بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

English العربیه

ویژگی‌های بهترین چمن مصنوعی در کرمان 

با توجه به آب‌وهوای گرم و خشک کرمان، چمن مصنوعی مورداستفاده در آن باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد. در این بخش، به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی اشاره می‌کنیم که چمن مصنوعی در کرمان در شرایط آب‌وهوایی این شهر باید داشته باشد.

مقاومت چمن مصنوعی در کرمان در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV):

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های چمن مصنوعی انتخابی برای استفاده در شهر کرمان، مقاومت آن در برابر اشعه ماوراءبنفش است. این ویژگی، باعث می‌شود تا چمن مصنوعی در برابر تابش مستقیم و شدید خورشید در مناطق گرم و خشک مانند کرمان، بدون تغییر رنگ و کیفیت باقی بماند.

درهنگام خرید، اولویت کاربردی خود را درنظر بگیرید؛ به‌عنوان مثال اگر قصد خرید محصول برای پشت بام منزل خود را دارید بهتر است از چمن مصنوعی پشت بام که با مقاومت بسیار بالا درمقابل UV تولید شده‌است، استفاده کنید.

مقاومت چمن مصنوعی در کرمان به دربرابر حرارت:

چمن مصنوعی در کرمان، باید توانایی تحمل دماهای بالا را داشته باشد بدون این‌که ساختار یا ظاهر آن تغییر کند. این ویژگی، تضمین می‌کند که چمن مصنوعی در تابستان‌های گرم و خشک کرمان پایدار باقی بماند و ظاهر سبز و تازه آن از دست نرود.

دوام و ماندگاری بالا چمن مصنوعی در کرمان:

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم چمن مصنوعی، دوام و ماندگاری آن به‌شمار می‌رود. چمن مصنوعی، باید از مواد باکیفیت و بادوام ساخته شده باشد تا بتواند در برابر شرایط سخت محیطی مقاومت کند و نیاز به تعویض مکرر نداشته باشد.

بهترین چمن مصنوعی در کرمان

نگهداری آسان چمن مصنوعی در کرمان:

در مناطقی با کمبود آب، نگهداری آسان و نیاز کم به آب برای تمیز کردن و نگهداری از اهمیت بالایی برخوردار است. چمن مصنوعی، باید به‌گونه‌ای طراحی شده باشد که با حداقل نگهداری بتواند برای مدت طولانی سالم و زیبا باقی بماند. یکی از انواع چمن‌ها که مقاومت بالایی در برابر فشار دارد و درنتیجه طول عمر بالایی نیز دارد، چمن مصنوعی تایلی می‌باشد که برای کاربردهای مختلف می‌توانید از این محصولات استفاده کنید.

زهکشی مناسب چمن مصنوعی در کرمان:

ویژگی مهم دیگری که در انتخاب چمن مصنوعی در کرمان باید درنظر داشته باشیم، زهکشی مناسب آن است. چمن مصنوعی باید دارای سیستم زهکشی کارآمد باشد تا در صورت بارش باران یا هر دلیلی دیگری، آب به‌سرعت تخلیه شود و از تجمع آب جلوگیری کند. این ویژگی، مانع از ایجاد مشکلات ناشی از رطوبت می‌شود.

ظاهر طبیعی چمن مصنوعی در کرمان:

یکی از ویژگی‌های مهمی که هنگام انتخاب باید حتما مدنظر قرار دهیم، ظاهر و رنگ طبیعی چمن مصنوعی است. برای جذابیت بیشتر، چمن مصنوعی باید دارای ظاهری طبیعی و زیبا باشد تا به‌خوبی جایگزین چمن طبیعی شود؛ به‌خصوص در مناطق گرم و خشکی همچون کرمان که چمن طبیعی به‌ندرت دیده می‌شود. این ویژگی، باعث می‌شود فضای سبز شما همچنان جذاب و دلنشین باقی بماند و حسی طبیعی به شما انتقال دهد.

مقاومت در برابر سایش چمن مصنوعی در کرمان:

با توجه به این‌که ممکن است چمن مصنوعی در فضاهای پررفت‌و‌آمد استفاده شود، باید مقاوم به سایش و فشار باشد تا بتواند در برابر استفاده مکرر و تردد مداوم دوام بیاورد.

برای بهترین عملکرد و طول عمر، توصیه می‌شود از چمن مصنوعی باکیفیت که دارای این ویژگی‌ها است، استفاده کنید و نصب آن را به کارشناسان مجرب ما بسپارید. همچنین، برای حفظ و نگهداری بهتر، به توصیه‌های تولیدکننده در مورد تمیزکاری و نگهداری توجه کنید. محصولات ما در آسیا چمن، بهترین گزینه برای انتخاب چمن مصنوعی در کرمان هستند. طول عمر چمن مصنوعی ما، تا 15 سال است که دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد.

ویژگی‌های مثبت این محصولات سبب شده است که در انواع مختلف نیز تولید شود؛ به‌عنوان مثال از چمن مصنوعی موکتی در ابعاد زیاد و به منظور تزئین نیز استفاده می‌شود.

بهترین برند چمن مصنوعی در کرمان 

کارخانه آسیا چمن، بخشی از گروه صنعتی کرمان موکت است و به‌عنوان بهترین تولیدکننده چمن شناخته می‌شود. کارخانه ما، اولین تولیدکننده چمن مصنوعی در ایران، آسیای مرکزی و خاورمیانه به‌شمار می‌رود. شرکت ما، با استفاده از کادر متخصص و بهره‌گیری از بهترین مواد اولیه، انواع چمن‌های ورزشی، فضای سبز و تزئینی با نام «آسیا چمن» را تولید و عرضه می‌کند.

بهترین برند چمن مصنوعی در کرمان

محصولات ما، از مواد اولیه باکیفیت شامل MPF، SPF، PP، LSR و Xtreme تولید می‌شوند که با شرایط آب و هوایی مختلف سازگار هستند. چمن‌های مصنوعی تولیدی ما در آسیا چمن، از نظر کیفیت با بهترین محصولات خارجی برابری می‌کنند و تاییدیه آزمایشگاه بین‌المللی ISA SPORT، را کسب کرده‌اند. با توجه به این موارد، کارخانه ما، آسیا چمن، به‌عنوان بهترین تولیدکننده چمن مصنوعی معرفی می‌شود.

هزینه ارسال چمن مصنوعی به کرمان چقدر است؟

کارخانه آسیا چمن در شهر کرمان واقع شده است و هزینه ارسال محصولات برای شهروندان این شهر بسیار مناسب است. در صورت سفارش از کارخانه ما یعنی آسیا چمن، هرچقدر بار و مقدار چمن مصنوعی خریداری شده بیشتر باشد، از هزینه ارسال کاسته خواهید شد. برای اطلاع دقیق از قیمت ارسال می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

فیلتر ها