بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن مصنوعی-آسیاچمن کاملا محفوظ می باشد

خرید چمن مصنوعی در بندر انزلی

  • تاریخ انتشار
  • 26 شهريور 1400

یکی از بهترین روش هایی که می توانید در شهر ساحلی بندر انزلی ویلایی داشته باشید که مانند ستاره می درخشد و نگاه هر کسی را به سمت خود جلب می کند، این است که به استخر و نواحی دور آن توجه بیشتری کنید. داشتن حیاط زیبا و همه چیز تمام می تواند منبع عالی از حس آرامش و محل مناسبی برای استراحت و لذت و تفریح به همراه عزیزان و دوستانتان در نظر گرفته شود.

خرید چمن مصنوعی در بندر انزلی

خرید چمن مصنوعی در بندر انزلی

سال های سال است در بندر انزلی شاهد ویلا سازی‌هایی هستیم که نقطه عطف طراحی و دکوراسیون آن جا بیشتر در حیاط و اطراف استخر به چشم می خورد. امروز ما به شما کمک می کنیم تا تصمیم بهتری بگیرید.
قبل از این که هر انتخابی کنید و فکر کنید که چه چیزی برای اطراف استخر مناسب است، بسیار اهمیت دارد مزایا و مضرات هر یک از گزینه های پیش روی خود را بررسی کنید. هزینه و نیاز به نگهداری به اندازه نما و احساسی که هر یک از این گزینه ها دارند، بسیار حائز اهمیت می باشد.
گزینه های متعددی برای استفاده در اطراف استخر دارید، از جمله چمن طبیعی، سنگفرش ها و موزاییک ها. اما هر یک از این انتخاب ها دارای مزیت های خاص خود می باشند، اما بیش از هر چیزی به شما خرید چمن مصنوعی در بندر انزلی را پیشنهاد می کنیم.
چمن مصنوعی از کجا بخریم؟
شرکت آسیا چمن به عنوان تولیدکننده برتر در زمینه چمن های مصنوعی با بیش از دو دهه فعالیت، به خوبی نیازهای مشتریان هدف را می شناسد و با تجربه ای که در این مسیر کسب کرده است می تواند راهنمایی های عالی و کاربردی را ارائه دارد.
شما می توانید در طیف گسترده ای از طرح ها، رنگ ها و شکل های مختلف چمن مصنوعی ساخت آسیا چمن به انتخاب بپردازید و نه تنها در اطراف استخر بلکه هر کجای خانه ویلایتان را سبز و جذاب کنید تا مانند ستاره بدرخشد.

 


چرا چمن مصنوعی در اطراف استخر؟
مردم همیشه نگران امنیت، دوام و زیبایی های چمن مصنوعی می باشند، مخصوصا با گذر زمان. اما زمانی که شما با تمامی مزیت های آن آشنا شوید، درک می کنید که چه سرمایه گذاری بلند مدت خوبی برای اطراف استخر و حیاط شما می باشد.
در این مقاله شما با مزیت های چمن مصنوعی در برابر گزینه های دیگر بیشتر آشنا می شوید.


5 مزیت خرید چمن مصنوعی در بندر انزلی برای اطراف استخر
 
ممکن است شنیده باشید که چمن مصنوعی جایگزین چمن طبیعی می باشد. در سال های اخیر  این ترند به طور وسیعی محبوب شده است.
در این بخش به شما دقیقا نشان می دهیم که چگونه چمن مصنوعی در اطراف استخر کار می کند و چه تفاوت هایی با گزینه های دیگر دارد. به این روش می توانید تصمیم آگاهانه ای بگیرید.

