه خود را در لباس عروسی در یک باغ پر از چمن های سرسبز و گیاهان رنگارنگ می بینید یا خود را در یک سالن تالار مجلل و باشکوه تصور می نمایید، فرقی ندارد، در هر صورت باید بدانید که کدام یک از آن ها برای شما مناسب می باشد. 

 


چرا باید مراسم عروسی خود را در باغ تالار برگزار کنید؟
اگر در تصورات خود همیشه به یک باغ و فضای سبز فکر می کنید که شما و همسرتان حلقه های ازدواج را دست هم می کنید و رویاییترین روز خود را با رنگ سبز محیط اطراف تان عجین می نمایید، پس بی شک باغ تالار برای شما مناسب ترین مکان ممکن است. 


1.نمای بسیار زیبا
چشم انداز های طبیعی، فضای باشکوه و جذابی را برای مراسم عروسی و البته ثبت عکس های چشمگیر و به یادماندنی مهیا می کنند. زوجینی که باغ تالار را انتخاب می کنند، می توانند هم چنین در برخی از هزینه های طراحی مراسم عروسی خود صرفه جویی کنند، زیرا این منظره سبز به اندازه ای خارق العاده می باشد که نیاز به هیچ نوع دکوراسیون و طراحی دیگری ندارد. 
هم چنین دیگر نیاز نیست برای عکس گرفتن، باغ مجزایی را اجاره کنید و ساعت ها در ترافیک بمانید تا به سالن عروسی برسید، بلکه این وقت را بیشتر در کنار مهمانان تان صرف می کنید و فرصت کافی دارید تا تمامی رسم و رسوم ها را به جا بیاورید. 


2. وجود نور طبیعی
هیچ چیز به اندازه نور طبیعی عکس های عروسی شما را زیبا و ماندگار نمی کند. مطمئن شوید که عکاس ماهری که می داند چگونه زیر نورخورشید عکس های زیبا و بی نظیری از شما بگیرد، به کار می گیرید. تلفیق نور طبیعی و محیط سرسبز باغ نیز به خودی خود نظر هر کسی را به خود جلب می کند و چمنزارها و جنگل های را در ذهن تداعی می نماید.


3. ایجاد یک محیط خانوادگی و صمیمانه
محیط های باز هم چون باغ تالار به کودکان این فرصت را می دهند تا به بازی و تفریح بپردازند، این در حالی است که بزرگتر ها فرصت بیشتری دارند تا به گپ و گفت مشغول شوند. مطمئنا جمع شدن دور میزهای پذیرایی در محوطه باغ و در هوای آزاد می تواند حس سرخوشی و شادی مهمانان را چند برابر کند. در واقع این خاصیت رنگ سبز و محیط های سرسبز می باشد که تاثیر مثبتی بر مخاطبین خود می گذارند.

 


چه مشکلاتی ممکن است در برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار روی دهد؟
از جمله نگرانی هایی که ممکن است برای برگزار مراسم عروسی در چنین فضایی وجود داشته باشد، غیر قابل پیش بینی بودن آب و هوا و سایر اتفاقاتی است که تحت کنترل شما نیستند.
اگر در باغ  مورد نظر شما از چمن طبیعی استفاده شده باشد، این مشکلات چند برابر خواهند شد. لحظه ای فکر کنید که اگر قبل از مراسم یا در اواخر عروسی باران ببارد، چه افتضاحی به بار می آید. گل و لای و لباس های مجلسی کثیف  شده و لیز خوردن مهمانان و یا حتی آبگرفتگی هایی که ممکن است هنگام رفت و آمد و راه رفتن مهمانان، مشکل ساز شوند، همه این ها خاطرات ناخوشایندی هستند که ممکن است روزتان را خراب کنند.
مطمئنا چنین تصوری شما را از تصمیم تان پشیمان می کند. اما صبر کنید راه حل بی نظیر و شگفت انگیزی وجود دارد که می توانید به وسیله آن آرزوهای خود را بدون این که هیچ یک از این مشکلات را تجربه کنید به واقعیت تبدیل نمایید.


بهترین راه حل ممکن چیست؟
توصیه ما استفاده از چمن مصنوعی در باغ تالار است که مانند چمن طبیعی شما را به دردسر نمی اندازد و محیط را برای شادی و نشاط و لذت بردن از جشن عروسی مهیا می نماید. اما نگران مصنوعی بودن چمن خود نباشید، زیرا ظاهر آن با چمن طبیعی فرقی ندارد و واقعا یک طبیعت واقعی را جلوی چشمان تان به وجود می آورد.

 


اما مزیت های استفاده از چمن مصنوعی در باغ تالار چیست؟
اگر طرفدار پروپاقرص برگزاری مراسم در باغ تالار می باشید، خبرهای خوشی برای شما داریم. 
وجود چمن مصنوعی در باغ تالار بهترین فضای ممکن را برای شما و مهمانان تان به وجود می آورد تا بتوانید بدون این که مشکل و مسئله خاصی وجود داشته باشد، از تمام دقایق مراسم عروسی نهایت لذت را ببرید و لحظاتی را سپری کنید که دیگر هرگز تکرار نخواهند شد. 


