بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

English العربیه

 چمن مصنوعی تنیس
 

چمن مصنوعی تنیس ویژگی‌ها و استانداردهای خاصی دارد و استفاده درست و مناسب از آن مزایای بسیاری در بهتر بازی‌کردن دارد. 

  • بهبود عملکرد بازیکنان: چمن مصنوعی زمین تنیس به‌گونه‌ای طراحی شده است که نیازهای تنیس‌بازان در تمام سطوح بازی و تمامی شرایط آب‌وهوایی را برآورده می‌کند که دلیل آن سطح یکنواخت چمن مصنوعی است. چمن مصنوعی به افزایش سرعت بازیکنان و در نتیجه بهبود عملکرد آن‌ها کمک می‌کند. چمن مصنوعی سطح ثابت‌تری نسبت به چمن طبیعی فراهم می‌کند که در بازی تنیس فوق‌العاده مفید است. ارتفاع و ضخامت هر تیغه چمن مصنوعی کاملا یکنواخت است و وضعیت توپ را ثابت و قابل پیش‌بینی می‌کند.
  • ایمنی بازیکنان: سیستم‌های زهکشی داخلی در سطوح چمن مصنوعی برند آسیا چمن، آب راکد و رطوبت را جذب می‌کنند تا از لغزنده شدن زمین جلوگیری شود. این امر خطر سقوط بازیکنان به‌دلیل وجود آب روی سطح را کاهش می‌دهد.
  • دوام چمن: چمن مصنوعی تنیس نسبت به چمن طبیعی مقاوم‌تر است، به‌راحتی خراب نمی‌شود و این امکان را فراهم می‌کند تا علیرغم حرکات سریع بازیکنان در طول مسابقات، زمین در تمام طول فصل تنیس قابل استفاده باشد. زمین‌های چمن مصنوعی تنیس از هر نوع، سال‌ها دوام می‌آورند، مشروط بر اینکه به‌درستی نگهداری شوند.
    در واقع، میانگین طول عمر یک زمین تنیس چمن مصنوعی یک دهه است. در حالی‌که چمن طبیعی با فشار پا ممکن است خراب شود. چمن‌های طبیعی به‌سرعت در باران غرقاب می‌شوند. در حالی‌که زمین‌های چمن مصنوعی تنیس دارای زهکشی آزاد هستند و آب را از سطح خارج می‌کنند و از جمع شدن آن جلوگیری به‌عمل می‌آورند.
  • تعمیر و نگهداری: تعمیر و نگهداری زمین تنیس با چمن مصنوعی آسان‌تر از سطح چمن طبیعی است. چمن واقعی نیاز به چمن‌زنی، آبیاری و کوددهی منظم دارد تا اطمینان حاصل شود که به‌بهترین شکل ممکن رشد می‌کند. 

چمن مصنوعی تنیس

چه عواملی در خرید چمن مصنوعی مهم هستند؟

استفاده از رنگ‌های روشن و متضاد نه تنها جذابیت بصری زمین تنیس را بیشتر می‌کند، بلکه تشخیص خطوط مرزی را در یک نگاه آسان‌تر خواهد کرد. رایج‌ترین رنگ سبز است، اما قرمز و آبی نیز برای تاثیرگذاری عالی استفاده می‌شود. رنگ سفید یا زرد نیز در مرز خطوط یافت خواهد شد.
تراکم یا ضخامت چمن مصنوعی نیز مهم است. چمن مناسب زمین تنیس تراکم بالایی دارد. از سویی دیگر، الیاف چمن مصنوعی تنیس حدود 15 تا 20 میلی‌متر است.
چمن‌های زمین تنیس دارای انعطاف‌پذیری و برگشت‌پذیری بالا هستند. ضمن آنکه محصول مناسب باید از مقاومت بالایی در برابر ضربه‌ برخوردار باشد.

معرفی بهترین چمن مصنوعی برای تنیس

هر یک از چمن مصنوعی‌ها ارتفاع و تراکم منحصربفردی دارند. به همین دلیل همه مدل‌های چمن مصنوعی مناسب استفاده و نصب در زمین تنیس نیستند. در این قسمت بهترین محصولات مناسب زمین تنیس را به شما معرفی کرده‌ایم:

  • چمن مصنوعی پردیس 20
  • چمن مصنوعی مگنولیا

خرید چمن مصنوعی تنیس

خرید چمن مصنوعی زمین تنیس

آسیاچمن با رعایت استانداردهای بین‌المللی در زمینه تولید چمن‌های مصنوعی، خدمات متنوعی در زمینه تزریق مجدد گرانول و سیلیس به زمین‌های چمن مصنوعی و یا ترمیم و تعویض فرش چمن مصنوعی ارائه می‌دهد. 
محصولات ورزشی آسیا چمن با استفاده از تکنولوژی برتر هلند تولید می‌شوند و در بسیاری از ورزش‌ها کاربرد دارند. با توجه‌به ‌صرفه اقتصادی بالا، دوام، ایمنی و سهولت اجرا، هم‌اکنون به‌صورت گسترده‌ در ساخت اماکن ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت چمن مصنوعی تنیس

قیمت چمن مصنوعی زمین تنیس در دو بخش اصلی محاسبه می‌شود:
هزینه‌های زیرسازی زمین چمن مصنوعی تنیس: هزینه زیرسازی زمین چمن مصنوعی به مساحت زمین و متراژ‌ آن بستگی دارد. این هزینه‌ها شامل جدول‌کشی و اجرای سه لایه شنی و غلطک‌زنی و شیب‌بندی زمین است.
هزینه‌های اجرای چمن مصنوعی تنیس: قیمت چمن مصنوعی به‌همراه اجرای کامل شامل پهن‌کردن لایه ژئوتکستایل و اتصال درزهای چمن مصنوعی با نوار اتصال، خط‌کشی با چمن سفید، تزریق سیلیس است که براساس مساحت زمین و متراژ متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت‌ها با شماره 09004112707 تماس بگیرید. 

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

فیلتر ها
دسته بندی ها