1.امن است
زمانی که کلمه مصنوعی را می شنوید، سریعا پلاستیکی، آلودگی و سمی بودن به ذهنتان خطور می کند.
این روزها، هیچ چیز با اهمیت تر از این نیست که مراقب باشید تا اعضای خانواده تان در معرض مواد شیمیایی قرار نگیرند. به این ترتیب "امنیت" هر چیزی در زندگی، موجب آسودگی خیال شما می شود و اضطراب و استرس را از شما و زندگی تان دور می کند.
خوشبختانه، خرید چمن مصنوعی در بندر انزلی، 100 درصد امن و بی خطر می باشد و حتی در برخی مواقع می تواند از چمن طبیعی امنیت بالاتری داشته باشد.
موادی که در ساخت چمن های مصنوعی به کار می روند غیر سمی و به طور کلی بی اثر می باشند. آن ها هرگز در خاک تجزیه نمی شوند و از پلیمرهای پایداری مانند نایلون و پلی اتیلن در ساخت آن ها استفاده می شود.
به علاوه چمن مصنوعی به استفاده از هیچ یک از مواد شیمیایی هم چون کودهای و سموم دفع آفات نیازی ندارد. این موضوع به این معنا است که هرگز این مواد شیمیایی راه خود را به منابع آبی باز نمی کنند که درباره چمن های طبیعی بیشتر صدق می کند.
چمن مصنوعی هم چنین اصلا لیز نمی باشد که به این معنی است که نیاز نیست نگران کودکان و اعضای خانواده تان باشید که لیز بخورند و به خود آسیب برسانند. این محصول بسیار سریع زهکشی می شود و همیشه سطح آن خشک احساس می گردد.
از طرف دیگر سطح چمن مصنوعی نرم و لطیف است که آن را برای استفاده نسبت به سنگفرش های سخت و حتی چمن های طبیعی امن تر می سازد. حتی اگر سر بخورید، روی یک سطح بالشت مانندی می افتید که کمترین میزان آسیب به شما وارد می شود.
این موضوع مخصوصا زمانی بیشتر صدق می کند که هنگام خرید چمن مصنوعی در بندر انزلی نوعی را انتخاب کنید که الیاف بلند و متراکم دارد. به عبارت دیگر شما می توانید چمن مصنوعی بلندتر و با تراکم بیشتر را برگزینید که مطمئن امنیت بیشتری نیز دارد.


2. ارزان و موثر است
صرفه نظر از نواحی دور استخر، بسیار ضروری است که هزینه ها و مزیت های هر یک از گزینه های پیش روی خود را به درستی ملاحظه کنید. به طور ایده آل، شما یک گزینه ای می خواهید که موثر باشد اما بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد.
خرید چمن مصنوعی در بندر انزلی برای اطراف استخر هم قیمت ارزانی دارد و هم موثر می باشد. زمانی هم که نصب شود، می تواند به راحتی به هر اندازه ای بریده شود و به هم وصل گردد تا از هدر رفتن چمن مصنوعی جلوگیری به عمل آورد.
در مقایسه با چمن طبیعی، چمن مصنوعی نیاز به نگهداری بسیار بسیار کمی دارد، زیرا نه رشد می کند و نه قرار است وقت و هزینه بسیاری برای آن صرف کنید، از این رو در دراز مدت می توانید حتی پس انداز بیشتری داشته باشید.
به علاوه، نیازی به بذر پاشی، کود دادن، آبیاری، هرس کردن، کوتاه کردن و استفاده از سموم دفع آفات ندارید. به سادگی می توانید هرازچندگاهی الیاف چمن مصنوعی خود را شانه بزنید و به این ترتیب می توانید سال های سال چمن های شاداب و منظمی داشته باشید.
از طرف دیگر، چمن مصنوعی در مقایسه با سنگفرش ها و موزاییک ها هم از نظر هزینه خرید و هم از نظر هزینه نصب ارزان تر می باشد. برای بسیاری از صاحبخانه ها نیز چمن های مصنوعی بهتر دیده و احساس می شود.


3. به خوبی زهکشی و تخلیه می شود
زهکشی یک ملاحظه مهم در اطراف استخر می باشد. در حالی که اعضای خانواده و دوستانتان در حال شنا کردن و لذت بردن از اوقات فراغتشان می باشند، مطمئناً آب های زیادی به اطراف می پاشد.
بدون وجود یک زهکشی خوب، شما باید همیشه نگران لیز و لغزنده بودن سطح اطراف استخر و آبگرفتگی و جمع شدن آب باشید. این امر خطر لیز خوردن و افتادن را مخصوصا برای کودکان خردسال به همراه دارد.
به علاوه خاک زیر چمن طبیعی در صورت خیس شدن می تواند به آب استخر نیز تماس پیدا کند. این امر بر هم ریختگی و کثیفی بسیاری را در استخر شما به وجود می آورد که تمیز کردن و فیلتر نمودن آن کار ساده و راحتی نمی باشد.
از طرف دیگر با خرید چمن مصنوعی در بندر انزلی می توانید از نظر زهکشی و تخلیه آب نه تنها هنگام شنا کردن بلکه هنگام بارش های سنگین که در این منطقه می بارد، خیال خود را راحت بسازید. همه این ها به دلیل بکینگ مشبک و نفوذپذیر می باشد. در حقیقت، چمن مصنوعی می تواند به ازای  هر  دقیقه و هر متر مربع 50 لیتر آب را زهکشی نماید.
تا زمانی که زمین خود را به درستی آماده و پایه سازی کنید، هیچ مشکل زهکشی به وجود نخواهد آمد. شما به این ترتیب می توانید در هزینه ای که می بایست برای سیستم زهکشی اضافه در اطراف استخر خود می پرداختید، صرفه جویی کنید.