1.هیچ گل و لایی در چمن شما به وجود نمی آید
این موضوع به این معنا است که استفاده از چمن مصنوعی در باغ تالار راه حل بی نظیری برای بزرگ ترین روز عروس و دامادها به شمار می رود.
مطمئنا هیچ زوجی دوست ندارند تا لباس زیبای عروسی شان با گل و لای کثیف شود و یا شرمنده لباس های کثیف مهمانان خود شوند. این روز بزرگ روزی است که هر کسی بهترین و شیک ترین لباس های خود را می پوشد، از این رو وجود چمنی که مانع کثیف شدن آن ها می شود و هیچ ردی روی لباس ها بر جای نمی گذارد، خالی از لطف نیست.


2. برای تمام روز قابل استفاده می باشد 
چمن مصنوعی باکیفیت قابلیت ارتجاعی دارد و به اندازه کافی مقاوم می باشد تا در برابر حجم بالای تردد و رفت و آمد روزانه دوام بیاورد. 
به این ترتیب شمار بالای مهمانان موجب خرابی و آسیب دیدن چمن مصنوعی نمی شود. هم چنین اگر عکاسان می خواهند زانو بزنند تا بهترین زاویه را به دست بیاورند و عکس های زیبایی را خلق کنند، لباس های شان در اثر تماس با چمن کثیف نمی گردد، به این ترتیب آزادی عمل بیشتری دارند.

همچنین چمن مصنوعی قابلیت جا به جایی دارد. به طور مثال چمن مصنوعی در بخش اصلی باغ می تواند به بخش هایی دیگر منتقل شود که عکاس می خواهد عکس برداری نماید یا می تواند روی میز شام عروس و داماد به کار رود و یا در قسمت پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار گیرد و غیره.


3. چمن مصنوعی چشم انداز شگفت انگیزی را مهیا می نماید

عروسی مراسمی است که بهترین و زیباترین دکور و طراحی ها را می طلبد. از این رو چمن مصنوعی در باغ تالار نه تنها کاربردی است بلکه محیط را شاد و پرنشاط می کند و دکور بی نظیری را در معرض نمایش می گذارد. به این ترتیب نه تنها عکس های عروس و دامادها، بلکه تمامی دقایق فیلم عروسی شان نیز نشان دهنده یک مراسم باشکوه و بی نظیر در دل طبیعت می باشد.
به این ترتیب محیط خشک و بی روح باغ می تواند با چمن مصنوعی، سبز و با طراوت به نظر برسد و از طرف دیگر تطابق بالایی با سایر دکوراسیون مخصوص عروسی داشته باشد. نورپردازی، لوستر، حجله، میز شام و غیره همگی همگی با رنگ سبز چمن مصنوعی هارمونی چشمگیری را به وجود می آورند. 


4. چمن مصنوعی می تواند داخل سالن نیز به کار رود 
هیچ گاه چمن مصنوعی هیچ محدودیتی ندارد و دست شما را برای استفاده بیشمار از آن باز می گذارد. از این رو شما می توانید آن را برای داخل سالن، راهرو، جایگاه عروس و داماد، پیست رقص و غیره به کار ببرید.
از همه مهمتر، الیاف چمن مصنوعی نرم و لطیف می باشند و همین موضوع استفاده از آن را در داخل و بیرون از تالار بسیار مناسب می سازد و حتی اگر مهمانان پاهای خود را از کفش بیرون بیاورند تا اندکی استراحت کنند، عاشق این نرمی و لطافت خواهند شد. 


5. می توانید از چمن مصنوعی دوباره استفاده کنید
مورد مهم دیگری که در ارتباط با چمن مصنوعی در باغ تالار صدق می کند این است که زمانی که مراسم عروسی به پایان رسید، می توانید آن را رول کرده و در جای دیگری استفاده نمایید. 
هیچ چیز شما را در استفاده از چمن مصنوعی برای ایجاد چمن سبز و زیبا باز نمی دارد. 


6. به سادگی تمیز می شود
مراسم عروسی با خود تعداد زیادی مهمان به همراه می آورد و این مهمانان مطمئنا ریخت و پاش هایی دارند که ممکن است آثار آن ها روی چمن مصنوعی قابل مشاهده باشد. اما نگران نباشید چمن شما به سادگی تمیز می شود. 
می توانید با استفاده از یک وکیوم باغبانی، آشغال های روی سطح چمن را بردارید و یا در موارد خاص می توانید از آب و صابون یا سایر شوینده های ملایم استفاده کنید تا به خوبی محل مورد نظر خود را تمیز نمایید.


اگر به فکر استفاده از چمن مصنوعی برای مراسم عروسی یا باغ تالار خود افتاده اید، پس بهتر است برای انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع چمن مصنوعی با گروه پشتیبانی ما در شرکت آسیاچمن مشورت کنید. 
هم چنین می توانید با مراجعه به وب سایت آسیاچمن نمونه محصولات و نمونه کار و پروژه های انجام شده ما را بررسی کنید تا بتوانید چشم انداز سبز موردنظر خود را تصور کنید و گام بعدی را آگاهانه با و دید باز بردارید.

 

نظرات شما