بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

English العربیه

هیچ محصولی با مشخصات درخواستی یافت نشد.

چمن مصنوعی فوتسال


چمن مصنوعی بهترین سطح برای زمین‌های فوتسال است، زیرا شدت ضربه را کم می‌کند و آسیب ناشی از افتادن را به‌حداقل می‌رساند. 

 • مقاومت فیزیکی: در دسترس بودن در تمام طول سال، با هرگونه شرایط آب‌وهوایی از مهم‌ترین مزایای چمن مصنوعی فوتسال است. مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و پایین، فیبر نرم و ایمنی تضمین‌شده و بازیابی سریع همگی از مزیت‌های چمن مصنوعی محسوب می‌شوند.
  چمن مصنوعی فوتسال، همانند چمن طبیعی برای رشد نیازی به نور ندارد، هنگام بارندگی گل آلود نمی‌شود و بهتر از چمن طبیعی در برابر سرما و برف مقاومت می‌کند. زمین‌های چمن مصنوعی در تمام طول سال و تحت هرگونه شرایط آب‌و هوایی مورد استفاده قرار می‌گیرند زیرا یکنواخت و پایدار هستند.
  چمن مصنوعی، سنگینی وزن بازیکنان را تحمل می‌کند. نزدیک به 500 ساعت بازی بدون وقفه و بدون نیاز به ریکاوری بین بازی‌ها در چمن مصنوعی امکان‌پذیر است. 
 • کاهش هزینه‌های نگهداری: سالانه هزینه‌های زیادی صرف سرسبزی و سالم ماندن چمن طبیعی در زمین‌های ورزشی می‌شود. چمن مصنوعی فوتسال نسبت به زمین‌های چمن طبیعی نیاز به نگهداری کمتری دارد و مرتب نگاه داشتن آن فقط شامل مسواک‌زدن و شستن گاه‌به‌گاه است. 
 • ایمنی و سلامت بازیکنان: ورزشکاران به‌طور گسترده‌ نیاز به یک منطقه بازی امن و مطمئن دارند. کیفیت بازی و تعداد مصدومیت‌های بازیکنان هر دو تحت تاثیر نحوه نگهداری موثر زمین است. چمن مصنوعی اصطکاک بین پوست و سطح بازی را کاهش می‌دهد و به‌دلیل خشک‌شدن سریع‌تر، تعداد جراحات مانند بریدگی، سوختگی، ساییدگی و رگ‌به رگ شدن مچ پا کاهش می‌یابد. 
  چمن‌های مصنوعی حاوی یک ضربه‌گیر هستند که از آسیب جدی بازیکنان جلوگیری می‌کنند. یکی از دلایلی که مانع از آسیب به بازیکنان در چمن مصنوعی فوتسال می‌شود، حالت ارتجاعی چمن است. لذا مفاصل و ماهیچه‌های بازیکنان صدمه نخواهد دید.
  علاوه‌بر این، برخی از چمن‌های مصنوعی خواص ضد میکروبی دارند که مانع از گسترش و تکثیر باکتری‌ها و قارچ‌ها در سالن‌های ورزشی سرپوشیده می‌شوند.
 • بهبود عملکرد بازیکنان: سرعت و صاف بودن توپ در سطح زمین نقش مهمی در بازی فوتسال دارد. چمن مصنوعی عملکرد و راحتی بازیکنان را به‌دلیل الیاف متراکم افزایش می‌دهد؛ زیرا الیاف متراکم توپ را به‌خوبی نگه می‌دارند و بازیکنان می‌توانند با آزادی کامل حرکت و سایر مهارت‌ها، کنترل توپ را در دست بگیرند.

چمن مصنوعی فوتسال

ویژگی چمن مناسب زمین فوتسال

برخی از ویژگی‌های چمن مصنوعی که به کاربرد بهتر آن کمک می‌کنند عبارتند از:

 • الیاف: مهم‌ترین ویژگی چمن مصنوعی فوتسال ارتفاع الیاف‌ها است. ارتفاع مناسب الیاف 40 الی 50 میلیمتر است. البته با افزایش حجم مسابقات، ارتفاع الیاف‌ها باید حداقل به 60 میلیمتر برسد. چمن زمین فوتسال باید از نخ‌‌های متراکم و انعطاف‌پذیر ساخته شده‌ باشد. تراکم الیاف چمن همراه با بافت نرم و منعطف باعث استحکام زمین می‌شود.
 • دوام: دوام یکی از مهم‌ترین عوامل برای انتخاب چمن مصنوعی فوتسال است تا به‌راحتی فرسوده نشود. چمن مصنوعی برای فوتسال باید تیغه‌های بسیار بادوامی داشته باشد که در مقابل رفت و آمد زیاد مقاوم بماند و شکل و حالت خود را از دست ندهد.
 • جنس و بافت: ظاهر و بافت چمن مصنوعی یکی دیگر از اجزای کلیدی در فرآیند انتخاب این محصول است. باید چمن زمین فوتسال ظاهری شبیه به چمن طبیعی داشته باشد. 
 • تمیزکاری آسان: یک چمن مصنوعی خوب باید سوراخ‌های زهکشی و پشتی لاستیکی مناسب را به خود اختصاص دهد تا بتوان آن را راحت‌تر تمیز کرد.

معرفی چمن‌ مصنوعی مناسب زمین فوتسال

هر یک از چمن مصنوعی‌ها ارتفاع و تراکم منحصربفردی دارند. به همین دلیل همه مدل‌های چمن مصنوعی مناسب استفاده و نصب در زمین فوتسال نیستند. در این قسمت بهترین محصولات مناسب زمین فوتسال را به شما معرفی کرده‌ایم:

 • چمن مصنوعی نسرین  

خرید چمن مصنوعی فوتسال

قیمت چمن مصنوعی فوتسال

هزینه اجرای این زمین بازی به متراژ آن بستگی دارد. اجرای چمن مصنوعی فوتسال نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد و این عوامل روی قیمت تاثیرگذار هستند. برخی از این عوامل عبارتند از تراکم بالا، ارتفاع الیاف، ضخامت یا دیتکس، نحوه آماده ‌سازی زیرساخت و کیفیت مصالح مورد استفاده. 
برای خرید چمن مصنوعی، برند آسیا چمن بهترین انتخاب است. آسیا ‌چمن، اولین و به‌روزترین تولیدکننده چمن مصنوعی است که چمن‌هایی باکیفیت به مشتریان خود عرضه می‌کند. 
چمن مصنوعی آسیا چمن از چمن‌هایی است که پس از اجرا نمایی بسیار زیبا پدید می‌آورند. چمن‌های مصنوعی این شرکت با توجه‌به شرایط متنوع آب‌وهوایی کشور ایران و با تنوع قابل‌توجهی از انواع مواد اولیه پلیمری تهیه شده‌اند و پاسخ‌گوی تنوع آب‌و‌هوایی شهرهای مختلف کشور هستند و مطابق با استاندارهای جهانی ساخته می‌شوند.
یکی دیگر از دلایل خرید چمن مصنوعی فوتسال از آسیا چمن، استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای ساخت چمن‌های مصنوعی جهت اماکن ورزشی است.
 

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

فیلتر ها
دسته بندی ها