 


4. بادوام است و نیاز به نگهداری اندکی دارد
هزینه خرید چمن مصنوعی در بندر انزلی و نصب آن می تواند از چمن طبیعی بیشتر باشد. اما زمانی که بحث نگهداری به میان می آید، همه چیز ارزان تر و ساده تر می گردد.
زمانی که پروسه نصب کامل می شود و به خوبی و اصولی انجام می گردد، چمن های جدید شما تا بیش از 10 سال با کمترین و حداقل ترین میزان رسیدگی، ماندگار باقی می مانند.
امتیاز عالی دیگر سرمایه گذاری روی چمن مصنوعی این است که بسیار بادوام می باشد، یعنی قرار نیست ظاهر، فرم و رنگ خود را در مواجهه با آب کلردار استخر از دست بدهد.
هم چنین چمن مصنوعی شما قرار نیست آلوده شود یا تغییر رنگ دهد. شما با خرید چمن مصنوعی باکیفیت، می توانید مطمئن باشید که همیشه چمن های سبز و شادابی را در تک تک روزهای سال در اختیار خواهید داشت، بدون رنگ پریدگی و همراه با ظاهر مقاوم در برابر اشعه های UV و موادی که از چمن در برابر نور خورشید محافظت می کنند.
شما هم چنین می توانید با بریدن علف ها خداحافظی کنید. همین موضوع در مورد گل و لای صدق می کند. خاک زیر چمن نه نیازی به نگهداری و رسیدگی دارد و نه کثیفی و آلودگی را به وجود می آورد.
شما می توانید تمام آن بخش های خالی از چمن که در اثر رفت و آمد و تردد زیاد ایجاد شده اند را فراموش کنید. چمن مصنوعی به اندازه ای سخت و مقاوم است که می تواند در برابر ترافیک و تردد جان سالم به در ببرد.

برخلاف سنگفرش ها و موزاییک ها، لزومی برای استفاده از جت واش به منظور تمیز کردن آب کلر دار روی چمن ها نیست. همین امر در زمان و هزینه شما بسیار صرفه جویی می کند.
در حالی که با انتخاب و نصب چمن مصنوعی نیاز نیست به فکر نگهداری های خاص و پیچیده از آن باشید، اما تمیز کردن های گاه به گاه می تواند چمن ها را در حالت و شکل مناسبی حفظ کند. شما می توانید این کار را هر از چندگاهی انجام دهید که البته به میزان کثیف شدن و انباشته شدن آشغال ها روی چمن‌هایتان بستگی دارد.

 

 

 

5. چمن مصنوعی شگفت انگیز دیده و احساس می شود
با خرید چمن مصنوعی در بندر انزلی می توانید دنیایی از لطافت چمن ها را زیر پاهای خود احساس کنید، بدون این که با تمام تلاش و زحمتی که برای محافظت از چمن ها متحمل شدید، شاهد از بین رفتن آن ها به هر بهانه ای باشید. چمن مصنوعی همان قدر باشکوه دیده می شود که احساس می گردد.
هم چنین قدم گذاشتن روی آن ها بسیار راحت تر از سنگفرش ها و موزاییک ها می باشد. شما دیگر با سطوح داغ در روزهای آفتابی رو به رو نیستید و می توانید بلافاصله که از استخر بیرون می آیید، روی چمن های خشک و نرم قدم بگذارید، بدون این که کوچک ترین حالت لغزندگی احساس کنید.

از طرف دیگر چمن مصنوعی می تواند لذت و راحتی بیشتری برای شما فراهم کند و خستگی و زحمت های بسیاری را که باید برای گزینه های دیگر صرف می کردید، از شما دور می کند. هم چنین تمیز و مرتب باقی ماندن چمن های مصنوعی چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن گذر کرد. شما می توانید حیاطتان را با این محصول سبز  و شگفت انگیز برای روزهای تعطیل آماده و مهیا بسازید.

شاید بعد از مطالعه این مقاله هنوز دوست دارید بیشتر در مورد چمن مصنوعی بدانید بنابراین حتما به مقاله خصوصیات چمن مصنوعی استخر سری بزنید.


کلام آخر
چمن مصنوعی به منظور لوکس و شیک نمایان کردن و هم چنین کاربردی ساختن اطراف استخر، یک روش شگفت انگیز به شمار می رود که حیاطتان را به طور کلی سبزتر، دلنشین تر و امن تر می نماید.
هم چنین گزینه عالی است که خانه شما در محله زندگی تان مانند یک نگین بدرخشد. خود را برای لذت بردن از شنا، آبتنی و ریلکس کردن در فضای سبز اطراف استخر آماده کنید.

 

نظرات شما