بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

English العربیه

راهنمای خرید چمن مصنوعی هاکی


در خرید چمن مصنوعی هاکی، باید به موارد زیر توجه کنید: 

 1. مقاومت در برابر عوامل طبیعی: مطمئن شوید که چمن مصنوعی انتخابی مقاومت مناسبی در برابر اشعه UV آفتاب، برف‌ و باران دارد تا دوام آن را بالا ببرد.
 2. انحراف توپ: میزان انحراف توپ بر روی زمین چمن مصنوعی باید به حداقل مقدار خود برسد تا بازیکنان بتوانند بهترین عملکرد را در بازی داشته باشند.
 3. کاهش درصد سرخوردن: مطمئن شوید که زمین چمن مصنوعی انتخابی دارای درصد کمی از سرخوردن توپ بر روی سطح است تا بازیکنان از خطرات احتمالی در زمان بازی جلوگیری شود.
 4. ساختار سطحی متراکم الیاف: این موضوع باعث می‌شود که سطح زمین مصنوعی هاکی یکپارچه و مناسب برای بازی و کنترل توپ باشد.
 5. قدرت بازیابی بعد از فشار و ضربه: بلافاصله پس از استفاده یا تحمل ضربات، به‌سرعت به شکل اولیه بازگردد.

باتوجه‌به این موارد، انتخاب بهترین چمن مصنوعی هاکی برای نیازهای خود را انجام دهید.

چمن مصنوعی هاکی

معرفی چمن مصنوعی هاکی

چمن مصنوعی مناسب هاکی باید از دوام بسیار بالایی برخوردار باشد و همچنین کیفیت آن به گونه‌ای باشد که با تردد زیاد، دچار آسیب نشود. چمن مصنوعی مناسب زمین هاکی باید از ارتفاع استانداری برخوردار باشد تا بازی راحتی را برای بازیکنان فراهم کند. در این بخش بهترین محصولات مناسب زمین هاکی را معرفی کرده‌ایم:

 • چمن مصنوعی نسرین 
 • چمن مصنوعی مگنولیا 

قیمت چمن مصنوعی زمین هاکی

 

عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت چمن مصنوعی هاکی شامل موارد زیر می‌شوند: 

 • مواد و بافت تشکیل‌دهنده: کیفیت الیاف و پایه‌های استفاده‌شده در ساخت چمن مصنوعی مستقیما بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد. الیاف باکیفیت و بافت هماهنگ‌تر معمولا با قیمت بالاتری همراه هستند.
 • کیفیت رنگ ثابت: چمن مصنوعی با رنگی که در طول زمان ثابت باقی بماند، ارزش بیشتری دارد و به طبع همراه با قیمت بالاتری است.
 • دوام و مقاومت: چمن مصنوعی با دوامی بالا و مقاومت در برابر آسیب‌ها و فشارهای مختلف، اغلب با قیمت بالاتری عرضه می‌شود.
 • ارتفاع زمین: ارتفاع زمین هاکی نیز بر روی قیمت تاثیرگذار است. زمین‌های با ارتفاع کوتاه‌تر معمولا با قیمت کمتری عرضه می‌شوند.
 • استانداردها و گواهی‌نامه‌ها: چمن مصنوعی با استانداردهای بین‌المللی و گواهی‌نامه‌های لازم معمولا قیمت بالاتر و ارزش‌افزوده بیشتری دارند.
 • نیازهای مکانی: محیط و شرایط مکانی مانند دما و تحمل استفاده‌های مکرر نیز بر روی انتخاب و قیمت چمن مصنوعی تاثیر می‌گذارد.

خرید چمن مصنوعی هاکی

خرید چمن مصنوعی آسیاچمن 

مجموعه آسیا چمن با سابقه درخشان و خدمات پس‌ازفروش منحصربه‌فرد به شما کمک می‌کند تا انتخاب بهتری برای خرید و تهیه چمن مصنوعی هاکی داشته باشید. استفاده از خدمات و مشاوره‌های مجموعه آسیا چمن به شما کمک می‌کند تا در هر مرحله از خرید از جمع‌آوری نیازها تا انجام مشاوره های قبل و پس از فروش، بهره‌مند شوید. 
مجموعه آسیاچمن از جمله باسابقه‌ترین فروشگاه‌های عرضه‌کننده انواع چمن مصنوعی است که اولین تولیدکننده چمن مصنوعی در خاورمیانه محسوب می‌شود. مجموعه آسیاچمن محصولات خود را باکیفیت بسیار بالایی تولید و عرضه می‌کند، چراکه این محصولات مطابق با آخرین استاندارهای روز دنیا تولید می‌شوند. 
 

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

فیلتر ها
دسته بندی ها